'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

606 stemmen
'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

Club Brugge maakte sinds nieuwjaar vooral werk van een aantal uitgaande dossiers, maar nu staat de landskampioen zelf ook op een zucht van een eerste winteraanwinst. Meer nog: volgens verschillende media is de deal intussen reeds helemaal in kannen en kruiken.

Eerder op de dag geraakte bekend dat Blauw-Zwart vergaande onderhandelingen voerde omtrent Vince Osuji, die al een tijdje op de radar stond in Westkapelle. Die gesprekken verlopen blijkbaar bijzonder vlot, want volgens Zweedse bronnen zou er ondertussen al een overeenkomst in de lucht hangen. Dat wordt nu ook bevestigd.

LEES OOK: Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Club Bruge strikt Osuji

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad kan de 18-jarige Nigeriaan, die eerder ook al op interesse van Anderlecht, Genk en AA Gent kon rekenen, Club niet meer ontglippen. Osuji zou op het punt staan om zijn kribbel te zetten in Jan Breydel, waar men bereid blijkt om diep in de buidel te tasten voor de ruwe diamant.

Beide kranten maken gewag van een transfersom die een drietal miljoen bedraagt, een bedrag dat via bonussen nog met een miljoentje kan toenemen. Ondanks de degradatie naar de tweede afdeling vangt diens huidige werkgever Kalmar FF dus nog een stevige vergoeding voor Osuji, die er nog tot eind 2028 onder contract lag.

Voorbeeld van Ordonez

Niet onlogisch: hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een miljoen wordt geschat lagen er met onder andere Ajax, Stade Reims en RB Salzburg tal van kapers op de kust. Na amper 16 optredens wordt de centrale verdediger, wiens profiel sterk aan dat van Odilon Kossounou doet denken, dan ook als een buitenkans beschouwd.

En vooral als een versterking op de langere termijn. Volgens zowel HLN als Het Nieuwsblad sluit Osuji wel aan bij de A-kern, maar valt het gezien de pittige concurrentie wel nog af te wachten of hij daar al meteen aan de bak zal komen. Naar het voorbeeld van Joel Ordonez wacht wellicht eerst een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji dit seizoen al zal debuteren bij de A-ploeg?

Meest recent

Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

7
7
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

258
258
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

32
32
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

133
133
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

173
173
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

231
231
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

552
552
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

473
473
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

377
377
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

128
128
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

472
472
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

229
229
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

215
215
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

188
188
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

305
305
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

650
650
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

238
238
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

156
156
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

246
246
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

25
25
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

520
520
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

101
101
‘Bondsparket niet mals voor Hazard: transferdomper dreigt’

Thorgan Hazard liet zich van zijn slechtste kant zien tijdens zijn afscheidsmatch bij RSC ...

370
370
Rigaux weg: Club Brugge bevestigt nieuwe structuur

Devy Rigaux trekt van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler zat al sinds 2009 bij ...

216
216

Meer sportnieuws