Drama Anderlecht? Zwaar verdict Verschaeren dreigt

door
Drama Anderlecht? Zwaar verdict Verschaeren dreigt

In de Jupiler Pro League gaat RSC Anderlecht zondagavond op bezoek bij STVV. Maar coach David Hubert zal dan opnieuw moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo ligt nu ook Yari Verschaeren in de lappenmand en de schade is mogelijk aanzienlijk.

De medische omkadering bij Paars-Wit heeft zijn handen de voorbije weken en maanden meer dan vol gehad. Allereerst waren er de langdurige revalidaties van Jan Vertonghen en Thorgan Hazard. Het duo zou inmiddels steeds dichter bij een rentree staan, maar wordt pas ten vroegste begin 2025 weer wedstrijdfit verwacht.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

Blessuregolf op middenveld

Leander Dendoncker en Ludwig Augustinsson maakten ondertussen al hun terugkeer na enkele weken afwezigheid. Hun plekje in de ziekenboeg werd echter al ingenomen door Killian Sardella en Samuel Edozie. Die zouden dit weekend wel hun rentree kunnen maken in de wedstrijdkern, al komt een basisplaats sowieso te vroeg.

De lappenmand wordt dus iets minder druk, maar blijft desondanks goed gevuld. Majeed Ashimeru, Tristan Degreef en Mario Stroeykens zijn eveneens geblesseerd en voorlopig is het koffiedik wanneer het drietal exact weer inzetbaar zal zijn. En daar komt nu dus ook Yari Verschaeren bij.

Einde kalenderjaar?

De 23-jarige speelde donderdag tegen Slavia Praag één van zijn beste wedstrijden in lange tijd, maar liep ook een vervelende blessure aan de schouder op. Na één helft moest hij dan ook noodgedwongen gewisseld worden. Verschaeren droeg bij het verlaten van het stadion ook een ondersteunende brace.

Vrijdag onderging hij op Belgische bodem dan ook meteen een scan. De resultaten daarvan worden normaal gezien in de loop van zaterdag bekend gemaakt. Bij La Dernière Heure vreest men echter dat Verschaeren sowieso de eerstvolgende matchen zal missen. Zo zou hij in 2025 niet meer in actie komen.

De kern van Antwerp is onvoldoende gewapend in de breedte ...

Meest recent

Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

1
1
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

38
38
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

31
31
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

17
17
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

234
234
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

18
18
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

92
92
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

19
19
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

164
164
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

584
584
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

286
286
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

82
82
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

150
150
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

82
82
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

231
231
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

232
232
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

309
309
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

337
337
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

150
150

Meer sportnieuws