Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

288 stemmen
Zulte Waregem brengt blessure-verdict Vossen naar buiten

Zulte Waregem won afgelopen weekend met ruime cijfers van SK Beveren en kon zich zo mee aan de koppositie heisen in de Challenger Pro League. Maar het zag wel Jelle Vossen uitvallen met een blessure. Al blijkt de schade mee te vallen bij de topschutter.

Zulte Waregem wil dit seizoen een nieuwe poging ondernemen om promotie naar het hoogste niveau af te dwingen. Maar in de eerste weken van het seizoen liet de ploeg van coach Sven Vandenbroeck meteen de nodige punten liggen. Vervolgens werd evenwel een knappe remonte ingezet.

De West-Vlaamse club sneuvelde vorige week weliswaar in de Croky Cup met een ruime nederlaag op OH Leuven. In de competitie stapelt het de overwinning echter op. Zondag werd tegen Beveren (4-0) alweer de vierde overwinning op rij geboekt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Zorgen om Vossen

Hierdoor doet Essevee weer volop mee in de strijd om de titel en het daarbij horende ticket voor de Jupiler Pro League. Het deelt momenteel de leidersplaats met La Louvière, maar beschikt over een beter doelsaldo. Nummer drie RWDM volgt alweer op vijf punten van het kopduo.

In de laatste matchen van 2024, twee verplaatsingen tegen Lommel en Club Nxt, wil Zulte Waregem die koppositie dan ook met succes verdedigen. Maar dat zal allicht moeten gebeuren zonder de aanvoerder. Afgelopen zondag viel Jelle Vossen namelijk geblesseerd uit.

Géén spierscheur

De 35-jarige spits, momenteel topschutter in de JPL met 11 doelpunten, moest de match vroegtijdig staken. Even werd dan ook gevreesd voor een spierscheur, waardoor hij een poos aan de kant zou staan. Maar dat blijkt niet het geval. Via de officiële kanalen laat Zulte Waregem vallen dat de schade al bij al nog meevalt. Vossen zou voorlopig slechts een weekje aan de kant staan. Normaal gezien raakt de aanvaller dus opgelapt voor de laatste match van het kalenderjaar tegen Club Nxt.

🚀

Zulte Waregem wordt kampioen in de CPL ...

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

43
43
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

247
247
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

73
73
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

42
42
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

132
132
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

240
240
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

365
365
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

115
115
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

88
88
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

550
550
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

628
628
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

86
86
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

658
658
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

309
309
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

123
123
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1038
1038
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

935
935
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

167
167
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

345
345
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

146
146
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

668
668
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

211
211
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

146
146
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

979
979

Meer sportnieuws