De Roeck bevestigt: Antwerp heeft winteraanwinst te pakken

464 stemmen
De Roeck bevestigt: Antwerp heeft winteraanwinst te pakken

Nadat het eerder al afscheid nam van Ayrton Costa en Jean Butez liet Antwerp nu ook Jacob Ondrejka vertrekken. De kassa rinkelt dus op de Bosuil, waar Jonas De Roeck zelf uiteraard ook wel nog wat vers bloed hoopt te verwelkomen. Een wens die wellicht weldra ingewilligd wordt.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf de coach van de Great Old toe dat Marc Overmars op verschillende posities naar de nodige versterking zoekt in januari. "Maar het moet wel allemaal kloppen. We gaan niet kopen om te kopen", voegde De Roeck er in één klap wel nog aan toe.

LEES OOK: 'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Benitez naar Bosuil

Hoewel ze bij voorkeur ook op langere termijn nog wat centen in het laatje kunnen brengen focust het stamnummer één zich dus vooral op direct inzetbare nieuwkomers. Een plaatje waar Mauricio Benitez als gegoten in lijkt te passen. Zijn transfer blijkt volledig in kannen en kruiken.

Gazet van Antwerpen bevestigt dat de 20-jarige Argentijn intussen in België is om zijn medische testen af te leggen en zijn kribbel te zetten onder een huurovereenkomst voor anderhalf jaar. Nog volgens de krant bedong Overmars daarbij ook een aankoopoptie van zo'n drie miljoen.

De Roeck bevestigt

"Als alles rond is, is Mauricio zeker iemand waar ik op reken", deed De Roeck dan ook geen moeite meer om Benitez zijn komst te ontkennen. De defensieve middenvelder van Boca Juniors zal volgens zijn nieuwe coach ook niet te lang moeten wachten op minuten in Deurne-Noord.

"Je gaat hem niet halen om pas over zes maanden te gebruiken. Als het moment zich aandient, zal hij zijn kansen krijgen", wordt hij namelijk nog geciteerd door de krant. Benitez zal de concurrentie moeten aangaan met onder meer Mahamadou Doumbia, Denis Odoi en Dennis Praet.

Denkt u dat Benitez komend weekend al zal debuteren voor RAFC?

Meest recent

Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

0
0
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

18
18
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

44
44
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

35
35
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

17
17
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

41
41
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

227
227
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

38
38
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

148
148
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

190
190
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

58
58
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

132
132
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

239
239
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

153
153
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

125
125
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

356
356
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

215
215
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

202
202
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

240
240
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

392
392
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

255
255
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

537
537
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

272
272

Meer sportnieuws