Kranten zien dissonant bij Anderlecht: "Nieuw dieptepunt"

door
Kranten zien dissonant bij Anderlecht:

RSC Anderlecht won zondagavond met 2-1 van Beerschot VA, maar kon pas in de extra tijd het verschil maken tegend de hekkensluiter. Een overtuigende indruk liet de recordkampioen dan ook niet achter. Bepaalde spelers waren ook niet op de afspraak.

Paars-Wit zal ongetwijfeld verschillende goede elementen halen uit de zege tegen Beerschot. Zo mocht David Hubert tevreden zijn over de verbetenheid waarmee zijn spelers in het slot naar de zege op zoek ging. Luis Vazquez en Yari Verschaeren wisten dan weer een goede indruk te maken met hun invalbeurten.

LEES OOK: Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

Matige Dendoncker, terugval bij Zanka

Van de basisspelers liet Jan-Carlo Simic zich dan weer gelden. De jonge Serviër groeit steeds meer uit tot een stabiele kracht in de defensie. Ook Francis Amuzu liet zich in positieve zin opmerken. Maar er vielen ook verschillende jongens tegen. Leander Dendoncker blijft bijvoorbeeld naar zijn beste vorm op zoek.

Anders Dreyer scoorde op zijn beurt de winnende treffer, voorts speelde hij echter een onzichtbare match. En achterin kon Mathias 'Zanka' Jørgensen niet overtuigen. De Deen vertoonde in de laatste matchen nochtans beterschap en scoorde in de beker zelfs een belangrijk doelpunt, maar zondag viel hij opnieuw door de mand.

Afgetroefd bij goal, slordig aan bal

In de kranten zijn de commentaren dan ook redelijk streng. Bij de beoordelinge van Het Laatste Nieuws is men nog redelijk mild met een 6 op 10. Bij Het Nieuwsblad krijgt hij al een puntje minder. "De centrale verdediger stond toch wat te zwemmen bij de tegengoal. Was daar wellicht te veel aan zijn lot overgelaten. Anticipeerde daarna beter, maar bij enkele opbouwende fases, ging hij toch de mist in", klinkt het.

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stap verder en deelt slechts een 3 op 10 uit. Men heeft het zelfs over een 'nieuw dieptepunt'. "Hij was Al-Sahafi volledig uit het oog verloren bij de 0-1. En in de tweede helft miste hij enkele passes van amper vijf meter", is men streng. "Bij het doelpunt leek hij zich boos te maken op Ndiaye. Maar na een kwartier bezorgde Al-Sahafi hem een verkoudheid. Leed twee grote balverliezen, pas in de 77ste minuut deed hij een goede recuperatie", analyseert men bij SudPresse.

Anderlecht móét in januari een extra verdediger halen ...

Meest recent

Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

2
2
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

9
9
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

34
34
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

44
44
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

53
53
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

8
8
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

90
90
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

102
102
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

137
137
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

114
114
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

167
167
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

106
106
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

138
138
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

209
209
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

62
62
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

696
696
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

315
315
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

89
89
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

567
567
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

338
338
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

208
208
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

211
211

Meer sportnieuws