Kranten zien dissonant bij Anderlecht: "Nieuw dieptepunt"

door
Kranten zien dissonant bij Anderlecht:

RSC Anderlecht won zondagavond met 2-1 van Beerschot VA, maar kon pas in de extra tijd het verschil maken tegend de hekkensluiter. Een overtuigende indruk liet de recordkampioen dan ook niet achter. Bepaalde spelers waren ook niet op de afspraak.

Paars-Wit zal ongetwijfeld verschillende goede elementen halen uit de zege tegen Beerschot. Zo mocht David Hubert tevreden zijn over de verbetenheid waarmee zijn spelers in het slot naar de zege op zoek ging. Luis Vazquez en Yari Verschaeren wisten dan weer een goede indruk te maken met hun invalbeurten.

LEES OOK: STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

Matige Dendoncker, terugval bij Zanka

Van de basisspelers liet Jan-Carlo Simic zich dan weer gelden. De jonge Serviër groeit steeds meer uit tot een stabiele kracht in de defensie. Ook Francis Amuzu liet zich in positieve zin opmerken. Maar er vielen ook verschillende jongens tegen. Leander Dendoncker blijft bijvoorbeeld naar zijn beste vorm op zoek.

Anders Dreyer scoorde op zijn beurt de winnende treffer, voorts speelde hij echter een onzichtbare match. En achterin kon Mathias 'Zanka' Jørgensen niet overtuigen. De Deen vertoonde in de laatste matchen nochtans beterschap en scoorde in de beker zelfs een belangrijk doelpunt, maar zondag viel hij opnieuw door de mand.

Afgetroefd bij goal, slordig aan bal

In de kranten zijn de commentaren dan ook redelijk streng. Bij de beoordelinge van Het Laatste Nieuws is men nog redelijk mild met een 6 op 10. Bij Het Nieuwsblad krijgt hij al een puntje minder. "De centrale verdediger stond toch wat te zwemmen bij de tegengoal. Was daar wellicht te veel aan zijn lot overgelaten. Anticipeerde daarna beter, maar bij enkele opbouwende fases, ging hij toch de mist in", klinkt het.

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stap verder en deelt slechts een 3 op 10 uit. Men heeft het zelfs over een 'nieuw dieptepunt'. "Hij was Al-Sahafi volledig uit het oog verloren bij de 0-1. En in de tweede helft miste hij enkele passes van amper vijf meter", is men streng. "Bij het doelpunt leek hij zich boos te maken op Ndiaye. Maar na een kwartier bezorgde Al-Sahafi hem een verkoudheid. Leed twee grote balverliezen, pas in de 77ste minuut deed hij een goede recuperatie", analyseert men bij SudPresse.

Anderlecht móét in januari een extra verdediger halen ...

Meest recent

'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

26
26
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

24
24
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

56
56
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

54
54
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

66
66
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

281
281
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

66
66
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

252
252
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

160
160
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

87
87
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

175
175
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

287
287
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

167
167
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

486
486
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

321
321
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

177
177
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

279
279
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

82
82
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

59
59
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

86
86
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

834
834
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

164
164
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

500
500
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

359
359

Meer sportnieuws