Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

288 stemmen
Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

Zulte Waregem won afgelopen weekend met ruime cijfers van SK Beveren en kon zich zo mee aan de koppositie heisen in de Challenger Pro League. Maar het zag wel Jelle Vossen uitvallen met een blessure. Al blijkt de schade mee te vallen bij de topschutter.

Zulte Waregem wil dit seizoen een nieuwe poging ondernemen om promotie naar het hoogste niveau af te dwingen. Maar in de eerste weken van het seizoen liet de ploeg van coach Sven Vandenbroeck meteen de nodige punten liggen. Vervolgens werd evenwel een knappe remonte ingezet.

De West-Vlaamse club sneuvelde vorige week weliswaar in de Croky Cup met een ruime nederlaag op OH Leuven. In de competitie stapelt het de overwinning echter op. Zondag werd tegen Beveren (4-0) alweer de vierde overwinning op rij geboekt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Zorgen om Vossen

Hierdoor doet Essevee weer volop mee in de strijd om de titel en het daarbij horende ticket voor de Jupiler Pro League. Het deelt momenteel de leidersplaats met La Louvière, maar beschikt over een beter doelsaldo. Nummer drie RWDM volgt alweer op vijf punten van het kopduo.

In de laatste matchen van 2024, twee verplaatsingen tegen Lommel en Club Nxt, wil Zulte Waregem die koppositie dan ook met succes verdedigen. Maar dat zal allicht moeten gebeuren zonder de aanvoerder. Afgelopen zondag viel Jelle Vossen namelijk geblesseerd uit.

Géén spierscheur

De 35-jarige spits, momenteel topschutter in de JPL met 11 doelpunten, moest de match vroegtijdig staken. Even werd dan ook gevreesd voor een spierscheur, waardoor hij een poos aan de kant zou staan. Maar dat blijkt niet het geval. Via de officiële kanalen laat Zulte Waregem vallen dat de schade al bij al nog meevalt. Vossen zou voorlopig slechts een weekje aan de kant staan. Normaal gezien raakt de aanvaller dus opgelapt voor de laatste match van het kalenderjaar tegen Club Nxt.

🚀

Zulte Waregem wordt kampioen in de CPL ...

Meest recent

Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

4
4
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

12
12
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

60
60
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

248
248
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

81
81
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

337
337
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

267
267
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

184
184
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

141
141
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

100
100
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

234
234
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

384
384
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

636
636
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

491
491
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

422
422
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

105
105
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

883
883
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

347
347
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

72
72
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

149
149
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

471
471
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78

Meer sportnieuws