'Bayern brandt vingers: grote naam richting uitgang'

door
'Bayern brandt vingers: grote naam richting uitgang'

Vincent Kompany heeft zijn eerste kans op een prijs met Bayern München gemist. De recordkampioen sneuvelde dinsdag immers in de Duitse beker tegen Bayer Leverkusen. Daarnaast kreeg hij ook nog eens slecht nieuws te horen van op het transferfront.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van vier punten en scoorde tijdens de eerste 12 speeldagen liefst 37 keer. In de Champions League volgden dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen in beide thuismatchen.

Ondanks de bekeruitschakeling staat Kompany er dus goed voor in München. Al wordt ook veel van hem verwacht bij de Europese grootmacht. Niet onlogisch gezien de vele kwaliteiten in zijn spelersgroep. Bovendien werd hij tijdens de zomermercato ook nog eens van de nodige versterking voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld voor Joao Palhinha, Michael Olise en Hiroki Ito.

LEES OOK: Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Aflopende contracten

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Daarnaast wil Bayern de contracten van verschillende belangrijke spelers openbreken. Jongens als Joshua Kimmich, Leroy Sané, Manuel Neuer, ... zijn immers hun laatste contractjaar ingegaan. De sportieve leiding zal dus met hen om de tafel moeten gaan.

In één dossier laat een akkoord echter op zich wachten. Zo slaagt Bayern er maar niet in om een akkoord te vinden met Alphonso Davies, die eveneens zijn laatste contractjaar is ingegaan. De Canadese back is onder Kompany nochtans een sleutelpion. Maar de onderhandelingen omtrent een verlenging blijven maar aanslepen.

Zaakwaarnemer ontevreden

En de kans dat het alsnog tot een doorbraak komt, wordt steeds kleiner. Volgens BILD is zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen zoals Manchester United en Real Madrid. Daarover zouden in januari gesprekken gepland staan. En manier om de druk op te voeren of moet Bayern echt vrezen voor een transfervrij vertrek van zijn steunpilaar?

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

12
12
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

22
22
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

85
85
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

125
125
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

16
16
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

136
136
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

37
37
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

171
171
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

171
171
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

229
229
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

76
76
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

294
294
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

172
172
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

332
332
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

273
273
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

238
238
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

355
355
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

294
294
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

389
389
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

322
322
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

221
221
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

278
278
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

164
164

Meer sportnieuws