'Jashari kan Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

3542 stemmen
'Jashari kan  Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

Bij Club Brugge kenden ze een geslaagde zomermercato. Christos Tzolis liet al goede zaken zien, maar misschien is Ardon Jashari wel de beste aanwinst tot nu toe. De Zwitser is de motor van de ploeg geworden. Dat zorgt al voor de nodige interesse.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Atalanta aast op Jashari

Jashari werd voor 6 miljoen euro weggehaald bij Luzern en na een aanpassingsperiode van een aantal maanden, toen hij al snel kritisch werd aangepakt door enkele analisten, is hij niet meer te weg te denken uit het Brugse middenveld. Jashari laat een heel goede indruk achter.

Technisch bijzonder sterk, een groot loopvermogen en ook de nodige duelkracht. Het Italiaanse Calciomercato.it weet ze dat Atalanta de speler wel in het vizier heeft. Dat is geen verrassing, want afgelopen zomer kon je bij VoetbalNieuws al lezen dat de Italianen Jashari voordien ook al volgden.

Minstens 20 miljoen euro

Bij Atalanta dreigen ze immers middenvelder Ederson te verliezen, want Manchester City en Liverpool azen op de speler. Bij Club Brugge maken ze zich echter geen zorgen. In januari gaat Jashari Club Brugge zeker niet verlaten. Dat staat vast.

Blauw-Zwart kan in de zomer wel al zeer snel winst maken. De Bruggelingen zouden minstens 20 miljoen euro willen voor de smaakmaker. Jashari ligt er nog tot medio 2028 onder contract, waardoor Club Brugge in een bijzonder goede onderhandelingspositie zit. 

Atalanta speurt de markt ondertussen rustig af. Eerder werd de club van Charles De Ketelaere ook al gelinkt aan Arne Engels van Celtic Glasgow. Voorlopig blijft het bij geruchten.

Zal Jashari in de zomer al vertrekken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

115
115
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

63
63
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

129
129
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

55
55
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

446
446
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

113
113
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

143
143
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

165
165
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

54
54
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

190
190
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

947
947
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

802
802
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

675
675
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

368
368
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

299
299
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

254
254
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

212
212
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

362
362
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

719
719
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

472
472
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

444
444

Meer sportnieuws