'Anderlecht gaat voor opvallende transfer in Eredivisie'

door
'Anderlecht gaat voor opvallende transfer in Eredivisie'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking en Olivier Renard is duidelijk van plan om nog meer volk te halen. Het is opvallend dat de club ook gretig meewerkt aan uitgaande transfers en dat zelfs goedkoop doet. Voetbal International linkt Anderlecht aan een volgende transfer.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Anderlecht volgt Meerveld

Anderlecht zou samen met FC Utrecht, AZ en FC Twente wel graten zien in de komst van Ringo Meerveld. Dat is een 22-jarige aanvallende middenvelder die uitkomt voor Willem II. Olivier Renard kan snel een belletje doen naar Peter Maes en Tom Caluwé, die daar aan de slag zijn als trainer en sportief directeur.

Meerveld kent een goed seizoen bij Willem II. De aanvallende middenvelder was er goed voor 4 goals en 2 assists in 19 competitieduels. Alleen zou een transfer van Meerveld wel opvallend zijn, want zijn profiel heeft RSCA al in overvloed rondlopen.

Profiel dat RSCA al in overvloed heeft

Meerveld is een speler die ook via de linkerflank kan spelen en zo naar binnen trekt, of als aanvallende middenvelder. Het is vreemd dat Anderlecht dergelijk profiel zoekt want daar heeft het héél erg veel spelers rondlopen. We sommen ze even op.

Tristan Degreef, Yari Verschaeren, Mario Stroeykens en Thorgan Hazard zijn dergelijke profielen. Jongens die allen het best centraal uit de voeten kunnen, en ook via de links kunnen spelen. Bovendien is Enzo Sternal, de jongeling die pas werd weggehaald bij Marseille, ook een aanvallende middenvelder.

Of aanziet RSCA hem als een toekomstige opvolger voor Stroeykens, die in de zomer zeker zal vertrekken? Meerveld ligt nog tot medio 2026 onder contract en heeft een markwaarde van 2 miljoen euro.

Moet RSCA hem proberen te halen?

Meest recent

De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

6
6
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

47
47
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

27
27
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

23
23
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

27
27
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

30
30
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

163
163
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

282
282
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

223
223
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

457
457
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

394
394
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

104
104
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

78
78
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

295
295
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

175
175
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

251
251
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

151
151
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

403
403
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

293
293
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

433
433
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

164
164
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33

Meer sportnieuws