Nieuwe opdoffer voor Anderlecht: "Enkele weken out"

door
Nieuwe opdoffer voor Anderlecht:

Anderlecht bevindt zich plots in een neerwaartse spiraal. Niet alleen vielen de resultaten de voorbije weken tegen, met de 0-3 thuisnederlaag tegen Club Brugge als dieptepunt, tot overmaat van ramp kampt David Hubert met een overvolle ziekenboeg. Daar viel nu nog maar eens slecht nieuws te rapen.

Zondag kon Hubert geen beroep doen op onder meer Jan Vertonghen, Mario Stroeykens, Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye, waardoor hij stevig aan het puzzelen moest. De coach koos als noodoplossing om te sleutelen aan zijn systeem en zijn pionnen in een 3-4-3 te schikken. Een keuze die hem achteraf op heel wat kritiek kwam te staan.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Blessuregolf in Anderlecht

Afwachten dus of Hubert het donderdag, wanneer Antwerp in de halve finale van de Croky Cup op bezoek komt in het Lotto Park, opnieuw over een andere boeg werpt. Of hij dan veel volk recupereert valt alleszins nog af te wachten. Voor zowel Vertonghen al Stroeykens komt de cruciale wedstrijd tegen de Great Old alvast sowieso nog te vroeg.

Mogelijk geraakt een van de beide linksachters wel tijdig opgelapt, terwijl nieuwkomer César Huerta klaar lijkt om zijn debuut te vieren. De kans dat verdediger Adryelson, voor wie het wachten blijft op witte rook, inzetbaar zal zijn oogt daarentegen steeds kleiner. Tot slot zou Kasper Dolberg ondanks zijn noodgedwongen vervanging gewoon fit zijn.

Amuzu in de lappenmand

Wie echter zeker niet van de partij zal zijn is Francis Amuzu, die de strijd tegen Club Brugge eveneens halfweg moest staken na een ongelukkige botsing met de elleboog van Joel Ordonez. De 25-jarige flankaanvaller leek er even bijzonder erg aan toe, maar intussen lieten de Brusselaars gelukkig weten dat Amuzu het ziekenhuis heeft verlaten.

Dat betekent weliswaar niet dat Hubert snel op hem zal kunnen rekenen. Tenslotte zal Amuzu toch een tijdje nodig hebben om te herstellen van zijn zware hersenschudding. "In zijn entourage wordt rekening gehouden met een inactiviteit van enkele weken", klinkt het in Het Laatste Nieuws. Slecht nieuws ook met het oog op een eventuele transfer.

Denkt u dat Amuzu in januari zal vertrekken bij RSCA?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

211
211
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

78
78
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

11
11
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

50
50
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

70
70
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

263
263
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

37
37
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

406
406
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

264
264
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

356
356
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

119
119
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

72
72
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

446
446
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws