'Rashford verlaat Man United met Europese knaltransfer'

1130
'Rashford verlaat Man United met Europese knaltransfer'

Manchester United kon donderdag een pijnlijke nederlaag tegen Southampton in extremis voorkomen, maar extra versterking blijft meer dan welgekomen. Daarvoor zal United echter eerst spelers moeten verkopen. Marcus Rashford lijkt alvast op weg naar de uitgang.

Ondanks de aanstelling van Ruben Amorim als nieuwe hoofdtrainer, blijft United in het sukkelstraatje zitten. Zo is de meervoudige landskampioen in het Premier League-klassement teruggezakt naar een pijnlijke 13de plaats. Het kon slechts 7 van de 21 competitieduels winnen tot dusver. De bekertriomf tegen Arsenal was slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Spelers verkopen

Om de ommekeer in te zetten, is versterking voor Amorim dan ook welgekomen. En dat lijkt de clubleiding ook te beseffen. Maar door de sportieve malaise kampt United ook financiële muizenissen. Bij gebrek aan sportieve successen konden de uitgaven in de voorbije jaren niet langer gedekt worden door de inkomsten.

Het bestuur heeft dan ook al een besparingsoperatie ingezet, zo werd onder meer het jaarlijkse kerstfeest afgeschaft. Maar dat zo'n maatregelen gaan niet voldoende zijn. Zo zal men ook spelers moeten verkopen om de Financial Fair Play-regels niet te overschrijden. Zowel om ruimte te maken in het salarisbudget als voor de extra inkomsten.

Bundesliga-uitweg

Eén van de spelers die al een tijdje gelinkt worden aan een vertrek, is Marcus Rashford. De Engelsman was lange tijd de golden boy op Old Trafford, maar mede door blessureleed blijft hij nu al een tijdje onder het gewenste niveau. Ook naast het veld kreeg zijn reputatie een flinke deuk. En dus zoeken de betrokken partijen naar een oplossing.

Die heeft men nu mogelijk ook gevonden in Duitsland. Volgens BILD is het namelijk Borussia Dortmund dat de dans om de aanvaller leidt. Als de onderhandelingen vlot verlopen kan Rashford volgende week nog zijn medische en fysieke proeven afleggen. Het zou gaan om een huurdeal, al dan niet met aankoopoptie.

Voor welke club zou u momenteel het liefste spelen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

48
48
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

132
132
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

287
287
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

268
268
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

120
120
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

253
253
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws