De Condé onthult wilde plannen: "Eeuwig een Genkie"

door
De Condé onthult wilde plannen:

Nadat het zich tot herfstkampioen kroonde worden de ambities reeds voorzichtig bijgesteld bij KRC Genk. In de jacht op prijzengewin kijken de Limburgers, die voor nieuwjaar weliswaar nog een zwaar programma voor de boeg hebben, dan ook al vol vertrouwen vooruit naar de wintermercato.

Dimitri de Condé maakt zich alvast sterk dat Thorsten Fink zich in januari nog aan een extra kwaliteitsinjectie mag verwachten, terwijl het op uitgaand gebied niet de bedoeling is om dan al sterkhouders te laten gaan. Dat bevestigde het Head of Football zelf zopas nog eens in TVL Sportcafé.

LEES OOK: Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

Contract voor Hrosovsky

"We gaan all-in en willen de huidige kern volledig optimaliseren", klonk het beloftevol. Vervolgens liet De Condé tevens zijn licht schijnen op een aantal hangende interne dossiers in de Cegeka Arena. Zo lopen de contracten van zowel Mujaid Sadick als Patrick Hrosovsky volgende zomer al af.

"We gaan met Patrick zeker aan tafel zitten om te praten over hoe hij naar de toekomst kijkt en wat wij daarvan denken. Maar we zouden hem graag binnen Genk houden", mag de ervaren Slovaak, door Fink omgevormd tot aanvallende middenvelder, zich straks aan een voorstel verwachten.

Heynen eeuwig Genkie?

Hoewel de onderhandelingen volop aan de gang zouden zijn werd over Sadick opvallend genoeg dan weer met geen woord gerept. Een teken dat de gesprekken voorlopig niet zo vlot verlopen? In dat geval zou Josué Kongolo zijn opvolger moeten worden, al dreigt ook hij gratis te vertrekken.

"Voor ons is hij de toekomst achterin", wil De Condé er echter alles aan doen om hem aan boord te houden. "We zijn met diverse dossiers bezig en willen ook met Bryan Heynen praten om hem eeuwig een Genkie te maken", doet hij tot slot nog uit de doeken. De fans zullen het graag horen.

Gelooft u in Kongolo?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

34
34
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

56
56
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

44
44
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

19
19
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

239
239
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

141
141
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

353
353
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

347
347
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

214
214
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

330
330
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

213
213
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

129
129
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

168
168
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

671
671
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

693
693
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

327
327
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

170
170
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws