'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

633
'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

Na een aanslepende transfersoap, tekende Romelu Lukaku eind augustus dan toch bij SSC Napoli. Daar is hij momenteel de vaste diepe spits van coach Antonio Conte. Maar de Rode Duivel zou er weldra een heuse concurrent bij krijgen.

Lukaku kende destijds een stormachtige doorbraak bij Anderlecht en verhuisde vervolgens naar de Premier League. Na passages bij Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United, verhuisde hij in 2019 naar Italië. Daar scheerde de aanvaller hoge toppen bij Internazionale, waarmee hij onder meer de titel pakte.

Vervolgens werd de aanvaller opnieuw door Chelsea gekocht. Die transfer werd evenwel geen succes en dus keerde Lukaku snel terug naar de Serie A. Eerst op huurbasis bij Inter, vervolgens een seizoen bij AS Roma. Afgelopen zomer vond hij uiteindelijk een derde Italiaanse club en trok hij op permanente basis naar Napoli.

LEES OOK: 'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Concurrentie op komst

In Napels geniet de spits momenteel alle vertrouwen van Conte. Van de 15 competitieduels die hij dit seizoen afwerkte, startte Lukaku er 14 in de basis. Maar met 6 goals is zijn doelpuntenproductie voorlopig niet echt top. Bovendien is de concurrentie binnen de huidige selectie erg beperkt op zijn positie.

Daar zou echter snel verandering in kunnen komen. Volgens Il Mattino overweegt Napoli immers om een aanzienlijk concurrent voor Lukaku te halen. Richting komend seizoen is er sowieso een extra spits nodig indien de club haar rentree maakt op het Europese toneel. Conte zou er echter voor pleiten om in januari al toe te slaan om eventuele concurrenten te snel af te zijn.

Twee toptargets bekend

Inmiddels zouden al twee toptargets bekend zijn. Zo wordt Joshua Zirkzee overwogen. De Nederlander zag zijn goede prestaties bij Bologna in de zomer beloond worden met een toptransfer naar Manchester United. Daar kan hij echter niet overtuigen. Om nieuwe coach Ruben Amorim van versterking te voorzien, zou United dan ook een verkoop overwegen. Daarnaast wordt Jhon Duran van dichtbij gevolgd. Al is de concurrentie voor de Colombiaan van Aston Villa erg groot.

Lukaku moet stilaan een stapje terug zetten ...

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

2
2
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

42
42
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

94
94
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

39
39
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

38
38
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

87
87
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

64
64
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

102
102
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

246
246
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

61
61
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

162
162
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

116
116
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

415
415
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

155
155
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

266
266
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

112
112
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

434
434
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

166
166
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

357
357
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

247
247
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

207
207
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

168
168

Meer sportnieuws