Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

door
Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere stonden tegenover elkaar in de topper tussen Napoli en Atalanta in de Serie A. Uiteindelijk was het Big Rom die aan het langste eind trok. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels kreeg na afloop ook veel lof.

Lukaku werd de matchwinnaar door de 2-3 tegen de netten te koppen. Onder meer coach Antonio Conte haalde loftrompet boven voor zijn aanvalsleider. De Ketelaere werd dan weer het mikpunt van spot. De aanvaller wordt al een tijdje verweten te verdwijnen in belangrijke duels.

LEES OOK: Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

Leraar vs leerling 

Lukaku is met zijn 31 jaar een ervaren pion. En dan laat de spits wekelijks zien bij Napoli. De leider van de Serie A rekent de laatste tijd meer en meer op de kwaliteiten van Big Rom. Maar dit seizoen doet Lukaku ook meer dan alleen maar doelpunten scoren. Hij is een échte leider en zorgt zelfs voor assists.

Aan de andere kant stond de leerling. De Ketelaere kan dit seizoen ongelooflijke statistieken voorleggen bij Atalanta, maar moest wel op de bank beginnen tegen Napoli. In de Italiaanse media loopt een 'running gag' dat hij niet beslissend kan zijn tijdens topwedstrijden. Ook tegen Napoli miste hij een grote kopkans.

Lukaku staat op

Lukaku kreeg bij aanvang van het seizoen veel kritiek. De aanvaller ging aan de slag bij een nieuwe Italiaanse club en de fans bespotten zijn ‘clubliefde’. Conte is in de wolken met Big Rom. “We kennen hem intussen, hij is een speler die áltijd alles geeft en die ons matchen laat winnen. Hij is heel belangrijk voor ons, maar ook Simeone en Raspadori zijn dat bijvoorbeeld. Iederéén is belangrijk in deze ploeg: onze kern is niet heel breed, maar wel héél hongerig", citeert Het Laatste Nieuws.

De Ketelaere verdwijnt te vaak in topwedstrijden...

Meest recent

Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

5
5
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

46
46
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

74
74
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

27
27
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

113
113
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

30
30
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

57
57
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

165
165
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

142
142
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

107
107
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

40
40
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

363
363
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

168
168
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

256
256
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

543
543
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

164
164
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

114
114
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

254
254
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

67
67
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

76
76
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

75
75
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

227
227
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

140
140
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120

Meer sportnieuws