Grote dissonant bij winnend Club: "Gevecht tegen zichzelf"

door
Grote dissonant bij winnend Club:

Club Brugge heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de halve finales van de Croky Cup. In de kwartfinale haalde Blauw-Zwart het uiteindelijk met 3-0 van OH Leuven. Maar de kwalificatie verliep veel moeizamer dan de eindstand doet vermoeden.

De Bruggelingen begonnen weliswaar overtuigend aan hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar. Club nam de match meteen in handen en duwde de Leuvenaars terug tot in hun eigen zestien meter. Dat leidde uiteindelijk ook tot de dik verdiende openingstreffer van Christos Tzolis.

Maar zoals wel vaker dit seizoen ging de voet van het gaspedaal na die voorsprong en liet het de bezoekers weer in de wedstrijd komen. OHL had ook de nodige kansen om weer op gelijke hoogte te komen. In de afwerking liep er echter telkens wel iets fout bij de Leuvenaars. 

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Drietal ondermaats

Club hield zijn minieme voorsprong zo ook in stand. En in het slot van de wedstrijd trok het de partij opnieuw volledig naar zich toe. Opnieuw Tzolis en de gretig ingevallen Michal Skoras legden de match uiteindelijk in een beslissende plooi. Al bij al een verdiende zege, maar zeker niet de meest overtuigende prestatie.

Bij Blauw-Zwart bleven bepaalde spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Achteraan was Kyriani Sabbe behoorlijk slordig, voorin maakte Andreas Skov Olsen geen overtuigende wedstrijd. Maar vooral Gustaf Nilsson liet een erg matige indruk achter als speerpunt in de aanvalslinie.

Schim van zichzelf

De spits heeft het sinds zijn blessure dan ook lastig. "Hij is al een tijdje terug, maar slechts een schim van de speler die hij vóór zijn ziekteverlof was. Zijn eerste helft tegen OHL was een gevecht tegen zichzelf. Club Brugge is niet van plan om een nieuwe spits te halen -het heeft daar in principe weinig of geen reden toe. Wel, dan zal de Zweed toch weer een beetje niveau moeten halen", schrijft Het Laatste Nieuws.

Op enkele kleine kansen in de beginfase na, duurde het ook tot in de tweede helft alvorens Nilsson voor echt doelgevaar kon zorgen. Maar zijn grootste kans zag hij gepakt worden door OHL-sluitstuk Tobe Leysen. "Werd te weinig gevonden. Kreeg in de beginfase wel wat kansjes, maar maakte die niet af en verdween nadien uit de wedstrijd. Zag in de tweede helft een poging knap gepareerd worden door Leysen", aldus Het Nieuwsblad

Club moet in januari tóch een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

8
8
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

5
5
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

195
195
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

114
114
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

31
31
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

51
51
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

205
205
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

87
87
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

344
344
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

210
210
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

105
105
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

94
94
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

78
78
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

252
252
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

132
132
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

40
40
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

376
376
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

182
182
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46

Meer sportnieuws