Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

69 stemmen
Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League ging uiterst veelbelovend van start, maar het tussengerecht heeft een onaangename nasmaak opgeleverd. Zo leverden KV Mechelen en Standard donderdagavond flauwe kost. Een erg matig duel eindigde uiteindelijk op 0-0.

KVM was bezig aan een straffe reeks en scoorde tot dusver in elke competitiematch voor eigen volk dit seizoen. Coach Hasi liet echter op voorhand al verstaan dat het niet evident zou worden om die statistiek intact te houden. Op aanvallend vlak stelt Standard immers niet zoveel voor, maar coach Leko wist er wel een stevig defensief blok neer te poten.

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Missers Raman

En de verwachtingen van Hasi bleken terecht. Malinwa trok de wedstrijd naar zich toe en ging op zoek naar de openingsgoal, de Rouches probeerden vooral om de organisatie te behouden. Logischerwijs waren de eerste kansen dan ook voor de thuisploeg. Plfücke kopte echter naast, Raman vond dan weer Epolo op zijn weg.

Na een kwartier spelen stak ook Standard de neus aan het venster. Eckert Ayensa liet de 0-1 echter tot twee keer toe liggen. Naarmate de rust dichterbij kwam, zette Mechelen nog eens op. Raman faalde evenwel opnieuw in de afwerking. Raemaekers gaf zijn kopbal onvoldoende richting mee. En zo stond het aan de rust nog steeds 0-0.

Offensief onmondig

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig beterschap. Integendeel. Van open kansen was amper nog sprake. Al toonde Standard wel iets meer aanvallende intenties. Meer dan enkele speldenprikjes van Zeqiri leverde dat echter niet op. Aan de overzijde liet Lauberbach het dan weer na om een goede loopactie gepast te belonen.

En zo bleef het aftellen tot het laatste fluitsignaal. Beide ploegen kregen nog enkele kleine kansen, maar de doelmannen werden amper nog getest. De 0-0-eindstand was dan ook een redelijk correcte weergave van een bijzonder matige wedstrijd. Met deze puntendeling schieten KVM en Standard ook amper iets op. Malinwa blijft 8ste met 27 punten. Standard staat één plekje lager in het klassement en telt twee puntjes minder.

Welke ploeg heeft momenteel de meeste kwaliteiten?

Meest recent

'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

0
0
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

29
29
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

22
22
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

286
286
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

33
33
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

137
137
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

191
191
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

85
85
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

149
149
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

164
164
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

25
25
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

241
241
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

104
104
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

186
186
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

129
129
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

268
268
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

39
39
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

171
171
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

115
115
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

237
237
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1249
1249
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

113
113
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

324
324
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

399
399

Meer sportnieuws