'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

633 stemmen
'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

Na een aanslepende transfersoap, tekende Romelu Lukaku eind augustus dan toch bij SSC Napoli. Daar is hij momenteel de vaste diepe spits van coach Antonio Conte. Maar de Rode Duivel zou er weldra een heuse concurrent bij krijgen.

Lukaku kende destijds een stormachtige doorbraak bij Anderlecht en verhuisde vervolgens naar de Premier League. Na passages bij Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United, verhuisde hij in 2019 naar Italië. Daar scheerde de aanvaller hoge toppen bij Internazionale, waarmee hij onder meer de titel pakte.

Vervolgens werd de aanvaller opnieuw door Chelsea gekocht. Die transfer werd evenwel geen succes en dus keerde Lukaku snel terug naar de Serie A. Eerst op huurbasis bij Inter, vervolgens een seizoen bij AS Roma. Afgelopen zomer vond hij uiteindelijk een derde Italiaanse club en trok hij op permanente basis naar Napoli.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Concurrentie op komst

In Napels geniet de spits momenteel alle vertrouwen van Conte. Van de 15 competitieduels die hij dit seizoen afwerkte, startte Lukaku er 14 in de basis. Maar met 6 goals is zijn doelpuntenproductie voorlopig niet echt top. Bovendien is de concurrentie binnen de huidige selectie erg beperkt op zijn positie.

Daar zou echter snel verandering in kunnen komen. Volgens Il Mattino overweegt Napoli immers om een aanzienlijk concurrent voor Lukaku te halen. Richting komend seizoen is er sowieso een extra spits nodig indien de club haar rentree maakt op het Europese toneel. Conte zou er echter voor pleiten om in januari al toe te slaan om eventuele concurrenten te snel af te zijn.

Twee toptargets bekend

Inmiddels zouden al twee toptargets bekend zijn. Zo wordt Joshua Zirkzee overwogen. De Nederlander zag zijn goede prestaties bij Bologna in de zomer beloond worden met een toptransfer naar Manchester United. Daar kan hij echter niet overtuigen. Om nieuwe coach Ruben Amorim van versterking te voorzien, zou United dan ook een verkoop overwegen. Daarnaast wordt Jhon Duran van dichtbij gevolgd. Al is de concurrentie voor de Colombiaan van Aston Villa erg groot.

Lukaku moet stilaan een stapje terug zetten ...

Meest recent

Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

24
24
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

266
266
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

68
68
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

26
26
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

32
32
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

353
353
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

38
38
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

356
356
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

109
109
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

46
46
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

227
227
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

38
38
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

47
47
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

209
209
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

616
616
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

191
191
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

76
76
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

451
451
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

231
231
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

556
556
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

560
560
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

388
388
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

218
218

Meer sportnieuws