'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

door
'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

Bij Standard zaten ze de voorbije maanden ferm in de maag met het dossier van Arnaud Bodart. De doelman was jarenlang de nummer één onder de lat, maar werd opzijgeschoven in afwachting van een transfer die er nooit kwam.

In de play-offs vorig seizoen moest Bodart plaatsmaken voor Matthieu Epolo, omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer zou vertrekken. Maar de Rode Duivel zag een transfer naar AS Roma afspringen en daarna kwamen er geen bevredigende aanbiedingen meer.

LEES OOK: ‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Transfer Bodart naar Metz zo goed als rond

Daardoor zat Bodart nog zes maanden in het vagevuur in Luik. Hij speelde uiteindelijk wel nog twee wedstrijden in november toen Epolo een dip kende, maar viel vervolgens geblesseerd uit. Het blijken meteen zijn laatste matchen voor de Rouches geweest te zijn.

Nu krijgt Bodart immers alsnog zijn transfer. Deze week meldde FC Metz zich voor de 26-jarige en verschillende Waalse en Franse bronnen melden nu dat de overgang zo goed als rond is. Bodart zou al in Frankrijk vertoeven om de laatste details te regelen.

Standard laat Bodart gratis vertrekken

Volgens La Dernière Heure mag Bodart uiteindelijk gratis vertrekken bij Standard, waar zijn contract sowieso op het einde van het seizoen afliep. Om niet nog eens zes maanden in de tribunes te vertoeven, dwong hij bij het clubbestuur af dat ze hem deze mercato niets in de weg zouden leggen.

Bodart trekt zo de deur achter zich dicht bij de club waar hij tot dusver zijn hele leven aan de slag was. Dat stelt Ivan Leko wel voor een probleem voor komend weekend, want Epolo is geblesseerd. Het was daarom de bedoeling dat Bodart vrijdag tegen Kortrijk onder de lat zou staan, maar plannetje gaat dus niet door. Laurent Henkinet zal daardoor wellicht spelen.

Is dit een goede stap voor Bodart?

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

20
20
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

9
9
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

184
184
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

48
48
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

131
131
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

180
180
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

65
65
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

59
59
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

201
201
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

460
460
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

127
127
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

98
98
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

441
441
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

157
157
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

242
242
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

366
366
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

254
254
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

324
324
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws