KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

door
KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

KV Mechelen vierde vrijdagavond zijn 120-jarige bestaan. Het kon die festiviteiten evenwel niet verzilveren met een overwinning. Malinwa speelde op eigen veld nochtans een meer dan degelijke partij tegen Antwerp FC, maar moest uiteindelijk vrede nemen met een punt: 1-1.

In 1904 werd KV Mechelen officieel opgericht, waarna de club een prominente plek in de Belgische voetbalgeschiedenis wist te vergaren. De 120ste verjaardag van Malinwa werd deze week dan ook uitgebreid gevierd. Ook voor de aftrap van de partij tegen Antwerp werden de nodige festiviteiten afgewerkt.

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Antwerp op een diefje

Voor de supporters waren die feestelijkheden ideaal om zich aan op te warmen, de wedstrijd zelf was dat veel minder. Mechelen was nochtans veruit de beste ploeg in de aanvangsfase. Even leek het ook op voorsprong te komen, het doelpunt van Ouattara werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel.

Al dan niet vanwege slechte tactische keuzes, maar Antwerp kon daar weinig tegenover zetten. Pas in het slot van de eerste helft schoot de Great Old wakker. De Wolf greep eerst nog goed in op een poging van Kerk. Die laatste wist niet veel later echter een eigen doelpunt van Touba af te dwingen: 0-1 aan de rust.

Van den Eynden redt punt

Na de pauze kwam Odoi dan weer goed weg na een buitensporige tackle op Schoots. Die laatste zag enkele minuten later dan weer hoe zijn poging nog nipt van de lijn werd gehaald door Corbanie. En zo bleef Antwerp standhouden. Tot in de slotfase alsnog de dik verdiende gelijkmaker volgde.

Na een uitstekende vrije trap van Hairemans, wist Van den Eynden de 1-1 dan toch tegen de touwen te knikken. KVM maakte vervolgens nog het meeste aanspraak op een overwinning, maar de 1-1 bleef op het scorebord staan. Een puntendeling waar beide ploegen niets mee op schieten.

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

22
22
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

153
153
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

104
104
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

321
321
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

464
464
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

259
259
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

529
529
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

779
779
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

817
817
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

296
296
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

610
610
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

361
361
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

365
365
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

729
729
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

402
402

Meer sportnieuws