Zwaar dilemma Hayen: steunpilaar op de bank tegen Genk?

614
Zwaar dilemma Hayen: steunpilaar op de bank tegen Genk?

In de halve finales van de Croky Cup worden deze week de heenwedstrijden afgewerkt. Woensdagavond staat alvast de heenwedstrijd op het programma. Het wordt daarbij uitkijken of beide coaches zullen sleutelen aan hun verwachte opstellingen.

Het wordt woensdag alweer de derde keer dat beide teams mekaar treffen, hun vorige twee confrontaties werden telkens gewonnen door de thuisploeg, en daar zal niet bij blijven. Begin februari is er uiteraard nog de terugmatch. Bovendien gelden Genk en Club als dé titelfavorieten. Ook in de Play-Offs zullen ze mekaar dus nog treffen.

LEES OOK: Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Wissels in beker

Toch mag het belang van de wedstrijd van woensdag niet onderschat worden. In de return kan uiteraard nog wat rechtgezet worden, maar beide ploegen hopen die wedstrijd uiteraard met een bonus te kunnen aanvatten. Bovendien is het een ideale gelegenheid om de grote concurrent een mentale tik te verkopen.

Logischerwijs zullen beide coaches dan ook met hun best mogelijke elftal aantreden. Toch worden mogelijk enkele wissels doorgevoerd. Bij Genk is bijvoorbeeld niet duidelijk wie als spits zal starten. Vaste keuze Tolu Arokodare of Hyeon-gyo Oh, die telkens de voorkeur kreeg in de beker en een goede campagne afwerkte.

Mignolet of Jackers?

Bij Club is het dan weer uitkijken wie tussen de doelpalen zal plaatsnemen. Simon Mignolet blijft de onbetwiste nummer één en is de laatste weken weer in vorm. Bovendien wil hij dolgraag een keer de beker winnen. Maar tot dusver kreeg Nordin Jackers telkens de voorkeur in de Croky Cup.

De nummer twee maakte tegen Patro geen goede beurt, maar was voorts wel telkens op niveau. Ook eind vorig seizoen deed hij een toen geblesseerde Mignolet met succes vergeten. En dus is het aan Hayen om te kiezen tussen zijn twee provinciegenoten. Al is de algemene verwachting dat de ervaring van Mignolet het uiteindelijk zal halen.

Wie moet keepen tegen Genk?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

8
8
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

33
33
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

40
40
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

94
94
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

150
150
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

58
58
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

80
80
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

57
57
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

105
105
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

12
12
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

15
15
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

191
191
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

107
107
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

93
93
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

842
842
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

149
149
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

97
97
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

383
383
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

418
418
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

400
400
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

405
405

Meer sportnieuws