'Mo Salah niet te spreken: Liverpool speelt gevaarlijk spel'

168 stemmen
'Mo Salah niet te spreken: Liverpool speelt gevaarlijk spel'

In de Engelse Premier League maakte Liverpool FC zondagavond brandhout van Manchester City. Daarbij was opnieuw een heldenrol weggelegd voor Mohamed Salah. Maar ondanks zijn straffe prestaties oogt de toekomst van de Egyptische publiekslieveling onzeker.

Salah begon destijds zijn profcarrière in eigen land. Daar werd hij echter al snel opgemerkt door FC Basel, dat hem naar het Europese voetbal wist te lokken. Bij de Zwitserse topclub groeide hij al snel uit tot één van de smaakmakers. Het duurde dan ook niet lang alvorens Chelsea FC hem een nieuwe toptransfer bezorgde.

Bij de Blues kreeg hij evenwel weinig tot geen kansen. Dus trok de aanvaller op huurbasis naar Italië. Eerst naar Fiorentina, vervolgens naar AS Roma. Die club nam hem uiteindelijk ook definitief over. Een goede zet , want in de hoofdstad ontbolsterde de Egyptenaar helemaal. 

LEES OOK: Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Liverpool-icoon

In 2017 keerde Salah door de grote poort terug naar Engeland. Liverpool telde de nodige miljoenen voor hem neer en op Anfield groeide hij vervolgens uit tot één van de beste spelers in de geschiedenis van de Premier League. Met LFC won hij zowat elke prijs, één keer werd hij verkozen tot 'Speler vh Jaar' in Engeland en al drie keer werd hij topschutter.

Ook dit seizoen is Salah weer grandioos bezig. Op zijn teller staan alweer 13 goals en 11 assists, terwijl zijn ploegen overal bovenaan staat te pronken. En toch staat er een groot vraagteken achter zijn toekomst. Het contract van Salah bij Liverpool is immers aflopend. Voorlopig werd nog geen overeenkomst gevonden om te verlengen.

Talmende clubleiding

Bij het doorgaans betrouwbare The Athletic kwam men maandag met meer details naar buiten. Blijkbaar staat Salah zelf wel open voor een verlenging, ook al zou dat maar voor één jaartje zijn. Maar de werkwijze van de club zou hem irriteren. Zo zou Liverpool te lang talmen en zijn de details van hun voorstel onvoldoende duidelijk. Vandaar dat een akkoord nog niet meteen voor morgen lijkt. Nochtans kan de club zich best haasten, zo zijn er al kapers op de kust.

Salah is dit seizoen de beste speler in de EPL ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

18
18
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

107
107
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

86
86
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

181
181
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

171
171
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

337
337
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

329
329
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

502
502
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

184
184
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

919
919
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

99
99
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

376
376
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws