'Vanzeir naar AA Gent: voorwaarden liggen op tafel'

door
'Vanzeir naar AA Gent: voorwaarden liggen op tafel'

AA Gent neemt het vrijdagavond in eigen huis op tegen Charleroi. Voor de doelpunten kijkt Wouter Vrancken nog steeds naar Andri Gudjohnsen, door de blessure van Max Dean de enige overgebleven spits in de Planet Group Arena. Al blijft men daar niet bij de pakken zitten.

Arnar Vidarsson en co blijken alvast volop op zoek naar de broodnodige versterking voorin, die Wouter Vrancken liefst zo snel mogelijk verwelkomt. Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Het Nieuwsblad merkt op hoe de Buffalo's zich in een weinig benijdenswaardige onderhandelingspositie bevinden.

LEES OOK: Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

Cruz of Vanzeir?

Tenslotte weet ook in het buitenland zowat iedereen dat de nood aan vers bloed diep in de punt bijzonder hoog is, waardoor ploegen er niet om verlegen zitten om stevig door te vragen. Zo zou Ludogorets maar liefst acht miljoen verlangen voor Rwan Cruz, die naar verluidt bovenaan de verlanglijst staat in Gent.

Om de Braziliaan los te weken uit Bulgarije is echter het nodige geduld nodig, en dus worden er ook andere pistes bestudeerd. Het prijskaartje van STVV-spits Adriano Bertaccini blijkt eveneens te hoog, maar Dante Vanzeir zou wél passen binnen het voorziene budget. "Een minder moeilijk dossier", aldus de krant.

Vraag van Vrancken

De eenmalig Rode Duivel mag dan ook beschikken bij New York Red Bulls en zou daarom financieel haalbaar zijn. Bovendien is hij een Belg, wat helpt om aan de verplichte zes landgenoten op het wedstrijdblad te geraken. De vraag blijft wel of Vanzeir, die ook andere opties heeft, past in Vrancken zijn systeem.

"Als targetspits niet, dat beseft iedereen. Misschien wél in een andere rol. Ook daarom zoeken de Buffalo’s naar meer dan alleen een spits om de voorlinie extra te wapenen en wordt de markt afgetast naar andere aanvallende profielen", besluit de krant. Of hoe onze 26-jarige landgenoot even in de koelkast zit.

AA Gent moet vol gaan voor Vanzeir

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

68
68
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

212
212
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

137
137
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

159
159
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

252
252
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

616
616
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

308
308
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

204
204
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

221
221
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

384
384
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

363
363
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

490
490
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

107
107
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

428
428
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws