Tzolis toont kleinste kant na beslissend strafschopdoelpunt

door
Tzolis toont kleinste kant na beslissend strafschopdoelpunt

In de halve finales van Croky Cup heeft Club Brugge de heenmatch tegen KRC Genk met 2-1 gewonnen. Christos Tzolis legde in de tweede helft de eindstand vast van op de stip. Vlak na dat doelpunt toonde de Griekse aanvaller zich wel van zijn minste kant.

Tzolis had zich in de eerste helft al tot de Brugse held kunnen kronen. Na een goede doorsteekpass van uitblinker Ardon Jashari kon de aanvaller alleen richting het Genkse doel afstormen. Maar de Griek leverde een belabberde voorzet af en gaf zo een uitstekende kans weg.

Die misser zou Club niet veel later erg zuur opbreken. Via een goede tegenaanval en geweldige assist van Jarne Steuckers, kon Tolu Arokodare de bezoekers immers op voorsprong zetten. Al bleef de 0-1 niet lang op het scorebord staan. Na een hoekschop maakte Joel Ordoñez vrijwel meteen gelijk.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Twaalfde van seizoen

Na de pauze trok Blauw-Zwart de wedstrijd dan weer naar zich toe. En daar werd het uiteindelijk ook voor beloond. Mujaid Sadick beging een overbodige fout op Ferran Jutgla, op aangeven van de VAR werd de bal op de stip gelegd. Tzolis trapt de elfmeter hard door het centrum tegen de netten.

Daarmee legde de Brugse zomeraanwinst ook meteen de eindstand vast. Een belangrijk doelpunt dus voor Tzolis, alweer zijn twaalfde van het seizoen bij Blauw-Zwart. De zomeraanwinst blijft dus van goudwaarde. Maar na zijn penalty liet Tzolis zich eventjes te fel gaan in zijn emoties.

Conflict met Sadick

Zo ging hij foutmaker Sadick nadrukkelijk opzoeken om het doelpunt vervolgens ostentatief te vieren in zijn gezicht. De Genkse verdediger moest op zijn tanden bijten, terwijl Tzolis werd weggetrokken door zijn ploegmaats. Waar die opvallende reacties aan te wijten was, is voorlopig niet bekend. Volgens de commentator bij VTM 2 had Sadick wel enkele woordjes toegeroepen om Tzolis vlak voor de penalty uit zijn concentratie te halen. Bovendien hadden de twee het bij een fase eerder in de match ook al aan de stok.


Zo'n gedrag moet kunnen ...

Meest recent

Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

22
22
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

40
40
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

40
40
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

44
44
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

45
45
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

104
104
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

138
138
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

272
272
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

315
315
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

175
175
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

160
160
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

80
80
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

174
174
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

58
58
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

154
154
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

201
201
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

254
254
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

396
396
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

80
80
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

227
227
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

206
206

Meer sportnieuws