Tzolis toont kleinste kant na beslissend strafschopdoelpunt

door
Tzolis toont kleinste kant na beslissend strafschopdoelpunt

In de halve finales van Croky Cup heeft Club Brugge de heenmatch tegen KRC Genk met 2-1 gewonnen. Christos Tzolis legde in de tweede helft de eindstand vast van op de stip. Vlak na dat doelpunt toonde de Griekse aanvaller zich wel van zijn minste kant.

Tzolis had zich in de eerste helft al tot de Brugse held kunnen kronen. Na een goede doorsteekpass van uitblinker Ardon Jashari kon de aanvaller alleen richting het Genkse doel afstormen. Maar de Griek leverde een belabberde voorzet af en gaf zo een uitstekende kans weg.

Die misser zou Club niet veel later erg zuur opbreken. Via een goede tegenaanval en geweldige assist van Jarne Steuckers, kon Tolu Arokodare de bezoekers immers op voorsprong zetten. Al bleef de 0-1 niet lang op het scorebord staan. Na een hoekschop maakte Joel Ordoñez vrijwel meteen gelijk.

LEES OOK: 'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

Twaalfde van seizoen

Na de pauze trok Blauw-Zwart de wedstrijd dan weer naar zich toe. En daar werd het uiteindelijk ook voor beloond. Mujaid Sadick beging een overbodige fout op Ferran Jutgla, op aangeven van de VAR werd de bal op de stip gelegd. Tzolis trapt de elfmeter hard door het centrum tegen de netten.

Daarmee legde de Brugse zomeraanwinst ook meteen de eindstand vast. Een belangrijk doelpunt dus voor Tzolis, alweer zijn twaalfde van het seizoen bij Blauw-Zwart. De zomeraanwinst blijft dus van goudwaarde. Maar na zijn penalty liet Tzolis zich eventjes te fel gaan in zijn emoties.

Conflict met Sadick

Zo ging hij foutmaker Sadick nadrukkelijk opzoeken om het doelpunt vervolgens ostentatief te vieren in zijn gezicht. De Genkse verdediger moest op zijn tanden bijten, terwijl Tzolis werd weggetrokken door zijn ploegmaats. Waar die opvallende reacties aan te wijten was, is voorlopig niet bekend. Volgens de commentator bij VTM 2 had Sadick wel enkele woordjes toegeroepen om Tzolis vlak voor de penalty uit zijn concentratie te halen. Bovendien hadden de twee het bij een fase eerder in de match ook al aan de stok.


Zo'n gedrag moet kunnen ...

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

85
85
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

72
72
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

75
75
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

126
126
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

53
53
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

898
898
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

41
41
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

81
81
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

168
168
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

37
37
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

530
530
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

85
85
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

291
291
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

101
101
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

56
56
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

627
627
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

302
302
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

238
238
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

358
358
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

207
207
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

555
555
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

580
580
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

247
247
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

855
855

Meer sportnieuws