'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

606 stemmen
'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

Club Brugge maakte sinds nieuwjaar vooral werk van een aantal uitgaande dossiers, maar nu staat de landskampioen zelf ook op een zucht van een eerste winteraanwinst. Meer nog: volgens verschillende media is de deal intussen reeds helemaal in kannen en kruiken.

Eerder op de dag geraakte bekend dat Blauw-Zwart vergaande onderhandelingen voerde omtrent Vince Osuji, die al een tijdje op de radar stond in Westkapelle. Die gesprekken verlopen blijkbaar bijzonder vlot, want volgens Zweedse bronnen zou er ondertussen al een overeenkomst in de lucht hangen. Dat wordt nu ook bevestigd.

LEES OOK: Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Bruge strikt Osuji

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad kan de 18-jarige Nigeriaan, die eerder ook al op interesse van Anderlecht, Genk en AA Gent kon rekenen, Club niet meer ontglippen. Osuji zou op het punt staan om zijn kribbel te zetten in Jan Breydel, waar men bereid blijkt om diep in de buidel te tasten voor de ruwe diamant.

Beide kranten maken gewag van een transfersom die een drietal miljoen bedraagt, een bedrag dat via bonussen nog met een miljoentje kan toenemen. Ondanks de degradatie naar de tweede afdeling vangt diens huidige werkgever Kalmar FF dus nog een stevige vergoeding voor Osuji, die er nog tot eind 2028 onder contract lag.

Voorbeeld van Ordonez

Niet onlogisch: hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een miljoen wordt geschat lagen er met onder andere Ajax, Stade Reims en RB Salzburg tal van kapers op de kust. Na amper 16 optredens wordt de centrale verdediger, wiens profiel sterk aan dat van Odilon Kossounou doet denken, dan ook als een buitenkans beschouwd.

En vooral als een versterking op de langere termijn. Volgens zowel HLN als Het Nieuwsblad sluit Osuji wel aan bij de A-kern, maar valt het gezien de pittige concurrentie wel nog af te wachten of hij daar al meteen aan de bak zal komen. Naar het voorbeeld van Joel Ordonez wacht wellicht eerst een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji dit seizoen al zal debuteren bij de A-ploeg?

Meest recent

'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

77
77
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

16
16
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

246
246
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

124
124
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

106
106
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

349
349
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

177
177
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

202
202
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

373
373
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

664
664
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3517
3517
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

66
66
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

234
234
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

207
207
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39

Meer sportnieuws