Nieuwe opdoffer voor Anderlecht: "Enkele weken out"

door
Nieuwe opdoffer voor Anderlecht:

Anderlecht bevindt zich plots in een neerwaartse spiraal. Niet alleen vielen de resultaten de voorbije weken tegen, met de 0-3 thuisnederlaag tegen Club Brugge als dieptepunt, tot overmaat van ramp kampt David Hubert met een overvolle ziekenboeg. Daar viel nu nog maar eens slecht nieuws te rapen.

Zondag kon Hubert geen beroep doen op onder meer Jan Vertonghen, Mario Stroeykens, Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye, waardoor hij stevig aan het puzzelen moest. De coach koos als noodoplossing om te sleutelen aan zijn systeem en zijn pionnen in een 3-4-3 te schikken. Een keuze die hem achteraf op heel wat kritiek kwam te staan.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Blessuregolf in Anderlecht

Afwachten dus of Hubert het donderdag, wanneer Antwerp in de halve finale van de Croky Cup op bezoek komt in het Lotto Park, opnieuw over een andere boeg werpt. Of hij dan veel volk recupereert valt alleszins nog af te wachten. Voor zowel Vertonghen al Stroeykens komt de cruciale wedstrijd tegen de Great Old alvast sowieso nog te vroeg.

Mogelijk geraakt een van de beide linksachters wel tijdig opgelapt, terwijl nieuwkomer César Huerta klaar lijkt om zijn debuut te vieren. De kans dat verdediger Adryelson, voor wie het wachten blijft op witte rook, inzetbaar zal zijn oogt daarentegen steeds kleiner. Tot slot zou Kasper Dolberg ondanks zijn noodgedwongen vervanging gewoon fit zijn.

Amuzu in de lappenmand

Wie echter zeker niet van de partij zal zijn is Francis Amuzu, die de strijd tegen Club Brugge eveneens halfweg moest staken na een ongelukkige botsing met de elleboog van Joel Ordonez. De 25-jarige flankaanvaller leek er even bijzonder erg aan toe, maar intussen lieten de Brusselaars gelukkig weten dat Amuzu het ziekenhuis heeft verlaten.

Dat betekent weliswaar niet dat Hubert snel op hem zal kunnen rekenen. Tenslotte zal Amuzu toch een tijdje nodig hebben om te herstellen van zijn zware hersenschudding. "In zijn entourage wordt rekening gehouden met een inactiviteit van enkele weken", klinkt het in Het Laatste Nieuws. Slecht nieuws ook met het oog op een eventuele transfer.

Denkt u dat Amuzu in januari zal vertrekken bij RSCA?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

45
45
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

25
25
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

242
242
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

717
717
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

688
688
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws