Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

305 stemmen
Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

Mits een zege op bezoek bij Victoria Plzen kan Anderlecht zich straks reeds verzekeren van een plekje in de achtste finale van de Europa League. De vraag is welke 11 namen David Hubert om 18u45 de wei zal insturen in Tsjechië.

De coach moet ondanks de terugkeer van Francis Amuzu, voor wie een basisplek allicht nog te vroeg komt, alvast weer stevig aan het puzzelen. Behalve Jan Vertonghen, Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru liggen Samuel Edozie en Kasper Dolberg tenslotte nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: 'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Hubert houdt vast aan 3-4-3

Bovendien kunnen de Brusselaars ook nog geen beroep doen op hun winteraanwinsten Adryelson, César Huerta en Lucas Hey, die pas na de League Phase inzetbaar zijn. Toch is Hubert volgens diverse media niet van plan om af te wijken van het 3-4-3 systeem dat hij na nieuwjaar hanteert.

Door de afwezigheid van Adryelson zouden centraal achterin Leander Dendoncker, Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye opnieuw een trio vormen, een formule die Paars-Wit zaterdag in Kortrijk al eens uitprobeerde. Ten opzichte van die partij zou Hubert slechts één wijziging doorvoeren.

Maamar out, Augustinsson in

Op de linkerkant moet Ali Maamar naar verluidt namelijk zijn plaats afstaan aan Ludwig Augustinsson. Na tal val blessures zou de ervaren Zweed, die wellicht vooral daarom de voorkeur krijgt op het populaire jeugdproduct, pas voor de derde keer sinds september aan de aftrap verschijnen.

Voor het overige suggereert La Dernière Heure dat Théo Leoni en Yari Verschaeren met elkaar in de weegschaal liggen, al denken Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat die laatste op het middenveld naast Mats Rits zal postvatten. Ook elders worden er geen verrassingen verwacht.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Simic, Dendoncker, N'Diaye ; Sardella, Verschaeren, Rits, Augustinsson ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten?

Meest recent

'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

40
40
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

191
191
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

90
90
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

92
92
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

214
214
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

30
30
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

131
131
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

388
388
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

558
558
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

109
109
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

290
290
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

50
50
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

16
16
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

45
45
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

386
386
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

124
124
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

600
600
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

482
482
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

189
189
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

101
101
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

223
223
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77

Meer sportnieuws