'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

door
'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

Gezien de dramatische resultaten in de Premier League, hoopt Manchester United zich deze winter nog te versterken. Maar dan zal het eerst zelf ook spelers moeten verkopen. En dat leidt mogelijk tot een spraakmakende transfer in de Premier League.

Ondanks de aanstelling van Ruben Amorim als nieuwe hoofdtrainer, blijft United in het sukkelstraatje zitten. Zo is de meervoudige landskampioen in het Premier League-klassement teruggezakt naar een pijnlijke 13de plaats. Het kon slechts 7 van de 21 competitieduels winnen tot dusver. De bekertriomf tegen Arsenal was slechts een doekje voor het bloeden.

Om de ommekeer in te zetten, is versterking voor Amorim dan ook welgekomen. En dat lijkt de clubleiding ook te beseffen. Maar door de sportieve malaise kampt United ook financiële muizenissen. Bij gebrek aan sportieve successen konden de uitgaven in de voorbije jaren niet langer gedekt worden door de inkomsten.

LEES OOK: 'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

Verkopen om te kopen

Het bestuur heeft dan ook al een besparingsoperatie ingezet, zo werd onder meer het jaarlijkse kerstfeest afgeschaft. Maar dat zo'n maatregelen gaan niet voldoende zijn. Zo zal men ook spelers moeten verkopen om de Financial Fair Play-regels niet te overschrijden. Zowel voor ruimte te maken in het salarisbudget als voor de extra inkomsten

Vorige week raakte dan ook bekend dat United bereid is om te luisteren naar aanbiedingen op zowat alle spelers in selectie. Ook op Alejandro Garnacho. De Argentijnse international is nochtans één van de zeldzame goudhaantjes die momenteel op Old Trafford rondlopen. Al komt hij onder Amorim een pak minder in actie. Bovendien is hij één van de weinige spelers die een aardige som kunnen opbrengen.

Chelsea in de dans

Inmiddels beweegt er ook één en ander rond de 20-jarige aanvaller. Zo raakte eerder al bekend dat SSC Napoli voor hem aandringt. Maar nu is ook Chelsea FC in de dans gesprongen. En Garnacho zou een verhuis naar Stamford Bridge wel zien zitten, ook al is het daar momenteel koppen lopen wat (flank)aanvallers betreft. Zijn makelaar woonde maandag alvast het duel tussen Chelsea en Wolverhampton bij. United zou journalist Ben Jacobs immers zo'n 70 miljoen euro vragen aan een directe concurrent.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

38
38
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

115
115
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

163
163
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

202
202
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

51
51
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

374
374
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

240
240
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

70
70
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

59
59
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

143
143
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

61
61
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

87
87
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

62
62
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

37
37
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

417
417
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

343
343
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

133
133
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

209
209
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

134
134
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

111
111
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

211
211

Meer sportnieuws