'Jashari kan Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

3542 stemmen
'Jashari kan  Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

Bij Club Brugge kenden ze een geslaagde zomermercato. Christos Tzolis liet al goede zaken zien, maar misschien is Ardon Jashari wel de beste aanwinst tot nu toe. De Zwitser is de motor van de ploeg geworden. Dat zorgt al voor de nodige interesse.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Atalanta aast op Jashari

Jashari werd voor 6 miljoen euro weggehaald bij Luzern en na een aanpassingsperiode van een aantal maanden, toen hij al snel kritisch werd aangepakt door enkele analisten, is hij niet meer te weg te denken uit het Brugse middenveld. Jashari laat een heel goede indruk achter.

Technisch bijzonder sterk, een groot loopvermogen en ook de nodige duelkracht. Het Italiaanse Calciomercato.it weet ze dat Atalanta de speler wel in het vizier heeft. Dat is geen verrassing, want afgelopen zomer kon je bij VoetbalNieuws al lezen dat de Italianen Jashari voordien ook al volgden.

Minstens 20 miljoen euro

Bij Atalanta dreigen ze immers middenvelder Ederson te verliezen, want Manchester City en Liverpool azen op de speler. Bij Club Brugge maken ze zich echter geen zorgen. In januari gaat Jashari Club Brugge zeker niet verlaten. Dat staat vast.

Blauw-Zwart kan in de zomer wel al zeer snel winst maken. De Bruggelingen zouden minstens 20 miljoen euro willen voor de smaakmaker. Jashari ligt er nog tot medio 2028 onder contract, waardoor Club Brugge in een bijzonder goede onderhandelingspositie zit. 

Atalanta speurt de markt ondertussen rustig af. Eerder werd de club van Charles De Ketelaere ook al gelinkt aan Arne Engels van Celtic Glasgow. Voorlopig blijft het bij geruchten.

Zal Jashari in de zomer al vertrekken?

Meest recent

Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

0
0
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

48
48
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

27
27
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

154
154
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

199
199
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

134
134
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

145
145
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

166
166
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

364
364
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

529
529
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

248
248
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

329
329
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

326
326
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

591
591
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

391
391
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

434
434
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

560
560
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

382
382
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

178
178
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

421
421
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

65
65

Meer sportnieuws