'Deal in duigen: Renard activeert Plan B bij Anderlecht'

door
'Deal in duigen: Renard activeert Plan B bij Anderlecht'

Hoewel dé prioriteit in januari defensieve versterking blijft, zeker mocht Mathias Zanka Jorgensen vertrekken, blijkt Anderlecht momenteel vooral werk te maken van vers bloed in de voorhoede. Bovenaan de verlanglijst van Olivier Renard prijkt in dat opzicht César Huerta. Al moet de sportieve baas het geweer misschien wel van schouder wisselen.

Hoewel het hier en daar al klonk dat de deal om hem los te weken bij UNAM Pumas in kannen en kruiken was, en er zelfs gewag werd gemaakt van een persoonlijk akkoord met de 24-jarige Mexicaan zelf, dreigt zijn overstap nu alsnog in duigen te vallen. Afwachten dus of Renard de onderhandelingen toch nog tot een goed einde weet te brengen.

Huerta of Rodriguez?

In de tussentijd blijven de Brusselaars alvast niet zomaar bij de pakken zitten. Eerder geraakte al bekend dat men in het Lotto Park reeds een alternatief in gedachten had mocht het dossier van Huerta nog afspringen. In dat geval zou Anderlecht een poging willen wagen om Nicolas Rodriguez, een 20-jarige Colombiaan, naar Neerpede te lokken.

Dat scenario komt volgens Le Soir steeds dichterbij. "Naarmate de situatie van Huerta ingewikkelder wordt, wordt het Plan B geactiveerd. Met name Nicolas Rodriguez", bevestigt de krant dat hij wel degelijk als volgende op de shortlist in Anderlecht staat. Ongetwijfeld heeft Renard er zelfs nog andere ijzers in het vuur die voorlopig niet bekend zijn.

Renard zoekt winger

Tenslotte staat het nog volgens dezelfde bron vast dat Paars-Wit nood heeft aan een extra vleugelaanvaller. David Hubert heeft daar nu weliswaar voldoende opties voorhanden, maar vermits zowel Francis Amuzu als Samuel Edozie na dit seizoen wellicht vertrekken lijkt het geen overbodige luxe om straks al iemand toe te voegen aan de selectie.

In tegenstelling tot Huerta is Rodriguez, goed voor 12 goals en acht assists in 73 optredens voor zijn huidige werkgever Fortaleza en een pak goedkoper, wel een linkspoot die bij voorkeur op de rechterkant vertoeft. Mogelijk sluiten de beide targets elkaar dus niet volledig uit en beschouwd Renard hem vooral als een vervanger voor Anders Dreyer.

POLL: Wie lijkt u een betere aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

27
27
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

22
22
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

68
68
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

99
99
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

163
163
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

62
62
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

158
158
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

359
359
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1085
1085
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

183
183
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

411
411
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

255
255
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

335
335
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

111
111
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

327
327
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

411
411
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

457
457
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

113
113
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

712
712
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

162
162

Meer sportnieuws