'Witte rook in Genk: De Condé rondt transferdeal af'

door
'Witte rook in Genk: De Condé rondt transferdeal af'

Na de 2-1 nederlaag op het veld van Club Brugge hoopt KRC Genk zaterdag op bezoek bij KV Mechelen de rug te rechten. Achter de schermen blijkt Dimitri de Condé intussen niet op zijn lauweren te rusten. Zo staat een volgende transferdeal in de steigers.

Met de komst van linksachter Yaimar Medina, voor wie de Limburgers een vijftal miljoen op tafel legden, werd de voornaamste vacature reeds gevuld in de Cegeka Arena. Tenzij er nog iemand andere oorden opzoekt lijken alle posities daar nu dubbel bezet.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Vers bloed voor Buffel

En dus kan de blik in januari vooral op toekomstgerichte aanwinsten worden gericht, die eerst nog de tijd krijgen om te rijpen bij Jong Genk. Om zich te handhaven kan de huidige hekkensluiter in de Challenger Pro League sowieso wel vers bloed gebruiken.

In dat opzicht lijkt er alleszins nog wat extra versterking op komst voor de troepen van Thomas Buffel, die eerder al Lorenzo Youndje en Kenshin Yasuda mocht verwelkomenHet Belang van Limburg bevestigt namelijk dat Kim Myung-jun op weg is naar Genk.

Genk strikt Zuid-Koreaan

"Alleen de laatste handtekeningen ontbreken nog om de deal te officialiseren", luidt het. De officiële presentatie van de 18-jarige Zuid-Koreaan, die in zijn thuisland bekend staat als een van de toptalenten in zijn generatie, lijkt dus slechts een kwestie van tijd.

Afwachten of de jeugdinternational snel zijn stempel kan drukken. Om de voorhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien zou verder ook Pape Moussa Fall een optie vormen. Of zijn dossier nu volledig van de baan is zal de komende dagen moeten blijken.

Denkt u dat Jong Genk zal degraderen?

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: Raman emotioneel na RSCA-geste

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

4
4
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

26
26
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

91
91
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

149
149
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

120
120
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

199
199
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

320
320
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

247
247
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

229
229
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

379
379
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

498
498
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

188
188
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

44
44
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

312
312
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

141
141
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

91
91
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

105
105
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

288
288
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

134
134
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

467
467
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

97
97
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

53
53
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

568
568

Meer sportnieuws