Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

706
Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere stonden tegenover elkaar in de topper tussen Napoli en Atalanta in de Serie A. Uiteindelijk was het Big Rom die aan het langste eind trok. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels kreeg na afloop ook veel lof.

Lukaku werd de matchwinnaar door de 2-3 tegen de netten te koppen. Onder meer coach Antonio Conte haalde loftrompet boven voor zijn aanvalsleider. De Ketelaere werd dan weer het mikpunt van spot. De aanvaller wordt al een tijdje verweten te verdwijnen in belangrijke duels.

LEES OOK: Van Bommel zoekt: twee posities waar België problemen heeft

Leraar vs leerling 

Lukaku is met zijn 31 jaar een ervaren pion. En dan laat de spits wekelijks zien bij Napoli. De leider van de Serie A rekent de laatste tijd meer en meer op de kwaliteiten van Big Rom. Maar dit seizoen doet Lukaku ook meer dan alleen maar doelpunten scoren. Hij is een échte leider en zorgt zelfs voor assists.

Aan de andere kant stond de leerling. De Ketelaere kan dit seizoen ongelooflijke statistieken voorleggen bij Atalanta, maar moest wel op de bank beginnen tegen Napoli. In de Italiaanse media loopt een 'running gag' dat hij niet beslissend kan zijn tijdens topwedstrijden. Ook tegen Napoli miste hij een grote kopkans.

Lukaku staat op

Lukaku kreeg bij aanvang van het seizoen veel kritiek. De aanvaller ging aan de slag bij een nieuwe Italiaanse club en de fans bespotten zijn ‘clubliefde’. Conte is in de wolken met Big Rom. “We kennen hem intussen, hij is een speler die áltijd alles geeft en die ons matchen laat winnen. Hij is heel belangrijk voor ons, maar ook Simeone en Raspadori zijn dat bijvoorbeeld. Iederéén is belangrijk in deze ploeg: onze kern is niet heel breed, maar wel héél hongerig", citeert Het Laatste Nieuws.

De Ketelaere verdwijnt te vaak in topwedstrijden...

Meest recent

Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

19
19
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

67
67
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

84
84
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

108
108
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

251
251
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

232
232
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

113
113
Zorgen voor Bruno: Anderlecht met onthoofde defensie?

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang. Bij Anderlecht kijken ze daar alvast ...

104
104
Stijnen geeft dé reden waarom hij geen kans krijgt in JPL

Stijn Stijnen zorgde tijdens de interlandbreak toch voor een verrassing door een stap opzij te ...

94
94
'Saelemaekers kent verdict: datum terugkeer bekend'

In zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels had Mark van Bommel meteen enkele ...

27
27
'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

133
133
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

66
66
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

32
32
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

76
76
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

119
119
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

32
32
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

249
249
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

96
96
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

382
382
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

264
264
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

68
68
Gent-talent speelt geen minuut en stopt als international

Heel wat spelers uit de Belgische competitie hebben zich tijdens de voorbije interlandperiode in de ...

149
149
Union zag topdeal afketsen: extra 'aanwinst' voor Hubert

Anouar Ait El Hadj had gehoopt deze zomer de stap naar een grote Europese competitie te zetten. ...

99
99
Ferrera maakt straffe ambities Patro Eisden bekend

Bij Patro Eisden was het een zeer drukke week. Stijn Stijnen stopte als trainer en gaat verder als ...

70
70

Meer sportnieuws