Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

door
Flauwe kost op Boxing Day: geen goals in KVM-Standard

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League ging uiterst veelbelovend van start, maar het tussengerecht heeft een onaangename nasmaak opgeleverd. Zo leverden KV Mechelen en Standard donderdagavond flauwe kost. Een erg matig duel eindigde uiteindelijk op 0-0.

KVM was bezig aan een straffe reeks en scoorde tot dusver in elke competitiematch voor eigen volk dit seizoen. Coach Hasi liet echter op voorhand al verstaan dat het niet evident zou worden om die statistiek intact te houden. Op aanvallend vlak stelt Standard immers niet zoveel voor, maar coach Leko wist er wel een stevig defensief blok neer te poten.

LEES OOK: Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

Missers Raman

En de verwachtingen van Hasi bleken terecht. Malinwa trok de wedstrijd naar zich toe en ging op zoek naar de openingsgoal, de Rouches probeerden vooral om de organisatie te behouden. Logischerwijs waren de eerste kansen dan ook voor de thuisploeg. Plfücke kopte echter naast, Raman vond dan weer Epolo op zijn weg.

Na een kwartier spelen stak ook Standard de neus aan het venster. Eckert Ayensa liet de 0-1 echter tot twee keer toe liggen. Naarmate de rust dichterbij kwam, zette Mechelen nog eens op. Raman faalde evenwel opnieuw in de afwerking. Raemaekers gaf zijn kopbal onvoldoende richting mee. En zo stond het aan de rust nog steeds 0-0.

Offensief onmondig

In de tweede helft was er aanvankelijk weinig beterschap. Integendeel. Van open kansen was amper nog sprake. Al toonde Standard wel iets meer aanvallende intenties. Meer dan enkele speldenprikjes van Zeqiri leverde dat echter niet op. Aan de overzijde liet Lauberbach het dan weer na om een goede loopactie gepast te belonen.

En zo bleef het aftellen tot het laatste fluitsignaal. Beide ploegen kregen nog enkele kleine kansen, maar de doelmannen werden amper nog getest. De 0-0-eindstand was dan ook een redelijk correcte weergave van een bijzonder matige wedstrijd. Met deze puntendeling schieten KVM en Standard ook amper iets op. Malinwa blijft 8ste met 27 punten. Standard staat één plekje lager in het klassement en telt twee puntjes minder.

Welke ploeg heeft momenteel de meeste kwaliteiten?

Meest recent

Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

0
0
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

126
126
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

28
28
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

68
68
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

288
288
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

100
100
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

117
117
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

114
114
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

168
168
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

295
295
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

407
407
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

149
149
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

605
605
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

314
314
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

193
193
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

317
317
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

269
269
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

992
992
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

451
451
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

316
316
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

148
148
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

275
275
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

249
249
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

224
224
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

172
172

Meer sportnieuws