'Jashari kan Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

3542
'Jashari kan  Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

Bij Club Brugge kenden ze een geslaagde zomermercato. Christos Tzolis liet al goede zaken zien, maar misschien is Ardon Jashari wel de beste aanwinst tot nu toe. De Zwitser is de motor van de ploeg geworden. Dat zorgt al voor de nodige interesse.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Atalanta aast op Jashari

Jashari werd voor 6 miljoen euro weggehaald bij Luzern en na een aanpassingsperiode van een aantal maanden, toen hij al snel kritisch werd aangepakt door enkele analisten, is hij niet meer te weg te denken uit het Brugse middenveld. Jashari laat een heel goede indruk achter.

Technisch bijzonder sterk, een groot loopvermogen en ook de nodige duelkracht. Het Italiaanse Calciomercato.it weet ze dat Atalanta de speler wel in het vizier heeft. Dat is geen verrassing, want afgelopen zomer kon je bij VoetbalNieuws al lezen dat de Italianen Jashari voordien ook al volgden.

Minstens 20 miljoen euro

Bij Atalanta dreigen ze immers middenvelder Ederson te verliezen, want Manchester City en Liverpool azen op de speler. Bij Club Brugge maken ze zich echter geen zorgen. In januari gaat Jashari Club Brugge zeker niet verlaten. Dat staat vast.

Blauw-Zwart kan in de zomer wel al zeer snel winst maken. De Bruggelingen zouden minstens 20 miljoen euro willen voor de smaakmaker. Jashari ligt er nog tot medio 2028 onder contract, waardoor Club Brugge in een bijzonder goede onderhandelingspositie zit. 

Atalanta speurt de markt ondertussen rustig af. Eerder werd de club van Charles De Ketelaere ook al gelinkt aan Arne Engels van Celtic Glasgow. Voorlopig blijft het bij geruchten.

Zal Jashari in de zomer al vertrekken?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

15
15
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

59
59
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

58
58
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

36
36
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

36
36
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

175
175
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

81
81
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

85
85
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

314
314
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

59
59
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

323
323
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

291
291
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

264
264

Meer sportnieuws