De Condé onthult wilde plannen: "Eeuwig een Genkie"

door
De Condé onthult wilde plannen:

Nadat het zich tot herfstkampioen kroonde worden de ambities reeds voorzichtig bijgesteld bij KRC Genk. In de jacht op prijzengewin kijken de Limburgers, die voor nieuwjaar weliswaar nog een zwaar programma voor de boeg hebben, dan ook al vol vertrouwen vooruit naar de wintermercato.

Dimitri de Condé maakt zich alvast sterk dat Thorsten Fink zich in januari nog aan een extra kwaliteitsinjectie mag verwachten, terwijl het op uitgaand gebied niet de bedoeling is om dan al sterkhouders te laten gaan. Dat bevestigde het Head of Football zelf zopas nog eens in TVL Sportcafé.

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

Contract voor Hrosovsky

"We gaan all-in en willen de huidige kern volledig optimaliseren", klonk het beloftevol. Vervolgens liet De Condé tevens zijn licht schijnen op een aantal hangende interne dossiers in de Cegeka Arena. Zo lopen de contracten van zowel Mujaid Sadick als Patrick Hrosovsky volgende zomer al af.

"We gaan met Patrick zeker aan tafel zitten om te praten over hoe hij naar de toekomst kijkt en wat wij daarvan denken. Maar we zouden hem graag binnen Genk houden", mag de ervaren Slovaak, door Fink omgevormd tot aanvallende middenvelder, zich straks aan een voorstel verwachten.

Heynen eeuwig Genkie?

Hoewel de onderhandelingen volop aan de gang zouden zijn werd over Sadick opvallend genoeg dan weer met geen woord gerept. Een teken dat de gesprekken voorlopig niet zo vlot verlopen? In dat geval zou Josué Kongolo zijn opvolger moeten worden, al dreigt ook hij gratis te vertrekken.

"Voor ons is hij de toekomst achterin", wil De Condé er echter alles aan doen om hem aan boord te houden. "We zijn met diverse dossiers bezig en willen ook met Bryan Heynen praten om hem eeuwig een Genkie te maken", doet hij tot slot nog uit de doeken. De fans zullen het graag horen.

Gelooft u in Kongolo?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

10
10
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

122
122
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

261
261
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

43
43
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

80
80
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

219
219
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

363
363
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

239
239
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

183
183
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

65
65
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

207
207
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

172
172
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

68
68
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

351
351
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

298
298
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

539
539
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

353
353
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

848
848
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

132
132
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

655
655

Meer sportnieuws