Kums bonkt op tafel bij KAA Gent: “Wringt het schoentje”

door
Kums bonkt op tafel bij KAA Gent: “Wringt het schoentje”

KAA Gent speelde in eigen huis 1-1 gelijk tegen Sporting Charleroi. Invaller Sven Kums maakte zo’n twintig minuten voor tijd de gelijkmaker. De fans gaven na het laatste fluitsignaal een striemend fluitconcert.

KAA Gent laat het na om naar de vierde plek in de Jupiler Pro League te springen. Het leek zelfs op weg naar een nederlaag tot routinier Kums redding bracht. De ervaren middenvelder sloeg nadien op tafel bij KAA Gent.

LEES OOK: AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

Wringt het schoentje 

Kums toonde zijn waarde voor KAA Gent met een doelpunt. “Ik ben blij dat ik mocht invallen. Mijn goal? Ik wist dat ik de bal één keer moest controleren, anders wordt hij afgeblokt. Hij gaat mooi binnen. Jammer dat het maar één punt oplevert, maar ik ben wel blij. We hebben onszelf wat in moeilijkheden gebracht door dat vroeg tegendoelpunt.”

De middenvelder ziet ook waar het telkens fout loopt bij KAA Gent. “Het was moeilijk om kansen te creëren na de 0-1. Voor Charleroi moest het niet meer. In de tweede helft speelden we iets aanvallender. Het moet beter, dat is duidelijk. Het is onvoldoende. We verdedigen best goed, maar we moeten meer kansen afdwingen. Daar wringt het schoentje de laatste tijd.”

Versterkingen?

KAA Gent lijkt zich te gaan roeren op de wintermercato. Sportief directeur Arnar Vidarsson liet eerder al weten dat er nog versterkingen op komst zijn. De Buffalo’s kijken echter uit naar de juiste opportuniteiten. Onder meer Danté Vanzeir (ex-Union SG) van New York Red Bulls wordt nadrukkelijk genoemd. De aanvaller kende nochtans een sterk seizoen in de MLS.

Heeft KAA Gent dringend aanvallende/creatieve versterkingen nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

1
1
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

24
24
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

84
84
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

9
9
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

218
218
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

592
592
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

101
101
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

16
16
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

70
70
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

70
70
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

98
98
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

428
428
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

249
249
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

127
127
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

399
399
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

572
572
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

319
319
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

134
134
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

102
102
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

31
31
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1444
1444
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

85
85

Meer sportnieuws