'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Skov Olsen'

door
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Skov Olsen'

Club Brugge dreigt deze winter één van zijn smaakmakers te verliezen. Andreas Skov Olsen heeft immers zijn zinnen gezet op een verhuis naar VfL Wolfsburg. Moest het tot een akkoord komen met de Duitsers, gaat Club normaal gezien een directe vervanger halen.

Afgelopen zomer al leek de Deense flankspeler op weg naar de uitgang. Zeker toen Feyenoord in het slot van de mercato nog stevig doordrukte. Maar mede door het gebrek aan tijd om een volwaardige vervanger te halen, hield Blauw-Zwart het been toen stijf. Nu krijgt Skov Olsen echter een nieuwe kans om een mooie stap te maken.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Wolfsburg drukt door

In de voorbije dagen meldde Wolfsburg zich immers aan het front. En de Duitsers wisten de flankaanvaller al snel te overtuigen. Zo is er inmiddels sprake van een akkoord over de persoonlijke voorwaarden. Maar op clubniveau is een doorbraak niet voor meteen. Een eerste bod, naar verluidt zo'n 8 miljoen euro, werd vrijwel meteen geweigerd door Club.

Dinsdag raakte echter bekend dat beide ploegen 'on speaking terms' blijven. Er zou een nieuwe onderhandelingsronde op komst zijn en de algemene verwachting is dat Wolfsburg zijn bod nog aanzienlijk zal optrekken. Skov Olsen mag dus blijven hopen op een doorbraak tijdens de huidige mercato. Al mag het dossier ook niet te lang blijven aanslepen.

Directe vervanger nodig

Club zal zelf immers ook tijd nodig hebben om te anticiperen. Zo weet Het Nieuwsblad dat het de bedoeling is om een rechtstreekse vervanger te halen indien Skov Olsen vertrekt. Tegen Anderlecht was het Chemsdine Talbi die zijn plaats innam en de jongeling speelde een meer dan behoorlijke match. Binnen de club zou men ook veel vertrouwen hebben in zijn ontwikkeling.

Maar Club staat in de komende weken opnieuw voor een razend druk programma en wil Talbi natuurlijk niet verbranden. Met Michal Skoras blijft er voorts nog één optie over op de rechterflank, de Pool slaagt er echter maar niet in om te overtuigen bij Blauw-Zwart. Niet onlogisch dus dat de landskampioen een directe vervanger voor Skov Olsen wil. Maar eerst dus een akkoord vinden met Wolfsburg.

Talbi is klaar voor een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

64
64
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

33
33
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

39
39
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

135
135
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

56
56
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

182
182
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

23
23
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

723
723
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

239
239
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

251
251
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

78
78
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

327
327
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

152
152
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

307
307
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

119
119
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

117
117
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

262
262
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

144
144
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

194
194
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

443
443
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

365
365
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

390
390
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

378
378
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

599
599

Meer sportnieuws