Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

305
Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

Mits een zege op bezoek bij Victoria Plzen kan Anderlecht zich straks reeds verzekeren van een plekje in de achtste finale van de Europa League. De vraag is welke 11 namen David Hubert om 18u45 de wei zal insturen in Tsjechië.

De coach moet ondanks de terugkeer van Francis Amuzu, voor wie een basisplek allicht nog te vroeg komt, alvast weer stevig aan het puzzelen. Behalve Jan Vertonghen, Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru liggen Samuel Edozie en Kasper Dolberg tenslotte nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Hubert houdt vast aan 3-4-3

Bovendien kunnen de Brusselaars ook nog geen beroep doen op hun winteraanwinsten Adryelson, César Huerta en Lucas Hey, die pas na de League Phase inzetbaar zijn. Toch is Hubert volgens diverse media niet van plan om af te wijken van het 3-4-3 systeem dat hij na nieuwjaar hanteert.

Door de afwezigheid van Adryelson zouden centraal achterin Leander Dendoncker, Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye opnieuw een trio vormen, een formule die Paars-Wit zaterdag in Kortrijk al eens uitprobeerde. Ten opzichte van die partij zou Hubert slechts één wijziging doorvoeren.

Maamar out, Augustinsson in

Op de linkerkant moet Ali Maamar naar verluidt namelijk zijn plaats afstaan aan Ludwig Augustinsson. Na tal val blessures zou de ervaren Zweed, die wellicht vooral daarom de voorkeur krijgt op het populaire jeugdproduct, pas voor de derde keer sinds september aan de aftrap verschijnen.

Voor het overige suggereert La Dernière Heure dat Théo Leoni en Yari Verschaeren met elkaar in de weegschaal liggen, al denken Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat die laatste op het middenveld naast Mats Rits zal postvatten. Ook elders worden er geen verrassingen verwacht.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Simic, Dendoncker, N'Diaye ; Sardella, Verschaeren, Rits, Augustinsson ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

22
22
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

36
36
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

61
61
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

59
59
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

125
125
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

174
174
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

66
66
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

91
91
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

111
111
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

198
198
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

116
116
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

98
98
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

905
905
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

153
153
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

103
103
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

428
428
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

413
413

Meer sportnieuws