Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

door
Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

Cercle Brugge speelde zondag een goede wedstrijd tegen Union SG, maar schoot uiteindelijk weinig op met het 0-0-gelijkspel. De nood aan een nieuwe trainer is dan ook hoog bij de Vereniging. Voorlopig kan daarover echter geen uitsluitsel gegeven worden.

Waar Cercle vorig seizoen hoge toppen scheerden, zit het in de huidige jaargang in de hoek waar de klappen vallen. De campagne in de Conference League mag weliswaar nog gezien worden. Maar eigen land sneuvelden de Bruggelingen in de beker en staan ze slechts voorlaatste in de competitie.

LEES OOK: Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Achterban ontevreden

Die tegenvallende prestaties bleven niet zonder gevolgen. Begin deze week kondigde Groen-Zwart immers aan dat de samenwerking met coach Miron Muslic is stopgezet. Die werd nochtans lange tijd op handen gedragen. Maar de povere resultaten en zijn vertroebelde relatie met het bestuur deden hem de das om.

De beslissing om Muslic te slachtofferen zorgt wel voor tweedracht binnen de Vereniging. Een groot deel van de achterban vindt het ontslag immers onterecht. Dat bleek zondag nog maar eens. Uit protest liet de harde kern de eerste 12 minuten van de match aan zich voorbij gaan. Ook werd meermaals de naam van Muslic gescandeerd.

De Wulf in ongewisse

Gezien de sportieve situatie en de onvrede bij de supporters zal de keuze voor de nieuwe trainer er dus boenk moeten opzitten. Maar voorlopig blijft het relatief stil wat dat betreft. Momenteel is het Jimmy De Wulf die taken van T1 op interim-basis heeft overgenomen. Hij weet evenwel nog niets wat zijn nabije toekomst betreft.

De Wulf hoopt daar begin komende week meer duidelijkheid over te krijgen. "Ik vermoed dat de analyses zondagavond en maandag zullen gemaakt worden. Ik ga ervan uit dat nu het nodige zal gedaan worden en de juiste conclusies zullen getrokken worden met het oog op de toekomst", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Cercle moet De Wulf aanstellen als vaste T1 ...

Meest recent

Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

26
26
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

27
27
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

89
89
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

144
144
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

190
190
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

165
165
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

57
57
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

286
286
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

140
140
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

380
380
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

236
236
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

438
438
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

181
181
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

386
386
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

96
96
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

558
558
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

852
852
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

111
111
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

173
173
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1646
1646
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173

Meer sportnieuws