Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

door
Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

Zulte Waregem won afgelopen weekend met ruime cijfers van SK Beveren en kon zich zo mee aan de koppositie heisen in de Challenger Pro League. Maar het zag wel Jelle Vossen uitvallen met een blessure. Al blijkt de schade mee te vallen bij de topschutter.

Zulte Waregem wil dit seizoen een nieuwe poging ondernemen om promotie naar het hoogste niveau af te dwingen. Maar in de eerste weken van het seizoen liet de ploeg van coach Sven Vandenbroeck meteen de nodige punten liggen. Vervolgens werd evenwel een knappe remonte ingezet.

De West-Vlaamse club sneuvelde vorige week weliswaar in de Croky Cup met een ruime nederlaag op OH Leuven. In de competitie stapelt het de overwinning echter op. Zondag werd tegen Beveren (4-0) alweer de vierde overwinning op rij geboekt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zorgen om Vossen

Hierdoor doet Essevee weer volop mee in de strijd om de titel en het daarbij horende ticket voor de Jupiler Pro League. Het deelt momenteel de leidersplaats met La Louvière, maar beschikt over een beter doelsaldo. Nummer drie RWDM volgt alweer op vijf punten van het kopduo.

In de laatste matchen van 2024, twee verplaatsingen tegen Lommel en Club Nxt, wil Zulte Waregem die koppositie dan ook met succes verdedigen. Maar dat zal allicht moeten gebeuren zonder de aanvoerder. Afgelopen zondag viel Jelle Vossen namelijk geblesseerd uit.

Géén spierscheur

De 35-jarige spits, momenteel topschutter in de JPL met 11 doelpunten, moest de match vroegtijdig staken. Even werd dan ook gevreesd voor een spierscheur, waardoor hij een poos aan de kant zou staan. Maar dat blijkt niet het geval. Via de officiële kanalen laat Zulte Waregem vallen dat de schade al bij al nog meevalt. Vossen zou voorlopig slechts een weekje aan de kant staan. Normaal gezien raakt de aanvaller dus opgelapt voor de laatste match van het kalenderjaar tegen Club Nxt.

Zulte Waregem wordt kampioen in de CPL ...

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

6
6
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

15
15
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

27
27
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

58
58
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

137
137
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

41
41
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

54
54
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

390
390
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

141
141
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

216
216
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

281
281
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

37
37
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

121
121
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

50
50
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

537
537
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

155
155
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

258
258
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

341
341
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

263
263
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

188
188
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

101
101
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

73
73
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

112
112
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

484
484

Meer sportnieuws