'City stormt door wintermercato: drieslag van 150 miljoen'

door
'City stormt door wintermercato: drieslag van 150 miljoen'

In de Premier League kruist Manchester City dinsdagavond de degens met Brentford FC. Ondertussen is de Engelse kampioen ook druk in de weer op de transfermarkt. Zo zitten maar liefst drie inkomende miljoenentransfers in de pijplijn.

City was de voorbije jaren dé toonaangevende club in Engeland. En ook voor het huidige seizoen werd de ploeg van coach Pep Guardiola naar voren geschoven als grote favoriet voor meerdere prijzen. Maar de kansen op succes kregen in de laatste maanden van het voorbije kalenderjaar een serieuze knauw.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Versterking op komst

De grootmacht uit Manchester zette immers één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Inmiddels lijkt de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar de club heeft wel haar lessen getrokken uit de spectaculaire dip. Zo wil men Guardiola tijdens de huidige transferperiode al van de nodige versterkingen voorzien.

Drie directe aanwinsten

Met Abdukodir Khusanov is alvast een extra verdediger op komst. Het Oezbeekse toptalent van RC Lens zou zo'n 40 miljoen euro kosten en legt naar verluidt eerstdaags zijn medische proeven af. Daarnaast pust City voor de komst van Bundesliga-sensatie Omar Marmoush. Een akkoord met Eintracht Frankfurt is in de maak voor zo'n 70 miljoen euro.

Daar zou nog een derde topaankoop bij komen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano vond City immers een overeenkomst rond Vitor Reis. De 19-jarige Braziliaan geldt als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal. City zou dan ook opnieuw 40 miljoen euro dokken om hem over te nemen van Palmeiras. Zodra het papierwerk in orde is, kan de deal beklonken worden.

City wint de Champions League dit seizoen ...

Meest recent

Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

30
30
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

120
120
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

34
34
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

60
60
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

57
57
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

70
70
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

231
231
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

110
110
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

86
86
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

63
63
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

434
434
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

213
213
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

24
24
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

554
554
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

356
356
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

370
370
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

84
84
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

315
315
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

427
427
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

106
106
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

260
260
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

102
102
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

476
476
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

73
73
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

578
578

Meer sportnieuws