Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

door
Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

Standard was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Ibrahim Karamoko, Andreas Hountondji en Attila Szalai haalden de Rouches al drie aanwinsten binnen. Maar de spoeling blijft op financieel vlak zeer dun en dus moeten er ook nog spelers vertrekken.

Met Arnaud Bodart, Hakim Sahabo en Soufiane Benjdida liet Standard al drie spelers vertrekken, maar geld brachten zij nog niet op. Bodart trok transfervrij naar Metz, terwijl de twee anderen verhuurd werden aan respectievelijk Beerschot en RWDM.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

Standard neemt afscheid van Price

Nu rinkelt de kassa echter in Luik. Standard laat immers weten dat het afscheid genomen heeft van Isaac Price. Een vertrek van de Noord-Ierse middenvelder hing al een tijdje in de lucht en nu is de deal ook rond.

Price zette woensdag zijn handtekening onder een contract voor 4,5 jaar bij West Brom, de huidige nummer zeven in de Engelse Championship. Standard zou naar verluidt een transfersom incasseren die met bonussen kan oplopen tot 3 miljoen euro.

Standard boekt fraaie winst

Dat is toch een mooie deal, want Price kwam anderhalf jaar geleden nog transfervrij over van Everton. Daar weigerde hij zijn contract te verlengen nadat hij te lang moest wachten op een kans in de hoofdmacht.

Bij Standard werd Price wel meteen een titularis. Hij kwam bij de Rouches 64 keer in actie, waarin hij één keer scoorde en twee assists uitdeelde. Helemaal overtuigen kon de 21-jarige daarmee eigenlijk zelden, maar Price speelde zich wel in de kijker bij de Noord-Ierse nationale ploeg. Daar scoorde hij in oktober nog een hattrick in de Nations League tegen Bulgarije.

🚀

Is zijn vertrek een groot verlies voor Standard?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

41
41
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

157
157
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

353
353
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

262
262
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws