'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

door
'Cercle op de valreep aan de haal met Club Brugge-target'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de wintermercato in de meeste Europese landen hun deuren. Ook de Belgische clubs zullen zich aan deze deadline moeten houden. Een aantal van hun wil op de valreep dan ook nog zaakjes doen, waaronder Cercle Brugge.

Cercle kwam de voorbije jaren sterk voor de dag. In het seizoen 2022-23 plaatsten de Bruggelingen zich zelfs voor de Europe Play-Offs, daarin werden ze uiteindelijk tweede. En in de voorbij jaargang werd een nieuwe stap voorwaarts gezet Zo kon Cercle zich zowaar plaatsen voor Play-Off I, waarin het beslag legde op de vierde plaats en een Europees ticket veroverde.

Via de voorrondes werd afgelopen zomer ook de League Phase van de Conference League gehaald. En daarin deden de Bruggelingen het opnieuw erg goed. Cercle plaatste zich zelfs voor de top 8 en dus daardoor zeker van een plekje in de 1/8ste finales. Maar die goede Europese prestaties stonden in schril contrast met de resultaten in eigen land.

LEES OOK: JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Ommekeer onder Feldhoffer

Groen-Zwart begon immers erg tegenvallend aan het seizoen in de Jupiler Pro League en zakte zelfs weg in het degradatiemoeras. Dat leidde uiteindelijk ook tot het ontslag van succescoach Miron Muslic. Onder diens opvolger Ferdinand Feldhoffer lijkt de kentering echter weer ingezet.

Dankzij goede resultaten van de voorbije weken is Cercle inmiddels weer opgeklommen naar een veilige elfde plaats. Maar de verschillen in het klassement blijven beperkt. En binnen enkel weken moeten de Bruggelingen ook weer in Europa aan de slag. Winterse versterking is dan ook geen overbodige luxe.

Extra flankaanvaller

Met Steve Ngoura en Lucas Perrin werden alvast een spits en verdediger aangetrokken. Nu lijkt ook een extra winger op komst. Zo meldt het Mexicaanse AM dat Groen-Zwart dicht bij de komst van Heriberto Jurado staat. Deze 20-jarige flankaanvaller uit Mexico is momenteel in eigen land aan de slag bij Club Necaxa.

Afgelopen zomer werd hij nog genoemd bij Club Brugge, nu lijkt hij dus voor de groen-zwarte stadsgenoot te kiezen. Een mondelinge overeenkomst tussen de betrokken partijen is inmiddels bereikt. De verwachting is dan ook dat de deal snel wordt afgerond.

Cercle is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

2
2
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

38
38
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

30
30
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

31
31
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

80
80
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

60
60
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

256
256
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

14
14
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

135
135
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

72
72
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

88
88
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

36
36
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

184
184
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

220
220
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

39
39
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

129
129
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

78
78
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

288
288
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

79
79
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

113
113
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

131
131
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

18
18
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

181
181
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

32
32

Meer sportnieuws