Dilemma Fink: smaakmaker op bank tegen Club Brugge?

643 stemmen
Dilemma Fink: smaakmaker op bank tegen Club Brugge?

KRC Genk heeft een goede start van de tweede seizoenshelft gemaakt, maar woensdag wacht alweer een grote test. In de halve finales van de Croky Cup vormt Club Brugge namelijk de tegenstander van dienst. Uitkijken dus wie coach Thorsten Fink aan de aftrap zal brengen.

De prioriteit van Genk ligt dit seizoen bij de Jupiler Pro League. Niet meer dan logisch. Na 21 speeldagen in de reguliere competitie staat Racing nog steeds alleen aan de leiding. Het begint er steeds meer op te lijken dat de titelstrijd op een duel tussen Genk en Club Brugge zal uitdraaien.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Drie goals in drie duels

Bijgevolg voerde Fink tijdens de bekermatchen telkens de nodige rotaties voor. Mike Penders startte bijvoorbeeld telkens in doel, inmiddels heeft hij zo zelfs een vaste plek als nummer één kunnen heroveren. Ook Ken Nkuba was tot dusver een vaste titularis in de Croky Cup-campagne.

Dat laatste geldt eveneens voor Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaan begon tijdens de bekerduels telkens als diepste man en bedankte ook voor het vertrouwen. In drie Croky Cup-duels tot dusver, was Oh goed voor evenveel doelpunten. Tijdens de kwartfinale op STVV scoorde hij vorige week nog twee keer.

Twee verschillende types

Desondanks is het volgens Het Belang van Limburg geen uitgemaakte zaak dat hij woensdag tegen Club opnieuw zal starten. Oh mag dan wel bijzonder productief zijn, als aanspeelpunt blijft Tolu Arokodare een veel betere optie. En zo'n aanspeelpunt zal tegen Blauw-Zwart erg van pas komen. 

Veel zal afhangen van welke aanpak Fink hanteert. Op de tegenaanval komt een snelle en beweeglijke spits als Oh bijvoorbeeld wel veel beter van pas. "Maar ik denk dat Fink voor Tolu zal kiezen. Hij zal voor zijn beste elf opteren, en voor mij is Tolu over het algemeen nuttiger dan Oh", besluit analist Franky Van der Elst.

Wie moet starten tegen Club?

Meest recent

Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

27
27
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

20
20
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

29
29
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

61
61
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

47
47
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

54
54
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

297
297
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

88
88
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

228
228
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

135
135
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

320
320
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

191
191
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

147
147
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

415
415
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

133
133
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

312
312
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

132
132
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

296
296
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

242
242
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

326
326
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

128
128
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

256
256
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1362
1362

Meer sportnieuws