De Condé onthult wilde plannen: "Eeuwig een Genkie"

door
De Condé onthult wilde plannen:

Nadat het zich tot herfstkampioen kroonde worden de ambities reeds voorzichtig bijgesteld bij KRC Genk. In de jacht op prijzengewin kijken de Limburgers, die voor nieuwjaar weliswaar nog een zwaar programma voor de boeg hebben, dan ook al vol vertrouwen vooruit naar de wintermercato.

Dimitri de Condé maakt zich alvast sterk dat Thorsten Fink zich in januari nog aan een extra kwaliteitsinjectie mag verwachten, terwijl het op uitgaand gebied niet de bedoeling is om dan al sterkhouders te laten gaan. Dat bevestigde het Head of Football zelf zopas nog eens in TVL Sportcafé.

LEES OOK: Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Contract voor Hrosovsky

"We gaan all-in en willen de huidige kern volledig optimaliseren", klonk het beloftevol. Vervolgens liet De Condé tevens zijn licht schijnen op een aantal hangende interne dossiers in de Cegeka Arena. Zo lopen de contracten van zowel Mujaid Sadick als Patrick Hrosovsky volgende zomer al af.

"We gaan met Patrick zeker aan tafel zitten om te praten over hoe hij naar de toekomst kijkt en wat wij daarvan denken. Maar we zouden hem graag binnen Genk houden", mag de ervaren Slovaak, door Fink omgevormd tot aanvallende middenvelder, zich straks aan een voorstel verwachten.

Heynen eeuwig Genkie?

Hoewel de onderhandelingen volop aan de gang zouden zijn werd over Sadick opvallend genoeg dan weer met geen woord gerept. Een teken dat de gesprekken voorlopig niet zo vlot verlopen? In dat geval zou Josué Kongolo zijn opvolger moeten worden, al dreigt ook hij gratis te vertrekken.

"Voor ons is hij de toekomst achterin", wil De Condé er echter alles aan doen om hem aan boord te houden. "We zijn met diverse dossiers bezig en willen ook met Bryan Heynen praten om hem eeuwig een Genkie te maken", doet hij tot slot nog uit de doeken. De fans zullen het graag horen.

Gelooft u in Kongolo?

Meest recent

Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

182
182
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

31
31
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

55
55
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

102
102
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

381
381
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

244
244
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

151
151
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

319
319
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

238
238
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

230
230
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

244
244
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

532
532
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

159
159
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

116
116
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

64
64
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

54
54
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

163
163
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

124
124
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

403
403
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

137
137
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

595
595
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

660
660

Meer sportnieuws