Grote dissonant bij winnend Club: "Gevecht tegen zichzelf"

624
Grote dissonant bij winnend Club:

Club Brugge heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de halve finales van de Croky Cup. In de kwartfinale haalde Blauw-Zwart het uiteindelijk met 3-0 van OH Leuven. Maar de kwalificatie verliep veel moeizamer dan de eindstand doet vermoeden.

De Bruggelingen begonnen weliswaar overtuigend aan hun eerste officiële wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar. Club nam de match meteen in handen en duwde de Leuvenaars terug tot in hun eigen zestien meter. Dat leidde uiteindelijk ook tot de dik verdiende openingstreffer van Christos Tzolis.

Maar zoals wel vaker dit seizoen ging de voet van het gaspedaal na die voorsprong en liet het de bezoekers weer in de wedstrijd komen. OHL had ook de nodige kansen om weer op gelijke hoogte te komen. In de afwerking liep er echter telkens wel iets fout bij de Leuvenaars. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club gaat weer cashen, Union droomt van topdeal'

Drietal ondermaats

Club hield zijn minieme voorsprong zo ook in stand. En in het slot van de wedstrijd trok het de partij opnieuw volledig naar zich toe. Opnieuw Tzolis en de gretig ingevallen Michal Skoras legden de match uiteindelijk in een beslissende plooi. Al bij al een verdiende zege, maar zeker niet de meest overtuigende prestatie.

Bij Blauw-Zwart bleven bepaalde spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Achteraan was Kyriani Sabbe behoorlijk slordig, voorin maakte Andreas Skov Olsen geen overtuigende wedstrijd. Maar vooral Gustaf Nilsson liet een erg matige indruk achter als speerpunt in de aanvalslinie.

Schim van zichzelf

De spits heeft het sinds zijn blessure dan ook lastig. "Hij is al een tijdje terug, maar slechts een schim van de speler die hij vóór zijn ziekteverlof was. Zijn eerste helft tegen OHL was een gevecht tegen zichzelf. Club Brugge is niet van plan om een nieuwe spits te halen -het heeft daar in principe weinig of geen reden toe. Wel, dan zal de Zweed toch weer een beetje niveau moeten halen", schrijft Het Laatste Nieuws.

Op enkele kleine kansen in de beginfase na, duurde het ook tot in de tweede helft alvorens Nilsson voor echt doelgevaar kon zorgen. Maar zijn grootste kans zag hij gepakt worden door OHL-sluitstuk Tobe Leysen. "Werd te weinig gevonden. Kreeg in de beginfase wel wat kansjes, maar maakte die niet af en verdween nadien uit de wedstrijd. Zag in de tweede helft een poging knap gepareerd worden door Leysen", aldus Het Nieuwsblad

Club moet in januari tóch een nieuwe spits halen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club gaat weer cashen, Union droomt van topdeal'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

34
34
Broer Higuain ontslagen na schandaal met vrouwelijke ref

Er is altijd wat te bleven in de Verenigde Staten en de hoogste klasse (MLS). Een maand geleden ging ...

21
21
‘KNVB spiegelt zich aan Rudi Garcia: bizar verzoek Xavi’

Voormalige bondscoach van België, Rudi Garcia, is een Fransman, maar tijdens het volkslied zong ...

18
18
‘Waarom De Cat een nachtmerrie beleeft na Anderlecht’

De clubs stonden in de rij voor Nathan De Cat, maar de middenvelder verraste iedereen met zijn keuze ...

168
168
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

37
37
De Bruyne velt oordeel over het nieuwe Italië

Kevin De Bruyne kijkt met respect, maar ook met een kritische blik naar de Italiaanse nationale ...

100
100
Anderlecht met een nijpend tekort? Niet helemaal

Volgens Hein Vanhaezebrouck heeft RSC Anderlecht een tekort aan Belgen. En daardoor zal Neerpede ...

136
136
Geflopt bij Anderlecht, nu de hoop van Italië

ebastiano Esposito staat voor een bijzonder moment in zijn carrière. De Italiaanse aanvaller ...

104
104
Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Georges Leekens ziet nog altijd een belangrijke rol weggelegd voor Kevin De Bruyne bij de Rode ...

32
32
Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

50
50
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

102
102
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

402
402
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

206
206
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

542
542
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

296
296
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

249
249
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

342
342
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

208
208
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

503
503
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

125
125
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

249
249
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

39
39
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

52
52
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

339
339
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

32
32

Meer sportnieuws