‘RB Leipzig grijpt drastisch in, gevolgen voor Duivels?’

94 stemmen
‘RB Leipzig grijpt drastisch in, gevolgen voor Duivels?’

Loïs Opende en Arthur Vermeeren spelen dit seizoen samen bij RB Leipzig. Laatstgenoemde staat nog onder contract bij Atlético Madrid. Het loopt echter niet van een leien dakje bij de Duitse club. Hoofdtrainer Marco Rose staat zwaar onder druk.

Enkele ronkende namen worden al genoemd om Rose op te volgen bij Leipzig. Mogelijk krijgen Openda en Vermeeren binnenkort met grote veranderingen te maken. Sky Sports laat weten dat het bestuur van RB Leipzig achter de schermen nadenkt om drastisch in te grijpen.

LEES OOK: “Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Gevolgen voor Duivels?

In de wandelingen worden na de 1-5 nederlaag van RB Leipzig van Wolfsburg al verschillende namen naar voren geschoven. Erik ten Hag wordt onder meer genoemd, maar de bij Man Utd ontslagen Nederlander zou niet bovenaan het lijstje staan. Roger Schmidt zou wel een topkandidaat zijn. Hij is vrij na zijn ontslag bij Benfica en sprak in zijn PSV-periode al eens met de club.

Mogelijk heeft het ontslag van Rose ook gevolgen voor Rode Duivels Openda en Vermeeren. Openda is een vaste waarde onder Rose en een belangrijke pion van RB Leipzig, maar Vermeeren moet voorlopig genoegen nemen met een reserverol. Het kan goed zijn dat een nieuwe wind daar verandering in zal brengen. Vermeeren speelt dit seizoen op huurbasis bij de Duitse club. 

Slechte resultaten

RB Leipzig staat vierde in de Bundesliga, maar stelt enorm teleur in de Champions League. Het staat in de onderste regionen van het klassement en kwalificatie voor de volgende ronde lijkt al een onmogelijke opdracht. De bekerwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt zal een laatste kans zijn voor Rose om de ploeg weer op de rails te krijgen.

Welke trainer zou het beste zijn voor RB Leipzig?

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

0
0
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

13
13
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

123
123
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

11
11
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

255
255
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

89
89
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

42
42
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

189
189
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

31
31
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

199
199
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

591
591
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

182
182
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

442
442
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

223
223
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

548
548
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

537
537
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

370
370
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

204
204
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

274
274
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1099
1099

Meer sportnieuws