Drama Anderlecht? Zwaar verdict Verschaeren dreigt

door
Drama Anderlecht? Zwaar verdict Verschaeren dreigt

In de Jupiler Pro League gaat RSC Anderlecht zondagavond op bezoek bij STVV. Maar coach David Hubert zal dan opnieuw moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo ligt nu ook Yari Verschaeren in de lappenmand en de schade is mogelijk aanzienlijk.

De medische omkadering bij Paars-Wit heeft zijn handen de voorbije weken en maanden meer dan vol gehad. Allereerst waren er de langdurige revalidaties van Jan Vertonghen en Thorgan Hazard. Het duo zou inmiddels steeds dichter bij een rentree staan, maar wordt pas ten vroegste begin 2025 weer wedstrijdfit verwacht.

LEES OOK: Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

Blessuregolf op middenveld

Leander Dendoncker en Ludwig Augustinsson maakten ondertussen al hun terugkeer na enkele weken afwezigheid. Hun plekje in de ziekenboeg werd echter al ingenomen door Killian Sardella en Samuel Edozie. Die zouden dit weekend wel hun rentree kunnen maken in de wedstrijdkern, al komt een basisplaats sowieso te vroeg.

De lappenmand wordt dus iets minder druk, maar blijft desondanks goed gevuld. Majeed Ashimeru, Tristan Degreef en Mario Stroeykens zijn eveneens geblesseerd en voorlopig is het koffiedik wanneer het drietal exact weer inzetbaar zal zijn. En daar komt nu dus ook Yari Verschaeren bij.

Einde kalenderjaar?

De 23-jarige speelde donderdag tegen Slavia Praag één van zijn beste wedstrijden in lange tijd, maar liep ook een vervelende blessure aan de schouder op. Na één helft moest hij dan ook noodgedwongen gewisseld worden. Verschaeren droeg bij het verlaten van het stadion ook een ondersteunende brace.

Vrijdag onderging hij op Belgische bodem dan ook meteen een scan. De resultaten daarvan worden normaal gezien in de loop van zaterdag bekend gemaakt. Bij La Dernière Heure vreest men echter dat Verschaeren sowieso de eerstvolgende matchen zal missen. Zo zou hij in 2025 niet meer in actie komen.

De kern van Antwerp is onvoldoende gewapend in de breedte ...

Meest recent

Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

2
2
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

24
24
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

64
64
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

21
21
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

75
75
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

32
32
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

98
98
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

121
121
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

212
212
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

314
314
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

125
125
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

67
67
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

186
186
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

165
165
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

92
92
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

340
340
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

156
156
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

222
222
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

161
161
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

89
89
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

230
230
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

103
103
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

163
163
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

310
310
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

384
384

Meer sportnieuws