De Condé onthult wilde plannen: "Eeuwig een Genkie"

door
De Condé onthult wilde plannen:

Nadat het zich tot herfstkampioen kroonde worden de ambities reeds voorzichtig bijgesteld bij KRC Genk. In de jacht op prijzengewin kijken de Limburgers, die voor nieuwjaar weliswaar nog een zwaar programma voor de boeg hebben, dan ook al vol vertrouwen vooruit naar de wintermercato.

Dimitri de Condé maakt zich alvast sterk dat Thorsten Fink zich in januari nog aan een extra kwaliteitsinjectie mag verwachten, terwijl het op uitgaand gebied niet de bedoeling is om dan al sterkhouders te laten gaan. Dat bevestigde het Head of Football zelf zopas nog eens in TVL Sportcafé.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Contract voor Hrosovsky

"We gaan all-in en willen de huidige kern volledig optimaliseren", klonk het beloftevol. Vervolgens liet De Condé tevens zijn licht schijnen op een aantal hangende interne dossiers in de Cegeka Arena. Zo lopen de contracten van zowel Mujaid Sadick als Patrick Hrosovsky volgende zomer al af.

"We gaan met Patrick zeker aan tafel zitten om te praten over hoe hij naar de toekomst kijkt en wat wij daarvan denken. Maar we zouden hem graag binnen Genk houden", mag de ervaren Slovaak, door Fink omgevormd tot aanvallende middenvelder, zich straks aan een voorstel verwachten.

Heynen eeuwig Genkie?

Hoewel de onderhandelingen volop aan de gang zouden zijn werd over Sadick opvallend genoeg dan weer met geen woord gerept. Een teken dat de gesprekken voorlopig niet zo vlot verlopen? In dat geval zou Josué Kongolo zijn opvolger moeten worden, al dreigt ook hij gratis te vertrekken.

"Voor ons is hij de toekomst achterin", wil De Condé er echter alles aan doen om hem aan boord te houden. "We zijn met diverse dossiers bezig en willen ook met Bryan Heynen praten om hem eeuwig een Genkie te maken", doet hij tot slot nog uit de doeken. De fans zullen het graag horen.

Gelooft u in Kongolo?

Meest recent

Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

2
2
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

32
32
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

29
29
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

40
40
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

65
65
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

14
14
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

167
167
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

134
134
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

185
185
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

95
95
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

80
80
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

230
230
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

155
155
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

113
113
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

246
246
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

189
189
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

84
84
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

219
219
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

170
170
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

409
409
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

877
877
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

89
89

Meer sportnieuws