De Bilde spreekt De Roeck tegen: "Helemaal niet mee eens"

420 stemmen
De Bilde spreekt De Roeck tegen:

Antwerp FC geraakte vrijdagavond niet verder dan een 1-1-gelijkspel op het veld van KV Mechelen. Volgens coach Jonas De Roeck had zijn ploeg de match nochtans lange tijd onder controle. Maar daar was analist Gilles De Bilde het niet mee eens.

De laatste competitiezege van de Great Old dateerde alweer van begin november. En dus wou men in Mechelen absoluut aanknopen met een overwinning. Maar dat was er in de eerste helft niet echt aan te merken. Antwerp onderging het spel vooral en kwam amper tot noemenswaardige kansen.

Pas in het slot van de eerste periode staken de bezoekers de neus aan het venster. En via een eigen doelpunt konden de Antwerpenaren zowaar op voorsprong komen. Die voorsprong wist RAFC in de tweede helft ook lange tijd te verdedigen. Tot Bas Van den Eynden er met een rake kopbal verdiend 1-1 van maakte.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

De Roeck tevreden

Een fletse prestatie dus van Antwerp. Toch was De Roeck achteraf niet ontevreden. "Ik heb een ploeg gezien die wilde knokken, we hadden de juiste mentaliteit. Daarnaast hebben we tijdens een lastige verplaatsing toch veel controle gehad over de wedstrijd. We hebben Mechelen gedwongen om te schieten buiten de zestien, ze kwamen bijna niet tot grote kansen", klonk het voor de camera's van DAZN.

De Roeck vond dan ook dat er meer in zat voor zijn ploeg. Nochtans was het doelgevaar bij de bezoekers redelijk beperkt. "Ik denk dat wij de betere kansen hadden om de wedstrijd te beslissen. Eigenlijk heb ik het gevoel dat we vandaag twee punten zijn kwijtgespeeld. Dat is een zuur gevoel, maar geeft ook aan dat we een goede wedstrijd gespeeld hebben."

Ondermaats eerste helft

Vlak na het interview nam De Bilde het woord. En de analist ging niet bepaald akkoord met de uitspraken van De Roeck. "Ik ben het niet helemaal eens met zijn analyse en zeker niet over de eerste helft. Ik vond dat ze daar tactisch toch niet zo goed uit de verf kwamen. Ze werd rechts of links toch wel in de rug gepakt. Maar Mechelen maakte daar niet echt gebruik van. In de tweede helft hebben ze dat wel bijgestuurd en was het veel beter. Maar ik had toch een betere prestatie verwacht, zeker na die belabberde wedstrijd van vorige week."

Vindt u dat De Roeck voldoende uit deze selectie haalt?

Meest recent

Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

10
10
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

24
24
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

599
599
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

113
113
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

253
253
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

224
224
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

238
238
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

307
307
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

86
86
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

81
81
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

576
576
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

328
328
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

148
148
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

147
147
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

136
136
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

111
111
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

317
317
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

135
135
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

458
458
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

112
112
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

43
43
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

151
151
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

590
590
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

231
231

Meer sportnieuws