Onverwachte ontdekking Anderlecht: "Hij was excellent"

door
Onverwachte ontdekking Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zijn Europese kater van afgelopen donderdag doorgespoeld met een 4-1-zege tegen KV Mechelen. Hoewel de score anders doet vermoeden had RSCA het in delen van de match toch knap lastig. Maar het kon rekenen op een onverwachte uitblinker.

Paars-Wit begon sterk aan de wedstrijd en werd daar nog in de eerste helft voor beloond met doelpunten van Keisuke Goto en Jan-Carlo Simic. Na de pauze kwam de ploeg van David Hubert echter dramatisch uit de kleedkamer. Via Benito Raman zorgde KVM dan ook voor de verdiende aansluitingstreffer.

LEES OOK: Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Zonder Coosemans

De bezoekers kregen ook de nodige kansen op de gelijkmaker. Die viel echter niet, waarna Anderlecht de match toch weer naar zich kon toe trekken. Dankzij een treffer van Yari Verschaeren en eigen doelpunt van Ahmed Touba haalden de Brusselaars het uiteindelijk met duidelijke 4-1-cijfers.

Een deugddoende zege, zeker omdat Anderlecht wederom niet op volle kracht kon aantreden. Zo moest ook Colin Coosemans in extremis afhaken met een lichte blessure. Bijgevolg moest tweede doelman Mads Kikkenborg tussen de palen plaatsnemen. Die speelde evenwel een uitstekende partij.

Cruciale Kikkenborg

Nochtans heerste de nodige twijfels over de 25-jarige Deen, die begin deze maand nog gelinkt werd aan een vertrek. Maar Kikkenborg bewees dat er wel degelijk op hem gerekend kan worden. Zo hield hij zijn ploeg meermaals recht met enkele goede saves op bepalende momenten. Een mooie ontdekking dus voor Paars-Wit. Op het sociale medium 'X' werd Kikkenborg alvast de hemel in geprezen.

Kikkenborg kan op termijn eerste doelman worden ...

Meest recent

‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

10
10
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

31
31
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

23
23
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

136
136
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

43
43
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

372
372
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

452
452
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

82
82
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

317
317
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

241
241
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

523
523
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

418
418
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

83
83
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

802
802
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

437
437
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

219
219
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

264
264
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

774
774
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1054
1054
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

343
343
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

126
126
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

327
327
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

337
337
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

676
676
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

380
380

Meer sportnieuws