"Anderlecht verlaten was de juiste beslissing"

door

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars kunnen echter ook niet elk talent laten doorbreken. Sommigen kiezen een andere weg. Eén van hen is Simion Michez.

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Michez verliet Anderlecht

De flankspeler verdedigde jarenlang de kleuren van Anderlecht. De grote doorbraak bleef uit. Hij koos voor een transfer naar Beerschot. In La Dernière Heure gaf hij daar meer uitleg over.

"Na een seizoen in de Challenger Pro League voelden ik me klaar om de stap naar de A-ploeg te maken. Ik begrijp echter dat het niet eenvoudig is om bij Anderlecht door te breken. Op persoonlijk vlak wilde ik officieel geïntegreerd worden in de A-kern, maar de directie zag dat anders”, aldus Michez.

Via Beerschot naar Slavia Praag

Nochtans boden ze hem een nieuw contract van drie jaar aan, al had hij dan nog een jaar in de Challenger Pro League moeten spelen. Wat hij ook deed bij Beerschot. Waarom koos hij dan toch voor een vertrek? “Ik moest leren spelen onder druk. Beerschot wilde voor de titel spelen. Die ervaring wilde ik hebben. We werden kampioen en ik was een vaste waarde. Grotere teams begonnen in mij geïnteresseerd te raken en het bleek de juiste keuze te zijn”, zei hij nog.

En of het een goede keuze was. Er waren heel wat ploegen uit het buitenland die polsten en zelfs een bod deden. Vanuit België waren Union SG en AA Gent opties, maar zij duwden niet door om het bedrag te betalen wat Slavia Praag op tafel legde. Zij betaalden 3 miljoen euro.

Lees ook:

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"
34

Gaat hij ooit nog terugkeren bij RSCA?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

2
2
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

17
17
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

6
6
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

12
12
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

34
34
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

83
83
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

73
73
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

31
31
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

163
163
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

113
113
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

331
331
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

114
114
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

144
144
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

181
181
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

311
311
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

306
306
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

64
64
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

370
370
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

310
310
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

183
183
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

333
333
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

319
319
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

242
242
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

50
50

Meer sportnieuws