De Condé onthult wilde plannen: "Eeuwig een Genkie"

691 stemmen
De Condé onthult wilde plannen:

Nadat het zich tot herfstkampioen kroonde worden de ambities reeds voorzichtig bijgesteld bij KRC Genk. In de jacht op prijzengewin kijken de Limburgers, die voor nieuwjaar weliswaar nog een zwaar programma voor de boeg hebben, dan ook al vol vertrouwen vooruit naar de wintermercato.

Dimitri de Condé maakt zich alvast sterk dat Thorsten Fink zich in januari nog aan een extra kwaliteitsinjectie mag verwachten, terwijl het op uitgaand gebied niet de bedoeling is om dan al sterkhouders te laten gaan. Dat bevestigde het Head of Football zelf zopas nog eens in TVL Sportcafé.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Contract voor Hrosovsky

"We gaan all-in en willen de huidige kern volledig optimaliseren", klonk het beloftevol. Vervolgens liet De Condé tevens zijn licht schijnen op een aantal hangende interne dossiers in de Cegeka Arena. Zo lopen de contracten van zowel Mujaid Sadick als Patrick Hrosovsky volgende zomer al af.

"We gaan met Patrick zeker aan tafel zitten om te praten over hoe hij naar de toekomst kijkt en wat wij daarvan denken. Maar we zouden hem graag binnen Genk houden", mag de ervaren Slovaak, door Fink omgevormd tot aanvallende middenvelder, zich straks aan een voorstel verwachten.

Heynen eeuwig Genkie?

Hoewel de onderhandelingen volop aan de gang zouden zijn werd over Sadick opvallend genoeg dan weer met geen woord gerept. Een teken dat de gesprekken voorlopig niet zo vlot verlopen? In dat geval zou Josué Kongolo zijn opvolger moeten worden, al dreigt ook hij gratis te vertrekken.

"Voor ons is hij de toekomst achterin", wil De Condé er echter alles aan doen om hem aan boord te houden. "We zijn met diverse dossiers bezig en willen ook met Bryan Heynen praten om hem eeuwig een Genkie te maken", doet hij tot slot nog uit de doeken. De fans zullen het graag horen.

Gelooft u in Kongolo?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

6
6
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

7
7
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

17
17
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

51
51
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

16
16
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

53
53
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

144
144
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

288
288
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

178
178
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

565
565
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

47
47
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

409
409
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

820
820
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

230
230
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

179
179
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

335
335
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

83
83
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

599
599
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

277
277
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261

Meer sportnieuws