'Volgende vertrekker al in de maak bij Standard'

door
'Volgende vertrekker al in de maak bij Standard'

Voor Standard is de wintemercato alvast zeer druk begonnen. De voorbije dagen stelden de Rouches met Ibrahim Karamoko en Andreas Hountondji al twee aanwinsten voor en nu begint er ook aan uitgaande zijde alsmaar meer te bewegen.

Het lijkt erop dat de transfer van Arnaud Bodart naar FC Metz zeer snel beklonken zal worden, maar ook een tweede vertrekker in de maak. Net als Bodart werd ook Lucas Noubi de voorbije maanden op een zijspoor gezet.

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Na Bodart ook Noubi op weg naar de uitgang

De 19-jarige verdediger kwam in het begin van het seizoen nog twee keer in actie, maar daarna schoof Ivan Leko hem helemaal opzij. Net als Bodart is ook Noubi na dit seizoen einde contract en dat zal wellicht ook meegespeeld hebben.

De jeugdinternational lijkt sowieso niet meer te zullen bijtekenen en dus is de vraag waar zijn toekomst zal liggen. De Duitse tweedeklasser Paderborn leek lange tijd de belangrijkste gegadigde, maar haakte onlangs af.

Hamburg meest concrete optie

Desondanks lijkt de kans wel groot dat Noubi alsnog in de 2. Bundesliga zal belanden. Volgens Sacha Tavolieri heeft Hamburger SV zich intussen gemanifesteerd als meest concrete optie. De voorbije dagen spraken zij in Duitsland al met de entourage van Noubi.

Het is wel maar de vraag of Noubi al deze maand naar de traditieclub zal trekken, want de speler zou de voorkeur geven aan een transfer in de zomer. Deze maand zou Hamburg sowieso tot een akkoord met Standard moeten komen, terwijl Noubi in de zomer vrij is om te tekenen waar hij wil.

Heeft Standard hem te snel afgeschreven?

Meest recent

Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

52
52
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

15
15
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

115
115
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

200
200
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

116
116
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

109
109
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

437
437
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

241
241
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

522
522
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

69
69
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

103
103
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

62
62
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

178
178
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

305
305
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

675
675
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

521
521
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

1095
1095
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

605
605
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

1308
1308
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

709
709
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

689
689
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

514
514
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

169
169

Meer sportnieuws