'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

606
'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

Club Brugge maakte sinds nieuwjaar vooral werk van een aantal uitgaande dossiers, maar nu staat de landskampioen zelf ook op een zucht van een eerste winteraanwinst. Meer nog: volgens verschillende media is de deal intussen reeds helemaal in kannen en kruiken.

Eerder op de dag geraakte bekend dat Blauw-Zwart vergaande onderhandelingen voerde omtrent Vince Osuji, die al een tijdje op de radar stond in Westkapelle. Die gesprekken verlopen blijkbaar bijzonder vlot, want volgens Zweedse bronnen zou er ondertussen al een overeenkomst in de lucht hangen. Dat wordt nu ook bevestigd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

Club Bruge strikt Osuji

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad kan de 18-jarige Nigeriaan, die eerder ook al op interesse van Anderlecht, Genk en AA Gent kon rekenen, Club niet meer ontglippen. Osuji zou op het punt staan om zijn kribbel te zetten in Jan Breydel, waar men bereid blijkt om diep in de buidel te tasten voor de ruwe diamant.

Beide kranten maken gewag van een transfersom die een drietal miljoen bedraagt, een bedrag dat via bonussen nog met een miljoentje kan toenemen. Ondanks de degradatie naar de tweede afdeling vangt diens huidige werkgever Kalmar FF dus nog een stevige vergoeding voor Osuji, die er nog tot eind 2028 onder contract lag.

Voorbeeld van Ordonez

Niet onlogisch: hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een miljoen wordt geschat lagen er met onder andere Ajax, Stade Reims en RB Salzburg tal van kapers op de kust. Na amper 16 optredens wordt de centrale verdediger, wiens profiel sterk aan dat van Odilon Kossounou doet denken, dan ook als een buitenkans beschouwd.

En vooral als een versterking op de langere termijn. Volgens zowel HLN als Het Nieuwsblad sluit Osuji wel aan bij de A-kern, maar valt het gezien de pittige concurrentie wel nog af te wachten of hij daar al meteen aan de bak zal komen. Naar het voorbeeld van Joel Ordonez wacht wellicht eerst een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji dit seizoen al zal debuteren bij de A-ploeg?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

25
25
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

7
7
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

31
31
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

9
9
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

84
84
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

17
17
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

39
39
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

159
159
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

253
253
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

619
619
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

231
231
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

74
74
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

70
70
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

186
186
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

294
294
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

516
516
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

354
354
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

318
318
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

826
826
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

728
728
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

15
15
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

89
89
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

323
323

Meer sportnieuws