KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

118
KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

KV Mechelen vierde vrijdagavond zijn 120-jarige bestaan. Het kon die festiviteiten evenwel niet verzilveren met een overwinning. Malinwa speelde op eigen veld nochtans een meer dan degelijke partij tegen Antwerp FC, maar moest uiteindelijk vrede nemen met een punt: 1-1.

In 1904 werd KV Mechelen officieel opgericht, waarna de club een prominente plek in de Belgische voetbalgeschiedenis wist te vergaren. De 120ste verjaardag van Malinwa werd deze week dan ook uitgebreid gevierd. Ook voor de aftrap van de partij tegen Antwerp werden de nodige festiviteiten afgewerkt.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Antwerp op een diefje

Voor de supporters waren die feestelijkheden ideaal om zich aan op te warmen, de wedstrijd zelf was dat veel minder. Mechelen was nochtans veruit de beste ploeg in de aanvangsfase. Even leek het ook op voorsprong te komen, het doelpunt van Ouattara werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel.

Al dan niet vanwege slechte tactische keuzes, maar Antwerp kon daar weinig tegenover zetten. Pas in het slot van de eerste helft schoot de Great Old wakker. De Wolf greep eerst nog goed in op een poging van Kerk. Die laatste wist niet veel later echter een eigen doelpunt van Touba af te dwingen: 0-1 aan de rust.

Van den Eynden redt punt

Na de pauze kwam Odoi dan weer goed weg na een buitensporige tackle op Schoots. Die laatste zag enkele minuten later dan weer hoe zijn poging nog nipt van de lijn werd gehaald door Corbanie. En zo bleef Antwerp standhouden. Tot in de slotfase alsnog de dik verdiende gelijkmaker volgde.

Na een uitstekende vrije trap van Hairemans, wist Van den Eynden de 1-1 dan toch tegen de touwen te knikken. KVM maakte vervolgens nog het meeste aanspraak op een overwinning, maar de 1-1 bleef op het scorebord staan. Een puntendeling waar beide ploegen niets mee op schieten.

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

0
0
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

7
7
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

24
24
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

101
101
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

18
18
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

52
52
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

75
75
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

49
49
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

310
310
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

173
173
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

76
76
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

124
124
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

66
66
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

135
135
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

294
294
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

210
210
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

483
483

Meer sportnieuws