Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

69 stemmen
Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League ging uiterst veelbelovend van start, maar het tussengerecht heeft een onaangename nasmaak opgeleverd. Zo leverden KV Mechelen en Standard donderdagavond flauwe kost. Een erg matig duel eindigde uiteindelijk op 0-0.

KVM was bezig aan een straffe reeks en scoorde tot dusver in elke competitiematch voor eigen volk dit seizoen. Coach Hasi liet echter op voorhand al verstaan dat het niet evident zou worden om die statistiek intact te houden. Op aanvallend vlak stelt Standard immers niet zoveel voor, maar coach Leko wist er wel een stevig defensief blok neer te poten.

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Missers Raman

En de verwachtingen van Hasi bleken terecht. Malinwa trok de wedstrijd naar zich toe en ging op zoek naar de openingsgoal, de Rouches probeerden vooral om de organisatie te behouden. Logischerwijs waren de eerste kansen dan ook voor de thuisploeg. Plfücke kopte echter naast, Raman vond dan weer Epolo op zijn weg.

Na een kwartier spelen stak ook Standard de neus aan het venster. Eckert Ayensa liet de 0-1 echter tot twee keer toe liggen. Naarmate de rust dichterbij kwam, zette Mechelen nog eens op. Raman faalde evenwel opnieuw in de afwerking. Raemaekers gaf zijn kopbal onvoldoende richting mee. En zo stond het aan de rust nog steeds 0-0.

Offensief onmondig

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig beterschap. Integendeel. Van open kansen was amper nog sprake. Al toonde Standard wel iets meer aanvallende intenties. Meer dan enkele speldenprikjes van Zeqiri leverde dat echter niet op. Aan de overzijde liet Lauberbach het dan weer na om een goede loopactie gepast te belonen.

En zo bleef het aftellen tot het laatste fluitsignaal. Beide ploegen kregen nog enkele kleine kansen, maar de doelmannen werden amper nog getest. De 0-0-eindstand was dan ook een redelijk correcte weergave van een bijzonder matige wedstrijd. Met deze puntendeling schieten KVM en Standard ook amper iets op. Malinwa blijft 8ste met 27 punten. Standard staat één plekje lager in het klassement en telt twee puntjes minder.

Welke ploeg heeft momenteel de meeste kwaliteiten?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

14
14
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

33
33
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

41
41
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

52
52
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

137
137
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

221
221
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

237
237
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

167
167
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

297
297
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

119
119
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

563
563
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

81
81
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

57
57
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

332
332
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

57
57
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

135
135
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

178
178
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

218
218
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

551
551
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

263
263
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

997
997

Meer sportnieuws