Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

door
Nieuwe coach Cercle Brugge: De Wulf komt met update

Cercle Brugge speelde zondag een goede wedstrijd tegen Union SG, maar schoot uiteindelijk weinig op met het 0-0-gelijkspel. De nood aan een nieuwe trainer is dan ook hoog bij de Vereniging. Voorlopig kan daarover echter geen uitsluitsel gegeven worden.

Waar Cercle vorig seizoen hoge toppen scheerden, zit het in de huidige jaargang in de hoek waar de klappen vallen. De campagne in de Conference League mag weliswaar nog gezien worden. Maar eigen land sneuvelden de Bruggelingen in de beker en staan ze slechts voorlaatste in de competitie.

LEES OOK: Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Achterban ontevreden

Die tegenvallende prestaties bleven niet zonder gevolgen. Begin deze week kondigde Groen-Zwart immers aan dat de samenwerking met coach Miron Muslic is stopgezet. Die werd nochtans lange tijd op handen gedragen. Maar de povere resultaten en zijn vertroebelde relatie met het bestuur deden hem de das om.

De beslissing om Muslic te slachtofferen zorgt wel voor tweedracht binnen de Vereniging. Een groot deel van de achterban vindt het ontslag immers onterecht. Dat bleek zondag nog maar eens. Uit protest liet de harde kern de eerste 12 minuten van de match aan zich voorbij gaan. Ook werd meermaals de naam van Muslic gescandeerd.

De Wulf in ongewisse

Gezien de sportieve situatie en de onvrede bij de supporters zal de keuze voor de nieuwe trainer er dus boenk moeten opzitten. Maar voorlopig blijft het relatief stil wat dat betreft. Momenteel is het Jimmy De Wulf die taken van T1 op interim-basis heeft overgenomen. Hij weet evenwel nog niets wat zijn nabije toekomst betreft.

De Wulf hoopt daar begin komende week meer duidelijkheid over te krijgen. "Ik vermoed dat de analyses zondagavond en maandag zullen gemaakt worden. Ik ga ervan uit dat nu het nodige zal gedaan worden en de juiste conclusies zullen getrokken worden met het oog op de toekomst", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Cercle moet De Wulf aanstellen als vaste T1 ...

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

77
77
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

25
25
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

142
142
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

97
97
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

231
231
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

121
121
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

51
51
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

152
152
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

55
55
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

308
308
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

458
458
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

75
75
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

258
258
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

224
224
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

443
443
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

410
410
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

615
615
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

544
544
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

491
491
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

441
441
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

124
124

Meer sportnieuws