Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal nog helemaal

door
Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal nog helemaal

Union heeft zich donderdagavond verzekerd van een ticket voor de play-offs van de Europa League, maar daar heeft het wel voor moeten knokken. Op een erbarmelijke grasmat in het Koning Boudewijnstadion wist het tegen Braga een scheve situatie nog recht te zetten en met 2-1 te winnen.

Het was een zeer intense en bewogen partij, waarin de Portugezen vroeg op voorsprong kwamen. In de tweede helft ging Union nog op en over zijn tegenstander dankzij twee goals van Ivanovic. In het slot ontspoorde de wedstrijd nog.

LEES OOK: Hein twijfelt, anderen niet: nieuwe topspits in JPL?

Union-Braga ontspoort na laatste fluitsignaal

Beide teams beëindigden de wedstrijd immers met tien, nadat in het slotkwartier zowel Vitor Andrade als Koki Machida nog een tweede geel pakten. Maar het was pas na het laatste fluitsignaal dat de poppen helemaal aan het dansen gingen.

Toen de ref affloot, was de ontlading bij Union uiteraard zeer groot. Anthony Moris ging juichen in het gezicht van een tegenstander en dat leidde tot een heuse schermutseling waarin nog eens twee rode kaarten vielen.

Nog eens twee extra rode kaarten

Braga-speler Bruma pakte rechtstreeks rood in het tumult, terwijl bij Union ook Christian Burgess ook nog een tweede gele kaart kreeg. De Engelse verdediger kon het niet laten om de tegenstander nog wat te provoceren en stak onder meer zijn tong uit.

Aanstoker Moris vertelde achteraf aan Sporza ook wat de aanleiding was. "De tegenstander beledigde me drie keer", onthulde hij. "Ik ken het Portugese woord heel goed, hoor. Ach, emoties maken deel uit van het voetbal. Zelf heb ik geen kaart gekregen. Ik deed dan ook geen actie, maar gaf een reactie. Het was niets kwaadaardig. Er zijn geen klappen uitgedeeld, hé."

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen

Was het dom van Burgess om daar nog rood te pakken?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

44
44
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

69
69
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

99
99
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

421
421
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

93
93
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

259
259
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

360
360
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

234
234
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

218
218
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

186
186
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

559
559
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

142
142
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

272
272
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

742
742
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

210
210
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

287
287
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

293
293
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

145
145
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1752
1752
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

100
100

Meer sportnieuws