'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

door
'Chelsea zorgt voor Premier League-schoktransfer: 70 miljoen'

Gezien de dramatische resultaten in de Premier League, hoopt Manchester United zich deze winter nog te versterken. Maar dan zal het eerst zelf ook spelers moeten verkopen. En dat leidt mogelijk tot een spraakmakende transfer in de Premier League.

Ondanks de aanstelling van Ruben Amorim als nieuwe hoofdtrainer, blijft United in het sukkelstraatje zitten. Zo is de meervoudige landskampioen in het Premier League-klassement teruggezakt naar een pijnlijke 13de plaats. Het kon slechts 7 van de 21 competitieduels winnen tot dusver. De bekertriomf tegen Arsenal was slechts een doekje voor het bloeden.

Om de ommekeer in te zetten, is versterking voor Amorim dan ook welgekomen. En dat lijkt de clubleiding ook te beseffen. Maar door de sportieve malaise kampt United ook financiële muizenissen. Bij gebrek aan sportieve successen konden de uitgaven in de voorbije jaren niet langer gedekt worden door de inkomsten.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Verkopen om te kopen

Het bestuur heeft dan ook al een besparingsoperatie ingezet, zo werd onder meer het jaarlijkse kerstfeest afgeschaft. Maar dat zo'n maatregelen gaan niet voldoende zijn. Zo zal men ook spelers moeten verkopen om de Financial Fair Play-regels niet te overschrijden. Zowel voor ruimte te maken in het salarisbudget als voor de extra inkomsten

Vorige week raakte dan ook bekend dat United bereid is om te luisteren naar aanbiedingen op zowat alle spelers in selectie. Ook op Alejandro Garnacho. De Argentijnse international is nochtans één van de zeldzame goudhaantjes die momenteel op Old Trafford rondlopen. Al komt hij onder Amorim een pak minder in actie. Bovendien is hij één van de weinige spelers die een aardige som kunnen opbrengen.

Chelsea in de dans

Inmiddels beweegt er ook één en ander rond de 20-jarige aanvaller. Zo raakte eerder al bekend dat SSC Napoli voor hem aandringt. Maar nu is ook Chelsea FC in de dans gesprongen. En Garnacho zou een verhuis naar Stamford Bridge wel zien zitten, ook al is het daar momenteel koppen lopen wat (flank)aanvallers betreft. Zijn makelaar woonde maandag alvast het duel tussen Chelsea en Wolverhampton bij. United zou journalist Ben Jacobs immers zo'n 70 miljoen euro vragen aan een directe concurrent.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

4
4
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

5
5
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

31
31
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

40
40
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

73
73
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

52
52
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

384
384
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

83
83
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

246
246
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

79
79
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

131
131
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

106
106
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

113
113
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

123
123
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

419
419
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

87
87
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

80
80
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

139
139
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

560
560
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

283
283
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

255
255
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

155
155
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

50
50

Meer sportnieuws