'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

door
'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

Bij Standard zaten ze de voorbije maanden ferm in de maag met het dossier van Arnaud Bodart. De doelman was jarenlang de nummer één onder de lat, maar werd opzijgeschoven in afwachting van een transfer die er nooit kwam.

In de play-offs vorig seizoen moest Bodart plaatsmaken voor Matthieu Epolo, omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer zou vertrekken. Maar de Rode Duivel zag een transfer naar AS Roma afspringen en daarna kwamen er geen bevredigende aanbiedingen meer.

LEES OOK: ‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Transfer Bodart naar Metz zo goed als rond

Daardoor zat Bodart nog zes maanden in het vagevuur in Luik. Hij speelde uiteindelijk wel nog twee wedstrijden in november toen Epolo een dip kende, maar viel vervolgens geblesseerd uit. Het blijken meteen zijn laatste matchen voor de Rouches geweest te zijn.

Nu krijgt Bodart immers alsnog zijn transfer. Deze week meldde FC Metz zich voor de 26-jarige en verschillende Waalse en Franse bronnen melden nu dat de overgang zo goed als rond is. Bodart zou al in Frankrijk vertoeven om de laatste details te regelen.

Standard laat Bodart gratis vertrekken

Volgens La Dernière Heure mag Bodart uiteindelijk gratis vertrekken bij Standard, waar zijn contract sowieso op het einde van het seizoen afliep. Om niet nog eens zes maanden in de tribunes te vertoeven, dwong hij bij het clubbestuur af dat ze hem deze mercato niets in de weg zouden leggen.

Bodart trekt zo de deur achter zich dicht bij de club waar hij tot dusver zijn hele leven aan de slag was. Dat stelt Ivan Leko wel voor een probleem voor komend weekend, want Epolo is geblesseerd. Het was daarom de bedoeling dat Bodart vrijdag tegen Kortrijk onder de lat zou staan, maar plannetje gaat dus niet door. Laurent Henkinet zal daardoor wellicht spelen.

Is dit een goede stap voor Bodart?

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

33
33
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

110
110
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

140
140
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

160
160
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

198
198
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

38
38
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

329
329
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

583
583
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

218
218
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

244
244
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

59
59
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

119
119
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

315
315
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

324
324
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

198
198
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

355
355
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

375
375
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

118
118
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

358
358
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

272
272
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

230
230

Meer sportnieuws