'Mo Salah niet te spreken: Liverpool speelt gevaarlijk spel'

168 stemmen
'Mo Salah niet te spreken: Liverpool speelt gevaarlijk spel'

In de Engelse Premier League maakte Liverpool FC zondagavond brandhout van Manchester City. Daarbij was opnieuw een heldenrol weggelegd voor Mohamed Salah. Maar ondanks zijn straffe prestaties oogt de toekomst van de Egyptische publiekslieveling onzeker.

Salah begon destijds zijn profcarrière in eigen land. Daar werd hij echter al snel opgemerkt door FC Basel, dat hem naar het Europese voetbal wist te lokken. Bij de Zwitserse topclub groeide hij al snel uit tot één van de smaakmakers. Het duurde dan ook niet lang alvorens Chelsea FC hem een nieuwe toptransfer bezorgde.

Bij de Blues kreeg hij evenwel weinig tot geen kansen. Dus trok de aanvaller op huurbasis naar Italië. Eerst naar Fiorentina, vervolgens naar AS Roma. Die club nam hem uiteindelijk ook definitief over. Een goede zet , want in de hoofdstad ontbolsterde de Egyptenaar helemaal. 

LEES OOK: 'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Liverpool-icoon

In 2017 keerde Salah door de grote poort terug naar Engeland. Liverpool telde de nodige miljoenen voor hem neer en op Anfield groeide hij vervolgens uit tot één van de beste spelers in de geschiedenis van de Premier League. Met LFC won hij zowat elke prijs, één keer werd hij verkozen tot 'Speler vh Jaar' in Engeland en al drie keer werd hij topschutter.

Ook dit seizoen is Salah weer grandioos bezig. Op zijn teller staan alweer 13 goals en 11 assists, terwijl zijn ploegen overal bovenaan staat te pronken. En toch staat er een groot vraagteken achter zijn toekomst. Het contract van Salah bij Liverpool is immers aflopend. Voorlopig werd nog geen overeenkomst gevonden om te verlengen.

Talmende clubleiding

Bij het doorgaans betrouwbare The Athletic kwam men maandag met meer details naar buiten. Blijkbaar staat Salah zelf wel open voor een verlenging, ook al zou dat maar voor één jaartje zijn. Maar de werkwijze van de club zou hem irriteren. Zo zou Liverpool te lang talmen en zijn de details van hun voorstel onvoldoende duidelijk. Vandaar dat een akkoord nog niet meteen voor morgen lijkt. Nochtans kan de club zich best haasten, zo zijn er al kapers op de kust.

Salah is dit seizoen de beste speler in de EPL ...

Meest recent

Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

36
36
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

125
125
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

184
184
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

201
201
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

87
87
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

272
272
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

180
180
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

120
120
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

87
87
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

107
107
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

163
163
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

109
109
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

88
88
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

433
433
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

109
109
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

290
290
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

162
162
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

382
382
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

231
231
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

167
167
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

464
464
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

147
147
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

344
344

Meer sportnieuws