Kranten zien dissonant bij Anderlecht: "Nieuw dieptepunt"

door
Kranten zien dissonant bij Anderlecht:

RSC Anderlecht won zondagavond met 2-1 van Beerschot VA, maar kon pas in de extra tijd het verschil maken tegend de hekkensluiter. Een overtuigende indruk liet de recordkampioen dan ook niet achter. Bepaalde spelers waren ook niet op de afspraak.

Paars-Wit zal ongetwijfeld verschillende goede elementen halen uit de zege tegen Beerschot. Zo mocht David Hubert tevreden zijn over de verbetenheid waarmee zijn spelers in het slot naar de zege op zoek ging. Luis Vazquez en Yari Verschaeren wisten dan weer een goede indruk te maken met hun invalbeurten.

LEES OOK: Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Matige Dendoncker, terugval bij Zanka

Van de basisspelers liet Jan-Carlo Simic zich dan weer gelden. De jonge Serviër groeit steeds meer uit tot een stabiele kracht in de defensie. Ook Francis Amuzu liet zich in positieve zin opmerken. Maar er vielen ook verschillende jongens tegen. Leander Dendoncker blijft bijvoorbeeld naar zijn beste vorm op zoek.

Anders Dreyer scoorde op zijn beurt de winnende treffer, voorts speelde hij echter een onzichtbare match. En achterin kon Mathias 'Zanka' Jørgensen niet overtuigen. De Deen vertoonde in de laatste matchen nochtans beterschap en scoorde in de beker zelfs een belangrijk doelpunt, maar zondag viel hij opnieuw door de mand.

Afgetroefd bij goal, slordig aan bal

In de kranten zijn de commentaren dan ook redelijk streng. Bij de beoordelinge van Het Laatste Nieuws is men nog redelijk mild met een 6 op 10. Bij Het Nieuwsblad krijgt hij al een puntje minder. "De centrale verdediger stond toch wat te zwemmen bij de tegengoal. Was daar wellicht te veel aan zijn lot overgelaten. Anticipeerde daarna beter, maar bij enkele opbouwende fases, ging hij toch de mist in", klinkt het.

Het Waalse La Dernière Heure gaat nog een stap verder en deelt slechts een 3 op 10 uit. Men heeft het zelfs over een 'nieuw dieptepunt'. "Hij was Al-Sahafi volledig uit het oog verloren bij de 0-1. En in de tweede helft miste hij enkele passes van amper vijf meter", is men streng. "Bij het doelpunt leek hij zich boos te maken op Ndiaye. Maar na een kwartier bezorgde Al-Sahafi hem een verkoudheid. Leed twee grote balverliezen, pas in de 77ste minuut deed hij een goede recuperatie", analyseert men bij SudPresse.

Anderlecht móét in januari een extra verdediger halen ...

Meest recent

Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

0
0
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

39
39
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

37
37
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

112
112
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

233
233
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

41
41
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

180
180
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

69
69
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

79
79
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

973
973
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

277
277
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

320
320
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

138
138
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

113
113
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

465
465
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

152
152
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

197
197
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

565
565
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

36
36
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

62
62
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

253
253
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

199
199
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

102
102
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

215
215
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

444
444

Meer sportnieuws