Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

door
Hubert moet puzzelen: opvallende wissel bij Anderlecht

Mits een zege op bezoek bij Victoria Plzen kan Anderlecht zich straks reeds verzekeren van een plekje in de achtste finale van de Europa League. De vraag is welke 11 namen David Hubert om 18u45 de wei zal insturen in Tsjechië.

De coach moet ondanks de terugkeer van Francis Amuzu, voor wie een basisplek allicht nog te vroeg komt, alvast weer stevig aan het puzzelen. Behalve Jan Vertonghen, Mario Stroeykens en Majeed Ashimeru liggen Samuel Edozie en Kasper Dolberg tenslotte nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

Hubert houdt vast aan 3-4-3

Bovendien kunnen de Brusselaars ook nog geen beroep doen op hun winteraanwinsten Adryelson, César Huerta en Lucas Hey, die pas na de League Phase inzetbaar zijn. Toch is Hubert volgens diverse media niet van plan om af te wijken van het 3-4-3 systeem dat hij na nieuwjaar hanteert.

Door de afwezigheid van Adryelson zouden centraal achterin Leander Dendoncker, Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye opnieuw een trio vormen, een formule die Paars-Wit zaterdag in Kortrijk al eens uitprobeerde. Ten opzichte van die partij zou Hubert slechts één wijziging doorvoeren.

Maamar out, Augustinsson in

Op de linkerkant moet Ali Maamar naar verluidt namelijk zijn plaats afstaan aan Ludwig Augustinsson. Na tal val blessures zou de ervaren Zweed, die wellicht vooral daarom de voorkeur krijgt op het populaire jeugdproduct, pas voor de derde keer sinds september aan de aftrap verschijnen.

Voor het overige suggereert La Dernière Heure dat Théo Leoni en Yari Verschaeren met elkaar in de weegschaal liggen, al denken Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat die laatste op het middenveld naast Mats Rits zal postvatten. Ook elders worden er geen verrassingen verwacht.

De vermoedelijke 11: Coosemans ; Simic, Dendoncker, N'Diaye ; Sardella, Verschaeren, Rits, Augustinsson ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten?

Meest recent

Totale transferwending: 'Kompany ligt Club Brugge dwars'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

20
20
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

84
84
'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

29
29
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

203
203
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

34
34
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

346
346
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

21
21
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

176
176
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

282
282
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

369
369
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

60
60
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

169
169
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

294
294
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

160
160
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

67
67
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

382
382
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

117
117
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

94
94
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

514
514
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

800
800
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

325
325
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

323
323
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1093
1093
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

76
76

Meer sportnieuws