Lokeren gaf een comfortabele 2-0-voorsprong uit handen tegen AA Gent. Trainer Peter Maes kon dus niet echt tevreden zijn na het 2-2-gelijkspel. Teveel spelers kozen voor de individuele actie, zo vertelde hij achteraf tegenover
Sporza.
Bij de rust stond Lokeren 2-0 voor. "En dan is dit een zure uitslag. Nochtans begon het goed voor ons. We speelden een degelijke, volwassen wedstrijd na de recente 0 op 9 met twee doelpunten in de eerste helft. Maar dan kom je uit de kleedkamer voor de tweede helft en moet je meteen vaststellen dat de gemaakte afspraken niet gevolgd werden", aldus Maes.
Er worden teveel tegendoelpunten geslikt op Daknam. "Er slopen te veel slordigheden in ons spel, het ontbrak ons aan speldiscipline. We moeten het hebben van teamgeest, maar we gingen te veel de individuele toer op. We gaven weinig weg, maar tegenwoordig gaat elke doelkans binnen. Ik ben niet ontgoocheld na vanavond, dat was ik wel na de wedstrijd in Charleroi."
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches