'Vuurwerk in Manchester: City haalt sensatie van 70 miljoen'

door
'Vuurwerk in Manchester: City haalt sensatie van 70 miljoen'

Na de dramatische reeks in de laatste maanden van 2024, wil Manchester City zich tijdens de wintermercato gevoelig versterken. Met Abdukodir Khusanov (RC Lens) is alvast een extra verdediger onderweg. Daarnaast drukt de Engelse kampioen ook door voor een nieuwe aanvaller.

City was de voorbije jaren dé toonaangevende club in Engeland. En ook voor het huidige seizoen werd de ploeg van coach Pep Guardiola naar voren geschoven als grote favoriet voor meerdere prijzen. Maar de kansen op succes kregen in de laatste maanden van het voorbije kalenderjaar een serieuze knauw.

LEES OOK: 'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Versterking op komst

De grootmacht uit Manchester zette immers één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Inmiddels lijkt de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar de club heeft wel haar lessen getrokken uit de spectaculaire dip. Zo wil men Guardiola tijdens de huidige transferperiode al van de nodige versterkingen voorzien.

Smaakmaker uit Bundesliga

Met Khusanov is alvast een verdediger op komst. De veelbelovende Oezbeek zou eerstdaags medische gekeurd worden. Daarnaast drukt City serieus door voor Omar Marmoush. De onderhandelingen omtrent de Bundesliga-sensatie, dit seizoen goed voor 19 goals en 12 assist in 25 matchen, lopen alvast volop.

Een persoonlijk akkoord met de Egyptenaar zou inmiddels al bereikt zijn. En ook de gesprekken met zijn club Eintracht Frankfurt schieten goed op. Volgens Sky Sports-reporter Florian Plettenberg werden maandag goede vorderingen gemaakt, een akkoord zou nabij zijn. City gelooft dat het de deal kan sluiten voor zo'n 70 miljoen euro, aangevuld met bonussen.

City gaat dit seizoen alsnog voor de prijzen meedoen ...

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

18
18
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

48
48
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

38
38
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

66
66
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

14
14
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

117
117
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

461
461
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

125
125
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

314
314
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

64
64
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

427
427
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

125
125
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

120
120
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

253
253
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

292
292
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

768
768
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

211
211
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

523
523
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

320
320
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

332
332
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

136
136

Meer sportnieuws