'Bayern brandt vingers: grote naam richting uitgang'

door
'Bayern brandt vingers: grote naam richting uitgang'

Vincent Kompany heeft zijn eerste kans op een prijs met Bayern München gemist. De recordkampioen sneuvelde dinsdag immers in de Duitse beker tegen Bayer Leverkusen. Daarnaast kreeg hij ook nog eens slecht nieuws te horen van op het transferfront.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van vier punten en scoorde tijdens de eerste 12 speeldagen liefst 37 keer. In de Champions League volgden dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen in beide thuismatchen.

Ondanks de bekeruitschakeling staat Kompany er dus goed voor in München. Al wordt ook veel van hem verwacht bij de Europese grootmacht. Niet onlogisch gezien de vele kwaliteiten in zijn spelersgroep. Bovendien werd hij tijdens de zomermercato ook nog eens van de nodige versterking voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld voor Joao Palhinha, Michael Olise en Hiroki Ito.

LEES OOK: Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Aflopende contracten

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Daarnaast wil Bayern de contracten van verschillende belangrijke spelers openbreken. Jongens als Joshua Kimmich, Leroy Sané, Manuel Neuer, ... zijn immers hun laatste contractjaar ingegaan. De sportieve leiding zal dus met hen om de tafel moeten gaan.

In één dossier laat een akkoord echter op zich wachten. Zo slaagt Bayern er maar niet in om een akkoord te vinden met Alphonso Davies, die eveneens zijn laatste contractjaar is ingegaan. De Canadese back is onder Kompany nochtans een sleutelpion. Maar de onderhandelingen omtrent een verlenging blijven maar aanslepen.

Zaakwaarnemer ontevreden

En de kans dat het alsnog tot een doorbraak komt, wordt steeds kleiner. Volgens BILD is zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen zoals Manchester United en Real Madrid. Daarover zouden in januari gesprekken gepland staan. En manier om de druk op te voeren of moet Bayern echt vrezen voor een transfervrij vertrek van zijn steunpilaar?

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

1
1
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

8
8
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

88
88
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

102
102
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

61
61
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

117
117
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

160
160
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

102
102
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

153
153
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

243
243
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

182
182
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

477
477
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

188
188
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

300
300
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

296
296
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

325
325
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

152
152
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

221
221
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

144
144
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

174
174
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

84
84
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

180
180
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

254
254

Meer sportnieuws