De Bilde spreekt De Roeck tegen: "Helemaal niet mee eens"

door
De Bilde spreekt De Roeck tegen:

Antwerp FC geraakte vrijdagavond niet verder dan een 1-1-gelijkspel op het veld van KV Mechelen. Volgens coach Jonas De Roeck had zijn ploeg de match nochtans lange tijd onder controle. Maar daar was analist Gilles De Bilde het niet mee eens.

De laatste competitiezege van de Great Old dateerde alweer van begin november. En dus wou men in Mechelen absoluut aanknopen met een overwinning. Maar dat was er in de eerste helft niet echt aan te merken. Antwerp onderging het spel vooral en kwam amper tot noemenswaardige kansen.

Pas in het slot van de eerste periode staken de bezoekers de neus aan het venster. En via een eigen doelpunt konden de Antwerpenaren zowaar op voorsprong komen. Die voorsprong wist RAFC in de tweede helft ook lange tijd te verdedigen. Tot Bas Van den Eynden er met een rake kopbal verdiend 1-1 van maakte.

LEES OOK: Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

De Roeck tevreden

Een fletse prestatie dus van Antwerp. Toch was De Roeck achteraf niet ontevreden. "Ik heb een ploeg gezien die wilde knokken, we hadden de juiste mentaliteit. Daarnaast hebben we tijdens een lastige verplaatsing toch veel controle gehad over de wedstrijd. We hebben Mechelen gedwongen om te schieten buiten de zestien, ze kwamen bijna niet tot grote kansen", klonk het voor de camera's van DAZN.

De Roeck vond dan ook dat er meer in zat voor zijn ploeg. Nochtans was het doelgevaar bij de bezoekers redelijk beperkt. "Ik denk dat wij de betere kansen hadden om de wedstrijd te beslissen. Eigenlijk heb ik het gevoel dat we vandaag twee punten zijn kwijtgespeeld. Dat is een zuur gevoel, maar geeft ook aan dat we een goede wedstrijd gespeeld hebben."

Ondermaats eerste helft

Vlak na het interview nam De Bilde het woord. En de analist ging niet bepaald akkoord met de uitspraken van De Roeck. "Ik ben het niet helemaal eens met zijn analyse en zeker niet over de eerste helft. Ik vond dat ze daar tactisch toch niet zo goed uit de verf kwamen. Ze werd rechts of links toch wel in de rug gepakt. Maar Mechelen maakte daar niet echt gebruik van. In de tweede helft hebben ze dat wel bijgestuurd en was het veel beter. Maar ik had toch een betere prestatie verwacht, zeker na die belabberde wedstrijd van vorige week."

Vindt u dat De Roeck voldoende uit deze selectie haalt?

Meest recent

Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

9
9
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

25
25
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

52
52
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

30
30
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

168
168
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

104
104
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

152
152
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

201
201
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

261
261
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

389
389
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

183
183
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

270
270
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

63
63
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

201
201
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

256
256
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

135
135
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

164
164
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

77
77
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

540
540
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

50
50
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

125
125
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

330
330
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73

Meer sportnieuws