'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

633
'Enorme mokerslag Romelu Lukaku bij Napoli'

Na een aanslepende transfersoap, tekende Romelu Lukaku eind augustus dan toch bij SSC Napoli. Daar is hij momenteel de vaste diepe spits van coach Antonio Conte. Maar de Rode Duivel zou er weldra een heuse concurrent bij krijgen.

Lukaku kende destijds een stormachtige doorbraak bij Anderlecht en verhuisde vervolgens naar de Premier League. Na passages bij Chelsea, West Bromwich, Everton en Manchester United, verhuisde hij in 2019 naar Italië. Daar scheerde de aanvaller hoge toppen bij Internazionale, waarmee hij onder meer de titel pakte.

Vervolgens werd de aanvaller opnieuw door Chelsea gekocht. Die transfer werd evenwel geen succes en dus keerde Lukaku snel terug naar de Serie A. Eerst op huurbasis bij Inter, vervolgens een seizoen bij AS Roma. Afgelopen zomer vond hij uiteindelijk een derde Italiaanse club en trok hij op permanente basis naar Napoli.

LEES OOK: 'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Concurrentie op komst

In Napels geniet de spits momenteel alle vertrouwen van Conte. Van de 15 competitieduels die hij dit seizoen afwerkte, startte Lukaku er 14 in de basis. Maar met 6 goals is zijn doelpuntenproductie voorlopig niet echt top. Bovendien is de concurrentie binnen de huidige selectie erg beperkt op zijn positie.

Daar zou echter snel verandering in kunnen komen. Volgens Il Mattino overweegt Napoli immers om een aanzienlijk concurrent voor Lukaku te halen. Richting komend seizoen is er sowieso een extra spits nodig indien de club haar rentree maakt op het Europese toneel. Conte zou er echter voor pleiten om in januari al toe te slaan om eventuele concurrenten te snel af te zijn.

Twee toptargets bekend

Inmiddels zouden al twee toptargets bekend zijn. Zo wordt Joshua Zirkzee overwogen. De Nederlander zag zijn goede prestaties bij Bologna in de zomer beloond worden met een toptransfer naar Manchester United. Daar kan hij echter niet overtuigen. Om nieuwe coach Ruben Amorim van versterking te voorzien, zou United dan ook een verkoop overwegen. Daarnaast wordt Jhon Duran van dichtbij gevolgd. Al is de concurrentie voor de Colombiaan van Aston Villa erg groot.

Lukaku moet stilaan een stapje terug zetten ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

122
122
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

52
52
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

648
648
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

153
153
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

351
351
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

666
666
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

249
249
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws