'Club Brugge slaat toe: eerste winteraanwinst binnen'

761 stemmen
'Club Brugge slaat toe: eerste winteraanwinst binnen'

Club Brugge is goed op weg om door te stoten in de Champions League en strijdt in eigen land nog volop voor de dubbel. Toch blijft de regerende landskampioen niet bij de pakken zitten op de transfermarkt. Zo zou de eerste winteraanwinst zo goed als binnen zijn.

De Bruggelingen hebben tot dusver een een relatief kalme wintermercato achter de rug. Vooral aan uitgaande zijde was er voorlopig beweging in het basecamp te Westkapelle. Zo vond Blauw-Zwart eindelijk een oplossing voor de overbodige spelers Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Beide contracten werden ontbonden.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Vervanger Skov Olsen?

Daarnaast nam Club afscheid van Andreas Skov Olsen. Na een korte maar intense transfersoap vertrok de Deense flankaanvaller naar VfL Wolfsburg. De Duitse eersteklasser dokte zo'n 14 miljoen euro, bonussen exclusief, om de international over te nemen van de Belgische landskampioen.

In de komende anderhalve week zal moeten blijken of Club deze winter nog een directe vervanger haalt voor Skov Olsen. Coach Nicky Hayen heeft enkele alternatieven in de huidige selectie en daarin heerst intern ook voldoende vertrouwen, maar gezien het drukke programma is een extra flankaanvaller zeker niet uitgesloten.

Defensief beest op komst

De eerstvolgende aanwinst lijkt echter een verdediger te gaan worden. Zo raakte eerder deze week bekend dat Club Brugge dicht bij de komst van Vince Osuji stond. En zijn overgang blijkt nu ook quasi rond. De bekende transferwatcher Gianluca Di Marzio beweert dat hij woensdag nog zijn contract zou tekenen.

Osuji is een 18-jarige Nigeriaan en komt over van het Zweedse Kalmar. Hij maakt vooral indruk met zijn fysieke capaciteiten. De verdediger, die op de radar stond bij nog meer clubs als KRC Genk en Anderlecht, zou meteen met de A-kern meetrainen. Al doet hij zijn matchritme allicht eerst nog op bij Club Nxt.

Club heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

149
149
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

33
33
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

104
104
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

103
103
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

128
128
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

132
132
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

255
255
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

826
826
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

503
503
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

710
710
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2252
2252
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws