KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

door
KVM viert 120-jarig bestaan met dik verdiend punt tegen Antwerp

KV Mechelen vierde vrijdagavond zijn 120-jarige bestaan. Het kon die festiviteiten evenwel niet verzilveren met een overwinning. Malinwa speelde op eigen veld nochtans een meer dan degelijke partij tegen Antwerp FC, maar moest uiteindelijk vrede nemen met een punt: 1-1.

In 1904 werd KV Mechelen officieel opgericht, waarna de club een prominente plek in de Belgische voetbalgeschiedenis wist te vergaren. De 120ste verjaardag van Malinwa werd deze week dan ook uitgebreid gevierd. Ook voor de aftrap van de partij tegen Antwerp werden de nodige festiviteiten afgewerkt.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

Antwerp op een diefje

Voor de supporters waren die feestelijkheden ideaal om zich aan op te warmen, de wedstrijd zelf was dat veel minder. Mechelen was nochtans veruit de beste ploeg in de aanvangsfase. Even leek het ook op voorsprong te komen, het doelpunt van Ouattara werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel.

Al dan niet vanwege slechte tactische keuzes, maar Antwerp kon daar weinig tegenover zetten. Pas in het slot van de eerste helft schoot de Great Old wakker. De Wolf greep eerst nog goed in op een poging van Kerk. Die laatste wist niet veel later echter een eigen doelpunt van Touba af te dwingen: 0-1 aan de rust.

Van den Eynden redt punt

Na de pauze kwam Odoi dan weer goed weg na een buitensporige tackle op Schoots. Die laatste zag enkele minuten later dan weer hoe zijn poging nog nipt van de lijn werd gehaald door Corbanie. En zo bleef Antwerp standhouden. Tot in de slotfase alsnog de dik verdiende gelijkmaker volgde.

Na een uitstekende vrije trap van Hairemans, wist Van den Eynden de 1-1 dan toch tegen de touwen te knikken. KVM maakte vervolgens nog het meeste aanspraak op een overwinning, maar de 1-1 bleef op het scorebord staan. Een puntendeling waar beide ploegen niets mee op schieten.

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

57
57
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

93
93
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

150
150
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

302
302
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

108
108
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

52
52
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

547
547
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

312
312
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

130
130
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

310
310
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

863
863
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

341
341
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

132
132
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

172
172
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws