Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

door
Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere stonden tegenover elkaar in de topper tussen Napoli en Atalanta in de Serie A. Uiteindelijk was het Big Rom die aan het langste eind trok. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels kreeg na afloop ook veel lof.

Lukaku werd de matchwinnaar door de 2-3 tegen de netten te koppen. Onder meer coach Antonio Conte haalde loftrompet boven voor zijn aanvalsleider. De Ketelaere werd dan weer het mikpunt van spot. De aanvaller wordt al een tijdje verweten te verdwijnen in belangrijke duels.

LEES OOK: Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Leraar vs leerling 

Lukaku is met zijn 31 jaar een ervaren pion. En dan laat de spits wekelijks zien bij Napoli. De leider van de Serie A rekent de laatste tijd meer en meer op de kwaliteiten van Big Rom. Maar dit seizoen doet Lukaku ook meer dan alleen maar doelpunten scoren. Hij is een échte leider en zorgt zelfs voor assists.

Aan de andere kant stond de leerling. De Ketelaere kan dit seizoen ongelooflijke statistieken voorleggen bij Atalanta, maar moest wel op de bank beginnen tegen Napoli. In de Italiaanse media loopt een 'running gag' dat hij niet beslissend kan zijn tijdens topwedstrijden. Ook tegen Napoli miste hij een grote kopkans.

Lukaku staat op

Lukaku kreeg bij aanvang van het seizoen veel kritiek. De aanvaller ging aan de slag bij een nieuwe Italiaanse club en de fans bespotten zijn ‘clubliefde’. Conte is in de wolken met Big Rom. “We kennen hem intussen, hij is een speler die áltijd alles geeft en die ons matchen laat winnen. Hij is heel belangrijk voor ons, maar ook Simeone en Raspadori zijn dat bijvoorbeeld. Iederéén is belangrijk in deze ploeg: onze kern is niet heel breed, maar wel héél hongerig", citeert Het Laatste Nieuws.

De Ketelaere verdwijnt te vaak in topwedstrijden...

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

77
77
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

30
30
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

60
60
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

30
30
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

161
161
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

21
21
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

124
124
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

192
192
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

39
39
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

111
111
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

210
210
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

92
92
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

60
60
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

144
144
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

313
313
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

298
298
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

198
198
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

528
528
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

41
41
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

242
242
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

178
178
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

257
257
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

369
369
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

343
343

Meer sportnieuws