Eén vraagteken bij Genk: "Blijven voorzichtig met hem"

193 stemmen
Eén vraagteken bij Genk:

KRC Genk maakte afgelopen weekend indruk met een overtuigende zege tegen RSC Anderlecht. Die goede prestatie wil men tijdens de kerstspeeldag bevestigen op het veld van Antwerp FC. Het wordt dan ook uitkijken naar hoe coach Thorsten Fink zijn basispionnen zal schikken.

De herfstkampioen had afgelopen weekend nood aan een gepaste reactie op de pijnlijke nederlaag tegen Club Brugge van een week eerder. En die reactie kwam er ook. Genk speelde tegen Anderlecht één van zijn betere wedstrijd van de laatste weken en haalde het verdiend met 2-0.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Lastige verplaatsing

Hierdoor tellen de Limburgers opnieuw drie punten meer dan Club, waardoor ze het kalenderjaar sowieso zullen afsluiten op de koppositie. Maar men wil de huidige voorsprong ook intact houden en indien mogelijk zelfs uitbreiden. Daarvoor zal dus gewonnen moeten worden op de Bosuil. 

Geen gemakkelijke opdracht, weet ook Fink. "Antwerp uit is altijd een moeilijke wedstrijd. We willen opnieuw onze eigen wil opleggen en gaan uit van onze eigen sterkte. Maar we zijn niet blind voor de kwaliteiten van Antwerp. Aanvallend hebben ze veel kwaliteiten en spelers die met één flits een wedstrijd kunnen beslissen", klonk het op de clubwebstek.

Twijfels rond Bonsu Baah

Ten opzichte van de partij tegen Anderlecht krijgt Fink er alvast een belangrijke troef bij. Zo is Mujaid Sadick terug inzetbaar na een schorsing. De verwachting is dat de Spanjaard meteen weer aan de aftrap zal verschijnen. Daar tegenover staat wel nog een vraagteken achter Christopher Bonsu Baah.

Fink zal pas op het laatste moment beslissen over de inzetbaarheid van de flankaanvaller, die zondag nog in de basis startte. "Op Yira Sor na is iedereen beschikbaar. Al blijven we voorzichtig met Bonsu Baah. Woensdag hak ik de knoop door of hij aan de aftrap komt of niet", besloot de Duitse coach.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern in de breedte?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

0
0
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

31
31
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

33
33
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

11
11
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

101
101
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

202
202
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

141
141
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

42
42
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

512
512
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

381
381
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

377
377
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

297
297
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

547
547
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

301
301
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

434
434
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

122
122
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1916
1916
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

169
169
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

252
252
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

226
226
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

167
167
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

159
159

Meer sportnieuws