'Jashari kan Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

door
'Jashari kan  Club Brugge al verlaten voor monsterbedrag'

Bij Club Brugge kenden ze een geslaagde zomermercato. Christos Tzolis liet al goede zaken zien, maar misschien is Ardon Jashari wel de beste aanwinst tot nu toe. De Zwitser is de motor van de ploeg geworden. Dat zorgt al voor de nodige interesse.

LEES OOK: Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

Atalanta aast op Jashari

Jashari werd voor 6 miljoen euro weggehaald bij Luzern en na een aanpassingsperiode van een aantal maanden, toen hij al snel kritisch werd aangepakt door enkele analisten, is hij niet meer te weg te denken uit het Brugse middenveld. Jashari laat een heel goede indruk achter.

Technisch bijzonder sterk, een groot loopvermogen en ook de nodige duelkracht. Het Italiaanse Calciomercato.it weet ze dat Atalanta de speler wel in het vizier heeft. Dat is geen verrassing, want afgelopen zomer kon je bij VoetbalNieuws al lezen dat de Italianen Jashari voordien ook al volgden.

Minstens 20 miljoen euro

Bij Atalanta dreigen ze immers middenvelder Ederson te verliezen, want Manchester City en Liverpool azen op de speler. Bij Club Brugge maken ze zich echter geen zorgen. In januari gaat Jashari Club Brugge zeker niet verlaten. Dat staat vast.

Blauw-Zwart kan in de zomer wel al zeer snel winst maken. De Bruggelingen zouden minstens 20 miljoen euro willen voor de smaakmaker. Jashari ligt er nog tot medio 2028 onder contract, waardoor Club Brugge in een bijzonder goede onderhandelingspositie zit. 

Atalanta speurt de markt ondertussen rustig af. Eerder werd de club van Charles De Ketelaere ook al gelinkt aan Arne Engels van Celtic Glasgow. Voorlopig blijft het bij geruchten.

Zal Jashari in de zomer al vertrekken?

Meest recent

Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

7
7
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

55
55
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

10
10
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

217
217
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

33
33
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

52
52
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

138
138
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

199
199
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

70
70
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

64
64
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

210
210
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

464
464
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

127
127
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

101
101
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

451
451
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

159
159
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

244
244
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

367
367
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

255
255
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

326
326

Meer sportnieuws