Onverwachte ontdekking Anderlecht: "Hij was excellent"

439
Onverwachte ontdekking Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zijn Europese kater van afgelopen donderdag doorgespoeld met een 4-1-zege tegen KV Mechelen. Hoewel de score anders doet vermoeden had RSCA het in delen van de match toch knap lastig. Maar het kon rekenen op een onverwachte uitblinker.

Paars-Wit begon sterk aan de wedstrijd en werd daar nog in de eerste helft voor beloond met doelpunten van Keisuke Goto en Jan-Carlo Simic. Na de pauze kwam de ploeg van David Hubert echter dramatisch uit de kleedkamer. Via Benito Raman zorgde KVM dan ook voor de verdiende aansluitingstreffer.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Zonder Coosemans

De bezoekers kregen ook de nodige kansen op de gelijkmaker. Die viel echter niet, waarna Anderlecht de match toch weer naar zich kon toe trekken. Dankzij een treffer van Yari Verschaeren en eigen doelpunt van Ahmed Touba haalden de Brusselaars het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.

Een deugddoende zege, zeker omdat Anderlecht wederom niet op volle kracht kon aantreden. Zo moest ook Colin Coosemans in extremis afhaken met een lichte blessure. Bijgevolg moest tweede doelman Mads Kikkenborg tussen de palen plaatsnemen. Die speelde evenwel een uitstekende partij.

Cruciale Kikkenborg

Nochtans heerste de nodige twijfels over de 25-jarige Deen, die begin deze maand nog gelinkt werd aan een vertrek. Maar Kikkenborg bewees dat er wel degelijk op hem gerekend kan worden. Zo hield hij zijn ploeg meermaals recht met enkele goede saves op bepalende momenten. Een mooie ontdekking dus voor Paars-Wit. Op het sociale medium 'X' werd Kikkenborg alvast de hemel in geprezen.

Kikkenborg kan op termijn eerste doelman worden ...

Meest recent

Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

4
4
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

44
44
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

115
115
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

16
16
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

139
139
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

150
150
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

90
90
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

139
139
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

19
19
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

62
62
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

37
37
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

105
105
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

85
85
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

30
30
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

461
461
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

106
106
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

69
69
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

176
176
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

316
316
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

16
16

Meer sportnieuws