Het Nieuwsblad volgde samen met Jan Mulder de partij Kroatië-België. "De tweede goal van Romelu Lukaku was eigenlijk geen counter, maar een eenmansopmars in een tank. Hij was niet te stoppen."
"Om je de waarheid te zeggen, had ik dit toch niet verwacht. Je kan en mag van Kroatië verliezen, nietwaar? Maar de Duivels waren overtuigd van zichzelf. Dan merk je inderdaad dat ze in de sterkste competities spelen. Op een goede manier waren ze bijna arrogant, hoewel dat een verkeerd woord is."
"Die bijna-arrogantie, dat speelse, zie je ook bij Thibaut Courtois. Hij deinst eerst amateuristisch terug voor een gevaarlijke voorzet en heeft daarna een fenomenale reflex in huis als de spits hem inkopt", aldus nog de ex-speler van onder meer RSC
Anderlecht.
LEES OOK:
‘Wending van formaat: 60 miljoen euro voor Rode Duivel’