Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

door
Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League ging uiterst veelbelovend van start, maar het tussengerecht heeft een onaangename nasmaak opgeleverd. Zo leverden KV Mechelen en Standard donderdagavond flauwe kost. Een erg matig duel eindigde uiteindelijk op 0-0.

KVM was bezig aan een straffe reeks en scoorde tot dusver in elke competitiematch voor eigen volk dit seizoen. Coach Hasi liet echter op voorhand al verstaan dat het niet evident zou worden om die statistiek intact te houden. Op aanvallend vlak stelt Standard immers niet zoveel voor, maar coach Leko wist er wel een stevig defensief blok neer te poten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Missers Raman

En de verwachtingen van Hasi bleken terecht. Malinwa trok de wedstrijd naar zich toe en ging op zoek naar de openingsgoal, de Rouches probeerden vooral om de organisatie te behouden. Logischerwijs waren de eerste kansen dan ook voor de thuisploeg. Plfücke kopte echter naast, Raman vond dan weer Epolo op zijn weg.

Na een kwartier spelen stak ook Standard de neus aan het venster. Eckert Ayensa liet de 0-1 echter tot twee keer toe liggen. Naarmate de rust dichterbij kwam, zette Mechelen nog eens op. Raman faalde evenwel opnieuw in de afwerking. Raemaekers gaf zijn kopbal onvoldoende richting mee. En zo stond het aan de rust nog steeds 0-0.

Offensief onmondig

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig beterschap. Integendeel. Van open kansen was amper nog sprake. Al toonde Standard wel iets meer aanvallende intenties. Meer dan enkele speldenprikjes van Zeqiri leverde dat echter niet op. Aan de overzijde liet Lauberbach het dan weer na om een goede loopactie gepast te belonen.

En zo bleef het aftellen tot het laatste fluitsignaal. Beide ploegen kregen nog enkele kleine kansen, maar de doelmannen werden amper nog getest. De 0-0-eindstand was dan ook een redelijk correcte weergave van een bijzonder matige wedstrijd. Met deze puntendeling schieten KVM en Standard ook amper iets op. Malinwa blijft 8ste met 27 punten. Standard staat één plekje lager in het klassement en telt twee puntjes minder.

Welke ploeg heeft momenteel de meeste kwaliteiten?

Meest recent

Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

14
14
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

23
23
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

176
176
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

54
54
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

52
52
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

232
232
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

94
94
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

174
174
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

125
125
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

37
37
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

76
76
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

86
86
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

56
56
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

296
296
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

193
193
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

280
280
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

74
74
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

255
255
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

594
594
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

397
397
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

481
481
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

466
466
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

106
106

Meer sportnieuws