'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

254 stemmen
'Bodart en Standard zijn eindelijk van elkaar verlost'

Bij Standard zaten ze de voorbije maanden ferm in de maag met het dossier van Arnaud Bodart. De doelman was jarenlang de nummer één onder de lat, maar werd opzijgeschoven in afwachting van een transfer die er nooit kwam.

In de play-offs vorig seizoen moest Bodart plaatsmaken voor Matthieu Epolo, omdat het de bedoeling was dat hij in de zomer zou vertrekken. Maar de Rode Duivel zag een transfer naar AS Roma afspringen en daarna kwamen er geen bevredigende aanbiedingen meer.

LEES OOK: Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Transfer Bodart naar Metz zo goed als rond

Daardoor zat Bodart nog zes maanden in het vagevuur in Luik. Hij speelde uiteindelijk wel nog twee wedstrijden in november toen Epolo een dip kende, maar viel vervolgens geblesseerd uit. Het blijken meteen zijn laatste matchen voor de Rouches geweest te zijn.

Nu krijgt Bodart immers alsnog zijn transfer. Deze week meldde FC Metz zich voor de 26-jarige en verschillende Waalse en Franse bronnen melden nu dat de overgang zo goed als rond is. Bodart zou al in Frankrijk vertoeven om de laatste details te regelen.

Standard laat Bodart gratis vertrekken

Volgens La Dernière Heure mag Bodart uiteindelijk gratis vertrekken bij Standard, waar zijn contract sowieso op het einde van het seizoen afliep. Om niet nog eens zes maanden in de tribunes te vertoeven, dwong hij bij het clubbestuur af dat ze hem deze mercato niets in de weg zouden leggen.

Bodart trekt zo de deur achter zich dicht bij de club waar hij tot dusver zijn hele leven aan de slag was. Dat stelt Ivan Leko wel voor een probleem voor komend weekend, want Epolo is geblesseerd. Het was daarom de bedoeling dat Bodart vrijdag tegen Kortrijk onder de lat zou staan, maar plannetje gaat dus niet door. Laurent Henkinet zal daardoor wellicht spelen.

Is dit een goede stap voor Bodart?

Meest recent

Yamal zet halve finale op scherp: Frankrijk slaat hard terug

De Rode Duivels gingen in de kwartfinale onderuit tegen Spanje. In de halve finale neemt La Roja het ...

4
4
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

19
19
‘Club zwiert met miljoenen: groot slachtoffer wil plots weg'

Club Brugge is druk in de weer op de zomermercato. Blauw-Zwart gaat vooral hard op de Zwitserse ...

223
223
Neville ziet WK-sensatie: "Hij is dé superster"

Engeland staat in de halve finale van het WK. De Engelsen rekenen op onder meer Jude Bellingham om ...

48
48
Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

187
187
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

142
142
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

38
38
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

329
329
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

160
160
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

899
899
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

250
250
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

323
323
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

374
374
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

414
414
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

321
321
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

344
344
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

841
841
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

749
749
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

573
573
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

134
134
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

367
367
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

165
165
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

680
680
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

208
208
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

204
204

Meer sportnieuws