'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

796 stemmen
'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de wintermercato in de meeste Europese landen hun deuren. Ook de Belgische clubs zullen zich aan deze deadline moeten houden. Een aantal van hun wil op de valreep dan ook nog zaakjes doen, waaronder Cercle Brugge.

Cercle kwam de voorbije jaren sterk voor de dag. In het seizoen 2022-23 plaatsten de Bruggelingen zich zelfs voor de Europe Play-Offs, daarin werden ze uiteindelijk tweede. En in de voorbij jaargang werd een nieuwe stap voorwaarts gezet Zo kon Cercle zich zowaar plaatsen voor Play-Off I, waarin het beslag legde op de vierde plaats en een Europees ticket veroverde.

Via de voorrondes werd afgelopen zomer ook de League Phase van de Conference League gehaald. En daarin deden de Bruggelingen het opnieuw erg goed. Cercle plaatste zich zelfs voor de top 8 en dus daardoor zeker van een plekje in de 1/8ste finales. Maar die goede Europese prestaties stonden in schril contrast met de resultaten in eigen land.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Ommekeer onder Feldhoffer

Groen-Zwart begon immers erg tegenvallend aan het seizoen in de Jupiler Pro League en zakte zelfs weg in het degradatiemoeras. Dat leidde uiteindelijk ook tot het ontslag van succescoach Miron Muslic. Onder diens opvolger Ferdinand Feldhoffer lijkt de kentering echter weer ingezet.

Dankzij goede resultaten van de voorbije weken is Cercle inmiddels weer opgeklommen naar een veilige elfde plaats. Maar de verschillen in het klassement blijven beperkt. En binnen enkel weken moeten de Bruggelingen ook weer in Europa aan de slag. Winterse versterking is dan ook geen overbodige luxe.

Extra flankaanvaller

Met Steve Ngoura en Lucas Perrin werden alvast een spits en verdediger aangetrokken. Nu lijkt ook een extra winger op komst. Zo meldt het Mexicaanse AM dat Groen-Zwart dicht bij de komst van Heriberto Jurado staat. Deze 20-jarige flankaanvaller uit Mexico is momenteel in eigen land aan de slag bij Club Necaxa.

Afgelopen zomer werd hij nog genoemd bij Club Brugge, nu lijkt hij dus voor de groen-zwarte stadsgenoot te kiezen. Een mondelinge overeenkomst tussen de betrokken partijen is inmiddels bereikt. De verwachting is dan ook dat de deal snel wordt afgerond.

Cercle is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

103
103
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

22
22
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

38
38
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

101
101
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

212
212
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

55
55
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

706
706
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

176
176
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

244
244
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

394
394
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

83
83
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

488
488
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

105
105
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

256
256
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

145
145
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

85
85
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

274
274
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

85
85
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

68
68
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

230
230
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

191
191
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

73
73
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

72
72

Meer sportnieuws