Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

door
Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

Zulte Waregem won afgelopen weekend met ruime cijfers van SK Beveren en kon zich zo mee aan de koppositie heisen in de Challenger Pro League. Maar het zag wel Jelle Vossen uitvallen met een blessure. Al blijkt de schade mee te vallen bij de topschutter.

Zulte Waregem wil dit seizoen een nieuwe poging ondernemen om promotie naar het hoogste niveau af te dwingen. Maar in de eerste weken van het seizoen liet de ploeg van coach Sven Vandenbroeck meteen de nodige punten liggen. Vervolgens werd evenwel een knappe remonte ingezet.

De West-Vlaamse club sneuvelde vorige week weliswaar in de Croky Cup met een ruime nederlaag op OH Leuven. In de competitie stapelt het de overwinning echter op. Zondag werd tegen Beveren (4-0) alweer de vierde overwinning op rij geboekt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Zorgen om Vossen

Hierdoor doet Essevee weer volop mee in de strijd om de titel en het daarbij horende ticket voor de Jupiler Pro League. Het deelt momenteel de leidersplaats met La Louvière, maar beschikt over een beter doelsaldo. Nummer drie RWDM volgt alweer op vijf punten van het kopduo.

In de laatste matchen van 2024, twee verplaatsingen tegen Lommel en Club Nxt, wil Zulte Waregem die koppositie dan ook met succes verdedigen. Maar dat zal allicht moeten gebeuren zonder de aanvoerder. Afgelopen zondag viel Jelle Vossen namelijk geblesseerd uit.

Géén spierscheur

De 35-jarige spits, momenteel topschutter in de JPL met 11 doelpunten, moest de match vroegtijdig staken. Even werd dan ook gevreesd voor een spierscheur, waardoor hij een poos aan de kant zou staan. Maar dat blijkt niet het geval. Via de officiële kanalen laat Zulte Waregem vallen dat de schade al bij al nog meevalt. Vossen zou voorlopig slechts een weekje aan de kant staan. Normaal gezien raakt de aanvaller dus opgelapt voor de laatste match van het kalenderjaar tegen Club Nxt.

Zulte Waregem wordt kampioen in de CPL ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

24
24
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

37
37
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

122
122
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

116
116
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

50
50
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

254
254
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

279
279
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

33
33
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

289
289
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

283
283
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

133
133
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

100
100
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

99
99
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

300
300
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

84
84
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

373
373
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

125
125
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

286
286
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

435
435
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

746
746
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

292
292
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126

Meer sportnieuws