Duranville maakt grote indruk: "Nu volgende stap zetten"

door
Duranville maakt grote indruk:

Borussia Dortmund ging woensdagavond na een spektakelstuk met onderuit tegen FC Barcelona en dat was door de onnodige late 2-3 toch een ontgoocheling. Maar één man zal toch met een glimlach rondgelopen hebben in het Signal Iduna Park: Julien Duranville.

De 18-jarige Rode Duivel werd immers verrassend voor de leeuwen gegooid door trainer Nuri Sahin. Het was voor Duranville zijn allereerste basisplaats bij Dortmund, bijna twee jaar nadat ze hem bij Anderlecht wegplukten.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Duranville krijgt grote lof na eerste basisplaats

Daarbij speelde hij zich bovendien meteen in de kijker. Al na 20 seconden zette hij Balde een eerste keer in de wind en met zijn versnellingen en dribbels maakte hij het Barça vooral in de eerste helft lastig. Hij maakte ook vaak de juiste keuze en had pech dat Sabitzer zijn perfecte assist onbegrijpelijk nog over knalde.

Maar Duranville oogstte wel lof met zijn prestatie. "Dit is precies wat we van Julien verwachten", citeert Het Laatste Nieuws sportief directeur Sebastian Kehl. "Hij speelde een geweldige wedstrijd en was een voortdurende gesel voor de Barcelona-defensie. Zijn voorzet in de eerste helft op Sabitzer had beter verdiend."

In de winter volgende stap zetten

In Dortmund hopen ze dan ook dat Duranville na heel wat blessureleed nu eindelijk vertrokken kan zijn. "Hij deed het goed en nu willen we in de winter de volgende stappen met hem zetten. Deze wedstrijd zal Julien vertrouwen geven."

Ongetwijfeld zullen ze in Dortmund voorzichtig met Duranville blijven omspringen na zijn vele spierblessures in de voorbije twee jaar. Of hij zondag tegen Hoffenheim opnieuw in de basis zal staan, valt dus af te wachten. In de Bundesliga staat de teller van Duranville dit seizoen op amper 36 speelminuten.

Zal Duranville nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

149
149
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

95
95
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

48
48
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

49
49
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

50
50
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

183
183
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

84
84
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

130
130
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

57
57
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

238
238
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

222
222
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

234
234
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

360
360
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

300
300
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

141
141
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

170
170
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

195
195
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

426
426
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

240
240
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

151
151
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

165
165
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

216
216
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69

Meer sportnieuws