'Vanzeir naar AA Gent: voorwaarden liggen op tafel'

1006 stemmen
'Vanzeir naar AA Gent: voorwaarden liggen op tafel'

AA Gent neemt het vrijdagavond in eigen huis op tegen Charleroi. Voor de doelpunten kijkt Wouter Vrancken nog steeds naar Andri Gudjohnsen, door de blessure van Max Dean de enige overgebleven spits in de Planet Group Arena. Al blijft men daar niet bij de pakken zitten.

Arnar Vidarsson en co blijken alvast volop op zoek naar de broodnodige versterking voorin, die Wouter Vrancken liefst zo snel mogelijk verwelkomt. Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Het Nieuwsblad merkt op hoe de Buffalo's zich in een weinig benijdenswaardige onderhandelingspositie bevinden.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cruz of Vanzeir?

Tenslotte weet ook in het buitenland zowat iedereen dat de nood aan vers bloed diep in de punt bijzonder hoog is, waardoor ploegen er niet om verlegen zitten om stevig door te vragen. Zo zou Ludogorets maar liefst acht miljoen verlangen voor Rwan Cruz, die naar verluidt bovenaan de verlanglijst staat in Gent.

Om de Braziliaan los te weken uit Bulgarije is echter het nodige geduld nodig, en dus worden er ook andere pistes bestudeerd. Het prijskaartje van STVV-spits Adriano Bertaccini blijkt eveneens te hoog, maar Dante Vanzeir zou wél passen binnen het voorziene budget. "Een minder moeilijk dossier", aldus de krant.

Vraag van Vrancken

De eenmalig Rode Duivel mag dan ook beschikken bij New York Red Bulls en zou daarom financieel haalbaar zijn. Bovendien is hij een Belg, wat helpt om aan de verplichte zes landgenoten op het wedstrijdblad te geraken. De vraag blijft wel of Vanzeir, die ook andere opties heeft, past in Vrancken zijn systeem.

"Als targetspits niet, dat beseft iedereen. Misschien wél in een andere rol. Ook daarom zoeken de Buffalo’s naar meer dan alleen een spits om de voorlinie extra te wapenen en wordt de markt afgetast naar andere aanvallende profielen", besluit de krant. Of hoe onze 26-jarige landgenoot even in de koelkast zit.

AA Gent moet vol gaan voor Vanzeir

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

237
237
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

81
81
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

118
118
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

180
180
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

103
103
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

163
163
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

326
326
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

114
114
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

679
679
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

73
73
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

275
275
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

298
298
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

599
599
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

825
825
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

250
250
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

174
174

Meer sportnieuws