Dilemma Fink: smaakmaker op bank tegen Club Brugge?

door
Dilemma Fink: smaakmaker op bank tegen Club Brugge?

KRC Genk heeft een goede start van de tweede seizoenshelft gemaakt, maar woensdag wacht alweer een grote test. In de halve finales van de Croky Cup vormt Club Brugge namelijk de tegenstander van dienst. Uitkijken dus wie coach Thorsten Fink aan de aftrap zal brengen.

De prioriteit van Genk ligt dit seizoen bij de Jupiler Pro League. Niet meer dan logisch. Na 21 speeldagen in de reguliere competitie staat Racing nog steeds alleen aan de leiding. Het begint er steeds meer op te lijken dat de titelstrijd op een duel tussen Genk en Club Brugge zal uitdraaien.

LEES OOK: KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Drie goals in drie duels

Bijgevolg voerde Fink tijdens de bekermatchen telkens de nodige rotaties voor. Mike Penders startte bijvoorbeeld telkens in doel, inmiddels heeft hij zo zelfs een vaste plek als nummer één kunnen heroveren. Ook Ken Nkuba was tot dusver een vaste titularis in de Croky Cup-campagne.

Dat laatste geldt eveneens voor Hyeon-gyu Oh. De Zuid-Koreaan begon tijdens de bekerduels telkens als diepste man en bedankte ook voor het vertrouwen. In drie Croky Cup-duels tot dusver, was Oh goed voor evenveel doelpunten. Tijdens de kwartfinale op STVV scoorde hij vorige week nog twee keer.

Twee verschillende types

Desondanks is het volgens Het Belang van Limburg geen uitgemaakte zaak dat hij woensdag tegen Club opnieuw zal starten. Oh mag dan wel bijzonder productief zijn, als aanspeelpunt blijft Tolu Arokodare een veel betere optie. En zo'n aanspeelpunt zal tegen Blauw-Zwart erg van pas komen. 

Veel zal afhangen van welke aanpak Fink hanteert. Op de tegenaanval komt een snelle en beweeglijke spits als Oh bijvoorbeeld wel veel beter van pas. "Maar ik denk dat Fink voor Tolu zal kiezen. Hij zal voor zijn beste elf opteren, en voor mij is Tolu over het algemeen nuttiger dan Oh", besluit analist Franky Van der Elst.

Wie moet starten tegen Club?

Meest recent

Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

0
0
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

30
30
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

33
33
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

65
65
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

120
120
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

276
276
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

141
141
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

293
293
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

126
126
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

298
298
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

292
292
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

267
267
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

543
543
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

576
576
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

100
100
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

197
197
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

528
528
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

549
549
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

326
326
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

264
264
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

287
287
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

262
262

Meer sportnieuws