Onverwachte ontdekking Anderlecht: "Hij was excellent"

door
Onverwachte ontdekking Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zijn Europese kater van afgelopen donderdag doorgespoeld met een 4-1-zege tegen KV Mechelen. Hoewel de score anders doet vermoeden had RSCA het in delen van de match toch knap lastig. Maar het kon rekenen op een onverwachte uitblinker.

Paars-Wit begon sterk aan de wedstrijd en werd daar nog in de eerste helft voor beloond met doelpunten van Keisuke Goto en Jan-Carlo Simic. Na de pauze kwam de ploeg van David Hubert echter dramatisch uit de kleedkamer. Via Benito Raman zorgde KVM dan ook voor de verdiende aansluitingstreffer.

LEES OOK: KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

Zonder Coosemans

De bezoekers kregen ook de nodige kansen op de gelijkmaker. Die viel echter niet, waarna Anderlecht de match toch weer naar zich kon toe trekken. Dankzij een treffer van Yari Verschaeren en eigen doelpunt van Ahmed Touba haalden de Brusselaars het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.

Een deugddoende zege, zeker omdat Anderlecht wederom niet op volle kracht kon aantreden. Zo moest ook Colin Coosemans in extremis afhaken met een lichte blessure. Bijgevolg moest tweede doelman Mads Kikkenborg tussen de palen plaatsnemen. Die speelde evenwel een uitstekende partij.

Cruciale Kikkenborg

Nochtans heerste de nodige twijfels over de 25-jarige Deen, die begin deze maand nog gelinkt werd aan een vertrek. Maar Kikkenborg bewees dat er wel degelijk op hem gerekend kan worden. Zo hield hij zijn ploeg meermaals recht met enkele goede saves op bepalende momenten. Een mooie ontdekking dus voor Paars-Wit. Op het sociale medium 'X' werd Kikkenborg alvast de hemel in geprezen.

Kikkenborg kan op termijn eerste doelman worden ...

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

16
16
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

86
86
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

43
43
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

280
280
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

100
100
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

708
708
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

154
154
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

630
630
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

64
64
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

167
167
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

222
222
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

563
563
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

205
205
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

553
553
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

85
85

Meer sportnieuws