'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

door
'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

Bij Standard zaten ze de voorbije maanden ferm in de maag met het dossier van Arnaud Bodart. De doelman was jarenlang de nummer één onder de lat, maar werd opzijgeschoven in afwachting van een transfer die er nooit kwam.

In de play-offs vorig seizoen moest Bodart plaatsmaken voor Matthieu Epolo, omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer zou vertrekken. Maar de Rode Duivel zag een transfer naar AS Roma afspringen en daarna kwamen er geen bevredigende aanbiedingen meer.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Transfer Bodart naar Metz zo goed als rond

Daardoor zat Bodart nog zes maanden in het vagevuur in Luik. Hij speelde uiteindelijk wel nog twee wedstrijden in november toen Epolo een dip kende, maar viel vervolgens geblesseerd uit. Het blijken meteen zijn laatste matchen voor de Rouches geweest te zijn.

Nu krijgt Bodart immers alsnog zijn transfer. Deze week meldde FC Metz zich voor de 26-jarige en verschillende Waalse en Franse bronnen melden nu dat de overgang zo goed als rond is. Bodart zou al in Frankrijk vertoeven om de laatste details te regelen.

Standard laat Bodart gratis vertrekken

Volgens La Dernière Heure mag Bodart uiteindelijk gratis vertrekken bij Standard, waar zijn contract sowieso op het einde van het seizoen afliep. Om niet nog eens zes maanden in de tribunes te vertoeven, dwong hij bij het clubbestuur af dat ze hem deze mercato niets in de weg zouden leggen.

Bodart trekt zo de deur achter zich dicht bij de club waar hij tot dusver zijn hele leven aan de slag was. Dat stelt Ivan Leko wel voor een probleem voor komend weekend, want Epolo is geblesseerd. Het was daarom de bedoeling dat Bodart vrijdag tegen Kortrijk onder de lat zou staan, maar plannetje gaat dus niet door. Laurent Henkinet zal daardoor wellicht spelen.

Is dit een goede stap voor Bodart?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

4
4
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

29
29
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

29
29
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

58
58
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

27
27
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

324
324
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

118
118
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

73
73
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

201
201
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

264
264
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

248
248
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

90
90
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

447
447
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

93
93
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

267
267
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

240
240
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

221
221
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

518
518
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

594
594
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

429
429
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws