'Anderlecht krijgt dubbele opsteker uit ziekenboeg'

947
'Anderlecht krijgt dubbele opsteker uit ziekenboeg'

Anderlecht ging zondag in eigen kansloos met 0-3 onderuit tegen aarstrivaal Club Brugge. Alsof dat nog niet erg genoeg is kwamen de Brusselaars niet zonder kleerscheuren uit de strijd. En dus dreigen de kopzorgen voor David Hubert alsmaar toe te nemen.

Door de afwezigheid van onder andere Jan Vertonghen, Mario Stroeykens, Moussa N'Diaye en Ludwig Augustinsson moest de coach van Paars-Wit, wiens keuze om een 3-4-3 te hanteren hem op heel wat kritiek kwam te staan, afgelopen weekend al serieus aan het puzzelen. Daardoor verschenen jonkies Ali Maamar en Amando Lapago ook voor het eerst aan de aftrap.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Update over Amuzu

Veel tijd om pionnen te recupereren is er helaas evenwel niet in het Lotto Park, waar in de halve finale van de Croky Cup donderdag alweer Antwerp over de vloer komt. Hubert hoopt tegen dan met César Huerta, die zondag reeds werd voorgesteld aan de eigen achterban, en misschien ook Adryelson wel twee winteraanwinsten voor het eerst te kunnen opnemen in de kern.

Daarnaast duimt de recordkampioen dat een van de twee geblesseerde linksachters tijdig opgelapt geraakt. En uiteraard dat de schade bij Kasper Dolberg en Francis Amuzu nog meevalt. Het duo moest zondag de strijd halfweg staken, waarbij voornamelijk de situatie van Amuzu uiterst zorgwekkend leek. Ondertussen kwam Anderlecht met een nieuwe update op de proppen.

Duimen voor Dolberg

"Francis Amuzu heeft het ziekenhuis verlaten en zal thuis herstellen van zijn hersenschudding. Hij zal tijdens zijn revalidatie van dichtbij worden opgevolgd door onze medische staf. Spoedig herstel, Cis", klinkt het tenslotte via de officiële clubkanalen. Geruststellend nieuws, al zal de recordkampioen het allicht dus wel nog een tijdje zonder de aalvlugge winger moeten stellen.

Ook omtrent Dolberg viel er goed nieuws te rapen, want hoewel hij naar de kant moest met een voetblessure is er volgens onder meer Het Nieuwsblad niets ernstigs aan de hand met de Deense spits. Wellicht is hij binnen enkele dagen dan ook gewoon opnieuw inzetbaar. Anderlecht zou er alvast alles aan doen om Dolberg op tijd klaar te stomen voor de cruciale bekerwedstrijd.

Denkt u dat Dolberg donderdag zal spelen?

Meest recent

Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

2
2
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

76
76
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

76
76
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

100
100
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

83
83
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

157
157
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

207
207
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

77
77
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

108
108
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

79
79
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

124
124
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

221
221
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

125
125
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

109
109
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1004
1004
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

111
111
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

402
402
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

443
443
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

208
208

Meer sportnieuws