'Antwerp heeft beet: details van aanwinst bekend'

920 stemmen
'Antwerp heeft beet: details van aanwinst bekend'

Het zijn alweer drukke tijden op de Bosuil. In zijn eerste mercato sinds zijn terugkeer uit schorsing heeft technisch directeur Marc Overmars veel werk. Het is slechts een kwestie van tijd voor de volgende transfer aangekondig wordt.

Antwerp verkocht deze winter al Jean Butez aan Como en Ayrton Costa aan Boca Juniors, terwijl aan inkomende zijde Olivier Deman op huurbasis overkwam van Werder Bremen. Twee deals lijken eerstdaags nog afgerond te worden.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Benitez strijkt snel bij Antwerp neer

Jacob Ondrejka staat ook op het punt om de Bosuil te verlaten en naar Parma te trekken, maar er is ook nog een tweede inkomende transfer op til. De komst van Mauricio Benitez zat al een tijdje in de pijplijn en alle partijen zouden nu ook helemaal akkoord zijn.

De 20-jarige defensieve middenvelder komt over van Boca Juniors, waar hij tot dusver elf matchen in de hoofdmacht speelde. Trainer Fernando Gago rekent dit seizoen echter niet op hem en haalde met Ander Herrera (ex-Man Utd) een bekende naam voor zijn positie.

Lange uitleenbeurt met aankoopoptie

Volgens Het Nieuwsblad trekt Benitez, die ook even genoemd werd bij Club Brugge, uiteindelijk op huurbasis naar de Great Old. Antwerp zou hem voor het komende anderhalf jaar gaan huren van Boca en bedong ook een aankoopoptie.

Als Antwerp in de zomer van 2026 helemaal overtuigd blijkt van Benitez, kan het hem definitief overnemen voor een dikke 3 miljoen euro. Op die manier krijgt de Argentijn de tijd om zich aan te passen én kan Antwerp de kat ook even uit de boom kijken.

Sluit Antwerp hier een goede deal?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

8
8
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

55
55
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

58
58
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

185
185
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

55
55
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

42
42
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

415
415
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

66
66
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

222
222
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

47
47
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

236
236
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

171
171
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

115
115
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

704
704
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

178
178
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

173
173
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1092
1092
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

702
702
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

465
465
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

858
858
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

862
862
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws