Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

door
Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League ging uiterst veelbelovend van start, maar het tussengerecht heeft een onaangename nasmaak opgeleverd. Zo leverden KV Mechelen en Standard donderdagavond flauwe kost. Een erg matig duel eindigde uiteindelijk op 0-0.

KVM was bezig aan een straffe reeks en scoorde tot dusver in elke competitiematch voor eigen volk dit seizoen. Coach Hasi liet echter op voorhand al verstaan dat het niet evident zou worden om die statistiek intact te houden. Op aanvallend vlak stelt Standard immers niet zoveel voor, maar coach Leko wist er wel een stevig defensief blok neer te poten.

LEES OOK: PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Missers Raman

En de verwachtingen van Hasi bleken terecht. Malinwa trok de wedstrijd naar zich toe en ging op zoek naar de openingsgoal, de Rouches probeerden vooral om de organisatie te behouden. Logischerwijs waren de eerste kansen dan ook voor de thuisploeg. Plfücke kopte echter naast, Raman vond dan weer Epolo op zijn weg.

Na een kwartier spelen stak ook Standard de neus aan het venster. Eckert Ayensa liet de 0-1 echter tot twee keer toe liggen. Naarmate de rust dichterbij kwam, zette Mechelen nog eens op. Raman faalde evenwel opnieuw in de afwerking. Raemaekers gaf zijn kopbal onvoldoende richting mee. En zo stond het aan de rust nog steeds 0-0.

Offensief onmondig

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig beterschap. Integendeel. Van open kansen was amper nog sprake. Al toonde Standard wel iets meer aanvallende intenties. Meer dan enkele speldenprikjes van Zeqiri leverde dat echter niet op. Aan de overzijde liet Lauberbach het dan weer na om een goede loopactie gepast te belonen.

En zo bleef het aftellen tot het laatste fluitsignaal. Beide ploegen kregen nog enkele kleine kansen, maar de doelmannen werden amper nog getest. De 0-0-eindstand was dan ook een redelijk correcte weergave van een bijzonder matige wedstrijd. Met deze puntendeling schieten KVM en Standard ook amper iets op. Malinwa blijft 8ste met 27 punten. Standard staat één plekje lager in het klassement en telt twee puntjes minder.

Welke ploeg heeft momenteel de meeste kwaliteiten?

Meest recent

Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

73
73
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

34
34
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

131
131
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

168
168
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

184
184
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

87
87
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

116
116
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

228
228
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

123
123
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

309
309
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

460
460
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

362
362
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

120
120
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

108
108
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

101
101
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

61
61
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

77
77
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

245
245
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

282
282
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

238
238

Meer sportnieuws