'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

door
'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

Bij Standard zaten ze de voorbije maanden ferm in de maag met het dossier van Arnaud Bodart. De doelman was jarenlang de nummer één onder de lat, maar werd opzijgeschoven in afwachting van een transfer die er nooit kwam.

In de play-offs vorig seizoen moest Bodart plaatsmaken voor Matthieu Epolo, omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer zou vertrekken. Maar de Rode Duivel zag een transfer naar AS Roma afspringen en daarna kwamen er geen bevredigende aanbiedingen meer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vindt spits, miljoenentransfer Stassin'

Transfer Bodart naar Metz zo goed als rond

Daardoor zat Bodart nog zes maanden in het vagevuur in Luik. Hij speelde uiteindelijk wel nog twee wedstrijden in november toen Epolo een dip kende, maar viel vervolgens geblesseerd uit. Het blijken meteen zijn laatste matchen voor de Rouches geweest te zijn.

Nu krijgt Bodart immers alsnog zijn transfer. Deze week meldde FC Metz zich voor de 26-jarige en verschillende Waalse en Franse bronnen melden nu dat de overgang zo goed als rond is. Bodart zou al in Frankrijk vertoeven om de laatste details te regelen.

Standard laat Bodart gratis vertrekken

Volgens La Dernière Heure mag Bodart uiteindelijk gratis vertrekken bij Standard, waar zijn contract sowieso op het einde van het seizoen afliep. Om niet nog eens zes maanden in de tribunes te vertoeven, dwong hij bij het clubbestuur af dat ze hem deze mercato niets in de weg zouden leggen.

Bodart trekt zo de deur achter zich dicht bij de club waar hij tot dusver zijn hele leven aan de slag was. Dat stelt Ivan Leko wel voor een probleem voor komend weekend, want Epolo is geblesseerd. Het was daarom de bedoeling dat Bodart vrijdag tegen Kortrijk onder de lat zou staan, maar plannetje gaat dus niet door. Laurent Henkinet zal daardoor wellicht spelen.

Is dit een goede stap voor Bodart?

Meest recent

"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

15
15
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

83
83
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

391
391
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

122
122
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

116
116
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

308
308
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

354
354
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

67
67
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

225
225
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

174
174
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

109
109
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

191
191
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

78
78
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

493
493
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

119
119
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

151
151
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

284
284
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

328
328
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

543
543
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

35
35
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

489
489
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

236
236
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

174
174
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

384
384
Anderlecht-Union: ontdek de basisploegen in Brusselse derby

In de Jupiler Pro League is het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de Brusselse derby. Zowel RSC ...

97
97

Meer sportnieuws