'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

door
'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de wintermercato in de meeste Europese landen hun deuren. Ook de Belgische clubs zullen zich aan deze deadline moeten houden. Een aantal van hun wil op de valreep dan ook nog zaakjes doen, waaronder Cercle Brugge.

Cercle kwam de voorbije jaren sterk voor de dag. In het seizoen 2022-23 plaatsten de Bruggelingen zich zelfs voor de Europe Play-Offs, daarin werden ze uiteindelijk tweede. En in de voorbij jaargang werd een nieuwe stap voorwaarts gezet Zo kon Cercle zich zowaar plaatsen voor Play-Off I, waarin het beslag legde op de vierde plaats en een Europees ticket veroverde.

Via de voorrondes werd afgelopen zomer ook de League Phase van de Conference League gehaald. En daarin deden de Bruggelingen het opnieuw erg goed. Cercle plaatste zich zelfs voor de top 8 en dus daardoor zeker van een plekje in de 1/8ste finales. Maar die goede Europese prestaties stonden in schril contrast met de resultaten in eigen land.

LEES OOK: Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

Ommekeer onder Feldhoffer

Groen-Zwart begon immers erg tegenvallend aan het seizoen in de Jupiler Pro League en zakte zelfs weg in het degradatiemoeras. Dat leidde uiteindelijk ook tot het ontslag van succescoach Miron Muslic. Onder diens opvolger Ferdinand Feldhoffer lijkt de kentering echter weer ingezet.

Dankzij goede resultaten van de voorbije weken is Cercle inmiddels weer opgeklommen naar een veilige elfde plaats. Maar de verschillen in het klassement blijven beperkt. En binnen enkel weken moeten de Bruggelingen ook weer in Europa aan de slag. Winterse versterking is dan ook geen overbodige luxe.

Extra flankaanvaller

Met Steve Ngoura en Lucas Perrin werden alvast een spits en verdediger aangetrokken. Nu lijkt ook een extra winger op komst. Zo meldt het Mexicaanse AM dat Groen-Zwart dicht bij de komst van Heriberto Jurado staat. Deze 20-jarige flankaanvaller uit Mexico is momenteel in eigen land aan de slag bij Club Necaxa.

Afgelopen zomer werd hij nog genoemd bij Club Brugge, nu lijkt hij dus voor de groen-zwarte stadsgenoot te kiezen. Een mondelinge overeenkomst tussen de betrokken partijen is inmiddels bereikt. De verwachting is dan ook dat de deal snel wordt afgerond.

Cercle is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

Eddy Snelders oog in oog met slachtoffers: angst en woede

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

1
1
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

52
52
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

30
30
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

38
38
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

61
61
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

171
171
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

205
205
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

201
201
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

162
162
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

278
278
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

275
275
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

362
362
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

659
659
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

472
472
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

116
116
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

187
187
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

357
357
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

292
292
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

309
309
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

190
190
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

464
464
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

105
105

Meer sportnieuws