'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

633
'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

Na een aanslepende transfersoap, tekende Romelu Lukaku eind augustus dan toch bij SSC Napoli. Daar is hij momenteel de vaste diepe spits van coach Antonio Conte. Maar de Rode Duivel zou er weldra een heuse concurrent bij krijgen.

Lukaku kende destijds een stormachtige doorbraak bij Anderlecht en verhuisde vervolgens naar de Premier League. Na passages bij Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United, verhuisde hij in 2019 naar Italië. Daar scheerde de aanvaller hoge toppen bij Internazionale, waarmee hij onder meer de titel pakte.

Vervolgens werd de aanvaller opnieuw door Chelsea gekocht. Die transfer werd evenwel geen succes en dus keerde Lukaku snel terug naar de Serie A. Eerst op huurbasis bij Inter, vervolgens een seizoen bij AS Roma. Afgelopen zomer vond hij uiteindelijk een derde Italiaanse club en trok hij op permanente basis naar Napoli.

LEES OOK: TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Concurrentie op komst

In Napels geniet de spits momenteel alle vertrouwen van Conte. Van de 15 competitieduels die hij dit seizoen afwerkte, startte Lukaku er 14 in de basis. Maar met 6 goals is zijn doelpuntenproductie voorlopig niet echt top. Bovendien is de concurrentie binnen de huidige selectie erg beperkt op zijn positie.

Daar zou echter snel verandering in kunnen komen. Volgens Il Mattino overweegt Napoli immers om een aanzienlijk concurrent voor Lukaku te halen. Richting komend seizoen is er sowieso een extra spits nodig indien de club haar rentree maakt op het Europese toneel. Conte zou er echter voor pleiten om in januari al toe te slaan om eventuele concurrenten te snel af te zijn.

Twee toptargets bekend

Inmiddels zouden al twee toptargets bekend zijn. Zo wordt Joshua Zirkzee overwogen. De Nederlander zag zijn goede prestaties bij Bologna in de zomer beloond worden met een toptransfer naar Manchester United. Daar kan hij echter niet overtuigen. Om nieuwe coach Ruben Amorim van versterking te voorzien, zou United dan ook een verkoop overwegen. Daarnaast wordt Jhon Duran van dichtbij gevolgd. Al is de concurrentie voor de Colombiaan van Aston Villa erg groot.

Lukaku moet stilaan een stapje terug zetten ...

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

7
7
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

64
64
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

84
84
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

72
72
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

35
35
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

136
136
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

110
110
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

155
155
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

82
82
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

89
89
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

189
189
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

298
298
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

446
446
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

555
555
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

141
141
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws