'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

door
'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

Gezien de dramatische resultaten in de Premier League, hoopt Manchester United zich deze winter nog te versterken. Maar dan zal het eerst zelf ook spelers moeten verkopen. En dat leidt mogelijk tot een spraakmakende transfer in de Premier League.

Ondanks de aanstelling van Ruben Amorim als nieuwe hoofdtrainer, blijft United in het sukkelstraatje zitten. Zo is de meervoudige landskampioen in het Premier League-klassement teruggezakt naar een pijnlijke 13de plaats. Het kon slechts 7 van de 21 competitieduels winnen tot dusver. De bekertriomf tegen Arsenal was slechts een doekje voor het bloeden.

Om de ommekeer in te zetten, is versterking voor Amorim dan ook welgekomen. En dat lijkt de clubleiding ook te beseffen. Maar door de sportieve malaise kampt United ook financiële muizenissen. Bij gebrek aan sportieve successen konden de uitgaven in de voorbije jaren niet langer gedekt worden door de inkomsten.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Verkopen om te kopen

Het bestuur heeft dan ook al een besparingsoperatie ingezet, zo werd onder meer het jaarlijkse kerstfeest afgeschaft. Maar dat zo'n maatregelen gaan niet voldoende zijn. Zo zal men ook spelers moeten verkopen om de Financial Fair Play-regels niet te overschrijden. Zowel voor ruimte te maken in het salarisbudget als voor de extra inkomsten

Vorige week raakte dan ook bekend dat United bereid is om te luisteren naar aanbiedingen op zowat alle spelers in selectie. Ook op Alejandro Garnacho. De Argentijnse international is nochtans één van de zeldzame goudhaantjes die momenteel op Old Trafford rondlopen. Al komt hij onder Amorim een pak minder in actie. Bovendien is hij één van de weinige spelers die een aardige som kunnen opbrengen.

Chelsea in de dans

Inmiddels beweegt er ook één en ander rond de 20-jarige aanvaller. Zo raakte eerder al bekend dat SSC Napoli voor hem aandringt. Maar nu is ook Chelsea FC in de dans gesprongen. En Garnacho zou een verhuis naar Stamford Bridge wel zien zitten, ook al is het daar momenteel koppen lopen wat (flank)aanvallers betreft. Zijn makelaar woonde maandag alvast het duel tussen Chelsea en Wolverhampton bij. United zou journalist Ben Jacobs immers zo'n 70 miljoen euro vragen aan een directe concurrent.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

22
22
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

7
7
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

22
22
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

22
22
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

33
33
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

45
45
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

120
120
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

218
218
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

123
123
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

187
187
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

307
307
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

66
66
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

157
157
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

298
298
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

411
411
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

137
137
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

219
219
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

205
205

Meer sportnieuws