Zwaar dilemma Hayen: steunpilaar op de bank tegen Genk?

door
Zwaar dilemma Hayen: steunpilaar op de bank tegen Genk?

In de halve finales van de Croky Cup worden deze week de heenwedstrijden afgewerkt. Woensdagavond staat alvast de heenwedstrijd op het programma. Het wordt daarbij uitkijken of beide coaches zullen sleutelen aan hun verwachte opstellingen.

Het wordt woensdag alweer de derde keer dat beide teams mekaar treffen, hun vorige twee confrontaties werden telkens gewonnen door de thuisploeg, en daar zal niet bij blijven. Begin februari is er uiteraard nog de terugmatch. Bovendien gelden Genk en Club als dé titelfavorieten. Ook in de Play-Offs zullen ze mekaar dus nog treffen.

LEES OOK: Club Brugge-pion onthult contact met Union

Wissels in beker

Toch mag het belang van de wedstrijd van woensdag niet onderschat worden. In de return kan uiteraard nog wat rechtgezet worden, maar beide ploegen hopen die wedstrijd uiteraard met een bonus te kunnen aanvatten. Bovendien is het een ideale gelegenheid om de grote concurrent een mentale tik te verkopen.

Logischerwijs zullen beide coaches dan ook met hun best mogelijke elftal aantreden. Toch worden mogelijk enkele wissels doorgevoerd. Bij Genk is bijvoorbeeld niet duidelijk wie als spits zal starten. Vaste keuze Tolu Arokodare of Hyeon-gyo Oh, die telkens de voorkeur kreeg in de beker en een goede campagne afwerkte.

Mignolet of Jackers?

Bij Club is het dan weer uitkijken wie tussen de doelpalen zal plaatsnemen. Simon Mignolet blijft de onbetwiste nummer één en is de laatste weken weer in vorm. Bovendien wil hij dolgraag een keer de beker winnen. Maar tot dusver kreeg Nordin Jackers telkens de voorkeur in de Croky Cup.

De nummer twee maakte tegen Patro geen goede beurt, maar was voorts wel telkens op niveau. Ook eind vorig seizoen deed hij een toen geblesseerde Mignolet met succes vergeten. En dus is het aan Hayen om te kiezen tussen zijn twee provinciegenoten. Al is de algemene verwachting dat de ervaring van Mignolet het uiteindelijk zal halen.

Wie moet keepen tegen Genk?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

52
52
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

163
163
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

319
319
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

105
105
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

407
407
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

91
91
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

609
609
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

229
229
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

195
195
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

412
412
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

68
68
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

253
253
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

71
71
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

89
89
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

74
74
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

73
73
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

123
123
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

483
483
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

284
284
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

368
368
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

846
846
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

157
157
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

674
674
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

388
388

Meer sportnieuws