Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

door
Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

Cercle Brugge speelde zondag een goede wedstrijd tegen Union SG, maar schoot uiteindelijk weinig op met het 0-0-gelijkspel. De nood aan een nieuwe trainer is dan ook hoog bij de Vereniging. Voorlopig kan daarover echter geen uitsluitsel gegeven worden.

Waar Cercle vorig seizoen hoge toppen scheerden, zit het in de huidige jaargang in de hoek waar de klappen vallen. De campagne in de Conference League mag weliswaar nog gezien worden. Maar eigen land sneuvelden de Bruggelingen in de beker en staan ze slechts voorlaatste in de competitie.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Achterban ontevreden

Die tegenvallende prestaties bleven niet zonder gevolgen. Begin deze week kondigde Groen-Zwart immers aan dat de samenwerking met coach Miron Muslic is stopgezet. Die werd nochtans lange tijd op handen gedragen. Maar de povere resultaten en zijn vertroebelde relatie met het bestuur deden hem de das om.

De beslissing om Muslic te slachtofferen zorgt wel voor tweedracht binnen de Vereniging. Een groot deel van de achterban vindt het ontslag immers onterecht. Dat bleek zondag nog maar eens. Uit protest liet de harde kern de eerste 12 minuten van de match aan zich voorbij gaan. Ook werd meermaals de naam van Muslic gescandeerd.

De Wulf in ongewisse

Gezien de sportieve situatie en de onvrede bij de supporters zal de keuze voor de nieuwe trainer er dus boenk moeten opzitten. Maar voorlopig blijft het relatief stil wat dat betreft. Momenteel is het Jimmy De Wulf die taken van T1 op interim-basis heeft overgenomen. Hij weet evenwel nog niets wat zijn nabije toekomst betreft.

De Wulf hoopt daar begin komende week meer duidelijkheid over te krijgen. "Ik vermoed dat de analyses zondagavond en maandag zullen gemaakt worden. Ik ga ervan uit dat nu het nodige zal gedaan worden en de juiste conclusies zullen getrokken worden met het oog op de toekomst", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Cercle moet De Wulf aanstellen als vaste T1 ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

12
12
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

52
52
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

64
64
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

150
150
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

184
184
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

77
77
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

133
133
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

275
275
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

238
238
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

156
156
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

170
170
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

379
379
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

166
166
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

293
293
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

162
162
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

196
196
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

527
527
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

433
433
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

759
759

Meer sportnieuws