Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

706 stemmen
Superlatieven voor Lukaku, De Ketelaere mikpunt van spot

Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere stonden tegenover elkaar in de topper tussen Napoli en Atalanta in de Serie A. Uiteindelijk was het Big Rom die aan het langste eind trok. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels kreeg na afloop ook veel lof.

Lukaku werd de matchwinnaar door de 2-3 tegen de netten te koppen. Onder meer coach Antonio Conte haalde loftrompet boven voor zijn aanvalsleider. De Ketelaere werd dan weer het mikpunt van spot. De aanvaller wordt al een tijdje verweten te verdwijnen in belangrijke duels.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Leraar vs leerling 

Lukaku is met zijn 31 jaar een ervaren pion. En dan laat de spits wekelijks zien bij Napoli. De leider van de Serie A rekent de laatste tijd meer en meer op de kwaliteiten van Big Rom. Maar dit seizoen doet Lukaku ook meer dan alleen maar doelpunten scoren. Hij is een échte leider en zorgt zelfs voor assists.

Aan de andere kant stond de leerling. De Ketelaere kan dit seizoen ongelooflijke statistieken voorleggen bij Atalanta, maar moest wel op de bank beginnen tegen Napoli. In de Italiaanse media loopt een 'running gag' dat hij niet beslissend kan zijn tijdens topwedstrijden. Ook tegen Napoli miste hij een grote kopkans.

Lukaku staat op

Lukaku kreeg bij aanvang van het seizoen veel kritiek. De aanvaller ging aan de slag bij een nieuwe Italiaanse club en de fans bespotten zijn ‘clubliefde’. Conte is in de wolken met Big Rom. “We kennen hem intussen, hij is een speler die áltijd alles geeft en die ons matchen laat winnen. Hij is heel belangrijk voor ons, maar ook Simeone en Raspadori zijn dat bijvoorbeeld. Iederéén is belangrijk in deze ploeg: onze kern is niet heel breed, maar wel héél hongerig", citeert Het Laatste Nieuws.

De Ketelaere verdwijnt te vaak in topwedstrijden...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

37
37
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

48
48
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

25
25
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

30
30
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

31
31
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

103
103
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

105
105
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

392
392
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

74
74
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

146
146
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

303
303
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

904
904
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

497
497
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

183
183
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

914
914
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

156
156
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

431
431
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

816
816
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

563
563
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

580
580
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

158
158

Meer sportnieuws