'City stormt door wintermercato: drieslag van 150 miljoen'

294 stemmen
'City stormt door wintermercato: drieslag van 150 miljoen'

In de Premier League kruist Manchester City dinsdagavond de degens met Brentford FC. Ondertussen is de Engelse kampioen ook druk in de weer op de transfermarkt. Zo zitten maar liefst drie inkomende miljoenentransfers in de pijplijn.

City was de voorbije jaren dé toonaangevende club in Engeland. En ook voor het huidige seizoen werd de ploeg van coach Pep Guardiola naar voren geschoven als grote favoriet voor meerdere prijzen. Maar de kansen op succes kregen in de laatste maanden van het voorbije kalenderjaar een serieuze knauw.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Versterking op komst

De grootmacht uit Manchester zette immers één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Inmiddels lijkt de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar de club heeft wel haar lessen getrokken uit de spectaculaire dip. Zo wil men Guardiola tijdens de huidige transferperiode al van de nodige versterkingen voorzien.

Drie directe aanwinsten

Met Abdukodir Khusanov is alvast een extra verdediger op komst. Het Oezbeekse toptalent van RC Lens zou zo'n 40 miljoen euro kosten en legt naar verluidt eerstdaags zijn medische proeven af. Daarnaast pust City voor de komst van Bundesliga-sensatie Omar Marmoush. Een akkoord met Eintracht Frankfurt is in de maak voor zo'n 70 miljoen euro.

Daar zou nog een derde topaankoop bij komen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano vond City immers een overeenkomst rond Vitor Reis. De 19-jarige Braziliaan geldt als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal. City zou dan ook opnieuw 40 miljoen euro dokken om hem over te nemen van Palmeiras. Zodra het papierwerk in orde is, kan de deal beklonken worden.

🚀

City wint de Champions League dit seizoen ...

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

0
0
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

265
265
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

72
72
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

212
212
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

117
117
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

207
207
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

161
161
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

973
973
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

74
74
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

397
397
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

220
220
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

620
620
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

707
707
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

81
81
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

158
158
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

784
784
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

67
67
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws