Standard heeft nieuwe spits alsnog beet

door
Standard heeft nieuwe spits alsnog beet

Standard is deze wintermercato snel uit de startblokken geschoten. Met defensieve middenvelder Ibrahim Karamoko stelden ze enkele dagen geleden al hun eerste aanwinst voor en nu hebben de Rouches alweer prijs.

De voorbije dagen bleken ze ook jacht te maken op een spits en daarbij viel de naam van Andreas Hountondji. De 22-jarige international uit Benin kwam de voorbije maanden niet al te vaak aan spelen toe bij Burnley.

LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

Standard heeft Hountondji beet

Hij kon in ons land ook rekenen op interesse van Antwerp en KV Kortrijk, maar al snel bleek zijn voorkeur in Luik te liggen. Alleen liepen de onderhandelingen tussen Standard en Burnley moeizaam omdat de Rouches niet het volledige loon van de speler konden of wilden overnemen.

Maar nu hebben de twee clubs elkaar alsnog gevonden. Standard laat immers weten dat Hountondji zijn handtekening gezet heeft in Luik. Hij wordt voor de rest van het seizoen gehuurd.

Geflopt bij Burnley

Hountondji stond de voorbije jaren onder contract bij SM Caen, dat hem verhuurde aan Quévilly Rouen, US Orléans en Rodez. Bij die laatste club speelde hij zich in de kijker en dat verleidde Burnley ertoe om in de zomer 4 miljoen euro voor zijn komst neer te tellen.

In Engeland kon Hountondji zich echter niet manifesteren. Hij kwam bij Burnley tien keer in actie, vooral als invaller, en scoorde niet. Bij Standard moet hij de komende maanden de concurrentie aangaan met Andi Zeqiri en Dennis Eckert Ayensa in de spits.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'
384

Goede transfer van Standard?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

57
57
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

28
28
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

74
74
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

104
104
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

297
297
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

280
280
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

191
191
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

220
220
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

193
193
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

116
116
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

131
131
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

391
391
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

285
285
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

437
437
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

830
830
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

450
450
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws