'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

633 stemmen
'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

Na een aanslepende transfersoap, tekende Romelu Lukaku eind augustus dan toch bij SSC Napoli. Daar is hij momenteel de vaste diepe spits van coach Antonio Conte. Maar de Rode Duivel zou er weldra een heuse concurrent bij krijgen.

Lukaku kende destijds een stormachtige doorbraak bij Anderlecht en verhuisde vervolgens naar de Premier League. Na passages bij Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United, verhuisde hij in 2019 naar Italië. Daar scheerde de aanvaller hoge toppen bij Internazionale, waarmee hij onder meer de titel pakte.

Vervolgens werd de aanvaller opnieuw door Chelsea gekocht. Die transfer werd evenwel geen succes en dus keerde Lukaku snel terug naar de Serie A. Eerst op huurbasis bij Inter, vervolgens een seizoen bij AS Roma. Afgelopen zomer vond hij uiteindelijk een derde Italiaanse club en trok hij op permanente basis naar Napoli.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Concurrentie op komst

In Napels geniet de spits momenteel alle vertrouwen van Conte. Van de 15 competitieduels die hij dit seizoen afwerkte, startte Lukaku er 14 in de basis. Maar met 6 goals is zijn doelpuntenproductie voorlopig niet echt top. Bovendien is de concurrentie binnen de huidige selectie erg beperkt op zijn positie.

Daar zou echter snel verandering in kunnen komen. Volgens Il Mattino overweegt Napoli immers om een aanzienlijk concurrent voor Lukaku te halen. Richting komend seizoen is er sowieso een extra spits nodig indien de club haar rentree maakt op het Europese toneel. Conte zou er echter voor pleiten om in januari al toe te slaan om eventuele concurrenten te snel af te zijn.

Twee toptargets bekend

Inmiddels zouden al twee toptargets bekend zijn. Zo wordt Joshua Zirkzee overwogen. De Nederlander zag zijn goede prestaties bij Bologna in de zomer beloond worden met een toptransfer naar Manchester United. Daar kan hij echter niet overtuigen. Om nieuwe coach Ruben Amorim van versterking te voorzien, zou United dan ook een verkoop overwegen. Daarnaast wordt Jhon Duran van dichtbij gevolgd. Al is de concurrentie voor de Colombiaan van Aston Villa erg groot.

Lukaku moet stilaan een stapje terug zetten ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

15
15
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

48
48
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

103
103
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

103
103
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

25
25
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

103
103
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

193
193
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

171
171
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

179
179
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

259
259
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

400
400
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

561
561
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

146
146
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

224
224
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

303
303
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

573
573
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws