Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

door
Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

Mits een zege op bezoek bij Victoria Plzen kan Anderlecht zich straks reeds verzekeren van een plekje in de achtste finale van de Europa League. De vraag is welke 11 namen David Hubert om 18u45 de wei zal insturen in Tsjechië.

De coach moet ondanks de terugkeer van Francis Amuzu, voor wie een basisplek allicht nog te vroeg komt, alvast weer stevig aan het puzzelen. Behalve Jan Vertonghen, Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru liggen Samuel Edozie en Kasper Dolberg tenslotte nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Hubert houdt vast aan 3-4-3

Bovendien kunnen de Brusselaars ook nog geen beroep doen op hun winteraanwinsten Adryelson, César Huerta en Lucas Hey, die pas na de League Phase inzetbaar zijn. Toch is Hubert volgens diverse media niet van plan om af te wijken van het 3-4-3 systeem dat hij na nieuwjaar hanteert.

Door de afwezigheid van Adryelson zouden centraal achterin Leander Dendoncker, Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye opnieuw een trio vormen, een formule die Paars-Wit zaterdag in Kortrijk al eens uitprobeerde. Ten opzichte van die partij zou Hubert slechts één wijziging doorvoeren.

Maamar out, Augustinsson in

Op de linkerkant moet Ali Maamar naar verluidt namelijk zijn plaats afstaan aan Ludwig Augustinsson. Na tal val blessures zou de ervaren Zweed, die wellicht vooral daarom de voorkeur krijgt op het populaire jeugdproduct, pas voor de derde keer sinds september aan de aftrap verschijnen.

Voor het overige suggereert La Dernière Heure dat Théo Leoni en Yari Verschaeren met elkaar in de weegschaal liggen, al denken Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat die laatste op het middenveld naast Mats Rits zal postvatten. Ook elders worden er geen verrassingen verwacht.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Simic, Dendoncker, N'Diaye ; Sardella, Verschaeren, Rits, Augustinsson ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

1
1
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

145
145
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

164
164
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

82
82
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

362
362
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

52
52
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

252
252
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

506
506
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

155
155
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

196
196
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

288
288
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

293
293
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

353
353
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

526
526
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

177
177
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

297
297
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

492
492
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

382
382
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

197
197
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

433
433
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

341
341
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

287
287

Meer sportnieuws