'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

319 stemmen
'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

Gezien de dramatische resultaten in de Premier League, hoopt Manchester United zich deze winter nog te versterken. Maar dan zal het eerst zelf ook spelers moeten verkopen. En dat leidt mogelijk tot een spraakmakende transfer in de Premier League.

Ondanks de aanstelling van Ruben Amorim als nieuwe hoofdtrainer, blijft United in het sukkelstraatje zitten. Zo is de meervoudige landskampioen in het Premier League-klassement teruggezakt naar een pijnlijke 13de plaats. Het kon slechts 7 van de 21 competitieduels winnen tot dusver. De bekertriomf tegen Arsenal was slechts een doekje voor het bloeden.

Om de ommekeer in te zetten, is versterking voor Amorim dan ook welgekomen. En dat lijkt de clubleiding ook te beseffen. Maar door de sportieve malaise kampt United ook financiële muizenissen. Bij gebrek aan sportieve successen konden de uitgaven in de voorbije jaren niet langer gedekt worden door de inkomsten.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Verkopen om te kopen

Het bestuur heeft dan ook al een besparingsoperatie ingezet, zo werd onder meer het jaarlijkse kerstfeest afgeschaft. Maar dat zo'n maatregelen gaan niet voldoende zijn. Zo zal men ook spelers moeten verkopen om de Financial Fair Play-regels niet te overschrijden. Zowel voor ruimte te maken in het salarisbudget als voor de extra inkomsten

Vorige week raakte dan ook bekend dat United bereid is om te luisteren naar aanbiedingen op zowat alle spelers in selectie. Ook op Alejandro Garnacho. De Argentijnse international is nochtans één van de zeldzame goudhaantjes die momenteel op Old Trafford rondlopen. Al komt hij onder Amorim een pak minder in actie. Bovendien is hij één van de weinige spelers die een aardige som kunnen opbrengen.

Chelsea in de dans

Inmiddels beweegt er ook één en ander rond de 20-jarige aanvaller. Zo raakte eerder al bekend dat SSC Napoli voor hem aandringt. Maar nu is ook Chelsea FC in de dans gesprongen. En Garnacho zou een verhuis naar Stamford Bridge wel zien zitten, ook al is het daar momenteel koppen lopen wat (flank)aanvallers betreft. Zijn makelaar woonde maandag alvast het duel tussen Chelsea en Wolverhampton bij. United zou journalist Ben Jacobs immers zo'n 70 miljoen euro vragen aan een directe concurrent.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

29
29
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

6
6
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

23
23
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

16
16
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

111
111
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

91
91
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

108
108
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

23
23
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

263
263
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

352
352
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

157
157
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

104
104
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

786
786
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

460
460
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

816
816
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

600
600
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws