'Antwerp casht op smaakmaker: vervanger al bekend'

700 stemmen
'Antwerp casht op smaakmaker: vervanger al bekend'

De jaarrekening van Antwerp kleurde opnieuw bloedrood, al worden de structurele verliezen op de Bosuil wel steeds vlotter gedekt door te cashen op de transfermarkt. Nu is er een volgende lucratieve transfer in de maak, want Jacob Ondrejka staat op een zucht van Parma. Gaat de Great Old in januari nog op zoek naar een vervanger?

De overstap van Ondrejka naar Italië lijkt alvast zo goed als rond, want lokale media merkten de 22-jarige Zweed er reeds op in het centrum van de stad. Daarbij had hij zelfs al een truitje van Parma aan. Eens zijn medische keuring achter de rug is lijkt het dan ook louter nog een kwestie van tijd lijkt alvorens de deal ook officieel wordt aangekondigd.

LEES OOK: Mokerslag voor Antwerp: Club Brugge wil oud-lieveling

Ondrejka out ...

Anderhalf jaar nadat het hem wegplukte uit zijn thuisland vangt het stamnummer één volgens diverse bronnen een slordige acht miljoen voor de flankaanvaller, voor wie het zelf destijds anderhalf miljoen neertelde. Een fraaie winst dus, te meer omdat Ondrejka deels door blessureleed slechts sporadisch zijn stempel wist te drukken in Deurne-Noord.

Onder nieuwe coach Jonas De Roeck schoot Ondrejka dit seizoen wel stevig uit de startblokken, maar net zoals vorig jaar kon hij daar geen vervolg aan breien. Na zeven goals en vier assists in de eerste 14 speeldagen was hij sindsdien nog maar goed voor één assist. In totaal tikt de eenmalig international af op 12 treffers en acht assists in 55 duels.

Balikwisha in?

De laatste tijd had Ondrejka ook geen vaste basisplek meer beet, en dus is het nog maar de vraag of Marc Overmars in januari een vervanger wil aantrekken. Om competitief te blijven is het volgens Gazet van Antwerpen alvast wel de bedoeling om tijdens de wintermercato nog een flankaanvaller toe te voegen aan De Roeck zijn steeds krappere kern.

Hoewel de scouts speuren naar een direct inzetbare versterking blijft het businessmodel wel gestoeld op jonge en goedkope talenten die met een stevige winst kunnen worden doorverkocht. Daarom verwacht de krant dat behalve Michel-Ange Balikwisha ook Anthony Valencia en Farouck Adekami voortaan volop hun kans zullen krijgen als wingers.

Wie is de beste vervanger voor Ondrejka?

Meest recent

Spanje verbaast iedereen: "Ze doen het makkelijk lijken"

Spanje heeft zich dinsdagavond als eerste verzekerd van zijn finaleticket voor het WK. La Roja deed ...

34
34
Rode Duivels kunnen zich optrekken aan bijzondere statistiek

De Rode Duivels zijn intussen weer thuis nadat hun WK eindigde in de kwartfinale. Daarmee wisten ze ...

72
72
'Verrassende transfer Bakayoko: prijskaartje bekend'

Johan Bakayoko moest deze zomer het WK vanuit zijn zetel volgen en dat had enkele jaren geleden toch ...

64
64
Spanje is eerste finalist: bleek Frankrijk vlot voor de bijl

Spanje heeft zich als eerste verzekerd van de finale op het WK. De regerende Europese kampioen ...

50
50
Toekomst De Bruyne en Lukaku: Allegri maakt statement

Nu het WK voor de Rode Duivels voorbij is, komen de transferdossiers van heel wat spelers in gang. ...

220
220
'Standard tast in buidel: details miljoenentransfer bekend'

Bij Standard is het al een zeer actieve transferzomer geweest. Daarbij wisten de Rouches ook stevig ...

113
113
Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, want de Limburgers zijn volop in de weer met het oog op volgend ...

224
224
'Club Brugge richt pijlen nu ook op Premier League'

De zomermercato van Club Brugge lijkt helemaal losgebarsten te zijn. Lange tijd was de ...

302
302
OH Leuven pakt uit met transfer bij Celtic

Bij OH Leuven willen ze straks beter doen na een ontgoochelend seizoen. Met Timmy Simons werd al een ...

42
42
Hoe het WK ons nog eens ouderwets liet genieten

Het WK gaat zijn laatste dagen in. Er zijn nog vier ploegen die strijden om de wereldtitel. Dit WK ...

40
40
‘Tresoldi-exit dreigt: Club Brugge heeft opvolger al beet’

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van Nicolo Tresoldi, die bijzonder goed in de markt ligt. ...

203
203
Manchester United stelt Tielemans voor, RSCA profiteert

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer naar Manchester United beet. De Engelse club heeft zijn ...

364
364
KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

200
200
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

179
179
AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

AA Gent heeft zopas een heel vreemde transfer afgerond. De Buffalo's hebben een van de grote ...

129
129
'Club Brugge tast diep in buidel: bod van 10 miljoen'

Club Brugge stelde met Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ondertussen al twee nieuwkomers voor, terwijl er ...

396
396
'Arsenal all-in: Tzolis-deal in stroomversnelling'

Voorlopig vertrok enkel Aleksandar Stankovic, al lijkt dat louter stilte voor de storm. Tenslotte ...

333
333
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld

Voor Karel Snoeckx en zijn familie waren het angstaanjagende weken na een zwaar geval van ...

264
264
'Witte rook in Genk: opvolger Hayen geeft jawoord'

Als een donderslag bij heldere hemel vertrok Nicky Hayen plots naar Burnley, waarop KRC Genk in ...

220
220
'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

Terwijl het op inkomend vlak stilaan een versnelling hoger schakelt, draait de geruchtenmolen ook op ...

474
474
Peter Vandenbempt emotioneel diep geraakt door vrouw

Voor het grote publiek is Peter Vandenbempt de vertrouwde stem bij de grootste voetbalmomenten. Maar ...

240
240
Anderlecht pakt uit: Sibierski overtuigt goudhaantje

Op inkomend vlak staat zijn teller intussen al op drie nieuwkomers, maar naar eigen zeggen wil ...

466
466
'Club in nauwe schoentjes: Tresoldi flirt met transfer'

Dat onder meer Joel Ordonez en Christos Tzolis andere oorden zullen opzoeken is geen verrassing, ...

392
392
Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

260
260
Club Brugge legt Belgische jeugdinternational vast

Club Brugge is volop bezig om de selectie op orde te krijgen. Met Yann Sommer werd er alvast een ...

186
186

Meer sportnieuws