Strijd om Lukebakio barst los: nieuw Duivels koningskoppel?

door
Strijd om Lukebakio barst los: nieuw Duivels koningskoppel?

Romelu Lukaku is de grote man bij Napoli. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels staat met Antonio Conte aan kop in de Serie A en er is mogelijk Duivelse versterking op komst. Dodi Lukebakio staat op het lijstje van Napoli.

Lukebakio maakt indruk bij het Spaanse Sevilla. De buitenspeler presteert sterk en de Europese clubs liggen op de loer. Eerder kwam al naar buiten dat Atlético Madrid en Juventus naar Lukebakio lonken en ook Napoli wordt nu door journalist Sacha Tavolieri genoemd.

LEES OOK: Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Strijd barst los

Lukebakio laat in de Spaanse hoogste klasse wekelijks zien een gesel te zijn voor elke verdediging. Afgelopen speeldag was hij weer belangrijk door de winning-goal tegen Girona te maken. Dit seizoen zit hij al aan negen doelpunten in de Primera Division. Napoli is geïnteresseerd en mogelijk krijgt Lukaku binnenkort assists op clubniveau van een collega-Rode Duivel. 

Napoli zal echter eerst moeten afrekenen met de concurrentie. Door het sterke seizoen van Lukebakio liggen de clubs op de loer. Volgens Tavolieri zijn ook een niet nader genoemde Duitse club én een onbekende Italiaanse club geïnteresseerd. Met Napoli zouden er echter al gesprekken hebben plaatsgevonden.

Voorkeur Lukebakio 

De journalist laat weten dat de entourage van Lukebakio aan het onderzoeken is of een toptransfer mogelijk is. De Rode Duivel zelf is gelukkig in Spanje, maar ziet toekomst in een samenwerking met Conte. Zou Lukaku daar voor een stukje voor gezorgd hebben? Lukebakio is naar verluidt zéér geïnteresseerd in het project van de Napolitanen.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Lukebakio?

Meest recent

KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

3
3
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

27
27
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

56
56
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

109
109
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

327
327
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

29
29
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

37
37
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

27
27
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

59
59
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

26
26
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

138
138
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

55
55
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

43
43
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1185
1185
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

35
35
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

48
48
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

64
64
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

504
504
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

147
147
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

768
768
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

495
495
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

75
75
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

912
912
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

656
656

Meer sportnieuws